Mateusz: „Totus Tuus” Maryjo- na Twoją chwałę.

Kochani to moje pierwsze świadectwo. Jakoś tak się wszystko toczyło, że nie mogłem się zabrać za napisanie, a od mojej NP minął rok.
Read More

Maria: U BOGA nie ma rzeczy niemożliwych

WITAM Od dluzszego czasu czytam strone DZIECKO NMP i z tej strony dowiedzialam sie o Nowennie Pompejanskiej. W tym czasie musialam podjac trudne decyzje i postanowilam zaczac odmawiac Nowennę Pompejańską.-Zostalam wysluchana. 8-wrzesnia 2013 roku rozpoczelam kolejna Nowennę Pompejańską w intencji uratowania malzenstwa mojego syna i synowej.Syn chcial rozwodu a synowa poddala sie nie...
Read More

Rober: Druga Nowenna

1 czerwca skonczylem odmawiac moja druga Nowenne.Byla ona w intencji o znalezienie dobrej pracy dla mnie.Pracy jeszcze nie znalazlem ale jestem na dobrej drodze do tego,zeby ja znalezc.Swoja pierwsza Nowenne odmawialem w intencji o czyste serce i mysli dla mnie a Maryja uwolnila mnie od ciezkiego grzechu jakim byla masturbacja...
Read More

Grażyna: Światełko w tunelu

Szczęść Boże,chciałam napisać świadectwo, jestem w małżeństwie 38 lat 16.02.1980r, w moim małżeństwie było różnie, ale od ponad 10 lat mąż pije, ostatnie 3 lata bardzo dużo, moje małżeństwo wisiało na "włosku", odmawiam Nowennę Pompejańską od kilku lat,od 01,012018r znowu zaczęłam odmawiać Nowennę i mam światełko w "tunelu" .
Read More

Marzena: Góra przeciwności, wypadek i cud

No cóż, odkąd zaczęłam moją Nowennę Pompejańską trudności wręcz się spiętrzyły. Czytałam wcześniej – w innych świadectwach, że tak bywa, gdy zaczynamy tę piękną, ale trudną modlitwę. Dzięki temu nie poddałam się i 13 października kończę drugą Nowennę. W pewnym momencie – przez prawie miesiąc odmawiałam dwie jednocześnie! Udało się i nie było takie trudne! Pierwsza Nowenna Pompejańska dotyczyła ważnej sprawy osobistej i mimo przeciwności wszystko zaczęło się układać.Doszłam do części dziękczynnej i wtedy wydarzył się wypadek, którego byłam świadkiem. Podczas robót budowlanych zasypany został robotnik. Byłam, tak jak inni przerażona, gdy strażacy odkopywali go ponad 2 godziny, wybierając ziemię i usuwając wielkie, betonowe płyty. Wtedy pomyślałam, że ofiaruję swoją do połowy ukończoną nowennę za życie tego młodego człowieka. Moja pierwotna intencja nie była tak ważna jak jego życie. Zastanawiałam się, czy tak można i … wstyd się przyznać, ale trochę było mi szkoda swojej intencji. Zbeształam się za takie podłe rozważania i pomyślałam, że Maryja nie zechce takiej modlitwy, skażonej samolubstwem. Jednak przyjęła ją! Chłopak przeżył! Podobno miał tylko złamania, wymagające operacji! wtedy zaczęłam jednocześnie odmawiać drugą Nowennę Pompejańską. Kończę jutro i chyba zacznę kolejną- w intencji, którą przerwał mi sierpniowy wypadek.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
doświadczonaagnieszkaSylwia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

Marzena, tak jakoś dobrze mi się zrobiło, jak przeczytałam o Twoim samolubstwie 😀 Nie jestem sama! Jasne, nie jest taka postawa godna pochwały – ale, dobrze jest wiedzieć, że się nie jest jedynym, że inni też czasem mają takie myśli, jak ja 😉 też widzę, że mogłabym za kogoś się modlić – ale nie, ja twierdzę, że najpierw trzeba zadbać o siebie… egoistycznie, prawda? ale co zrobić, jak sama mam rozwalone życie, a intencje w sprawach innych też nie są takie pilne – też dotyczą zwykłych, codziennych trosk…
ale się tu wybieliłam…;)

agnieszka
Gość
agnieszka

zapominając o sobie odnajdujemy siebie

doświadczona
Gość
doświadczona

Witam Bardzo ładne świadectwo… nie jesteście same w bywaniu zamyślonym nad swoimi intencjami, ja obecnie zmawiam 4 NP i często miewam powiedzmy … rozmyślania nad prawidłowością sformułowanych intencji… ale nie zmieniam ich i dokańczam , miłe jest to , że nie jestem jedyna w tej niepewności … w każdej NP mam namacalne łaski Najświętszej Panienki obecnie dopełnia się 2 NP i jednocześnie 3 i mam też nadzieję, że i 4 ale na ten temat nie mam informacji… na wszelkie jakieś nazwijmy to potknięcia czyli kumulacje nieszczęść najpierw reaguję chwilą nerwów a potem od razu uśmiechem bo jakby zaświecał mi się… Czytaj więcej »