Aleksandra: Wciąż doświadczam cudów :)

Nowennę Pompejańską odmawiam już piąty raz. To niesamowite jak zbliża ona mnie do Boga pomimo faktu, iż nie jestem osobą praktykującą i nie chodzę do Kościoła.
Przeczytaj całość

Marta: Wiara i uzdrowienie

Gdy czytałam jedną z książek, ze środka zaczęła wypadać mi maleńka karteczka z nowenną pompejańską.
Przeczytaj całość

Beata: Maryjo dziękuję ze jesteś w moim życiu

Nowenne Pompejanską odmawiałam 3 razy zaczęlam 20 dzien 4 Nowenny po sobie, Maryja wysłuchała mnie kiedy w modlitwie błagałam o uniewaznienie małzeństwa, poznałam obecnego męża kocham go bardzo był cas kiedy odszedł odemnie, modliłam sie nowenna o jego uzdrowienie wewn, jego opamietanie , by odszedł od grzechu seksu, i by...
Przeczytaj całość

Irena: Praca

Dzięki modlitwie różańcowej wróciłam do pracy oraz otrzymałam przedłużenie umowy za co bardzo dziękuję. Módlcie się na różańcu. Matka Boża nigdy nie zostawi nikogo bez pomocy.
Przeczytaj całość

Justyna: Nowenna pompejańska lekarstwem na wszystko.

I proszę: Kochana Matko nasza daj mi tę ostatnią szansę, żebym zdążyła, a tu jeszcze święta i mnóstwo "roboty". Piszę maila do dziekanatu, do kiedy mam czas? I przychodzi odpowiedź do połowy lutego 2016 roku!!!!!!! 02.02.2016 kończę NP. W marcu obrona i w marcu przyślę Wam świadectwo!!
Przeczytaj całość

Marta: Niech Królowa Różańca Świętego umacnia nas w modlitwie

Chciałam się podzielić świadectwem dotyczącym mocy Nowenny Pompejańskiej. Odmawiałam ją trzykrotnie: 1 w intencji chrzestnej chorej na raka płuc – lekarze dawali Jej 0,5 roku życia. Od tamtej pory mija 5 lat, a Chrzestna żyje, a choroba … znacząco się zatrzymała. W intencji mojej Teściowej chorej na raka piersi – przeszła szczęśliwie operację, chemioterapię mimo wielu problemów zdrowotnych (rozrusznik) oraz śmierci Teścia (2 lata temu). Od tamtej pory mija 4 lata. 3. W intencji mojej koleżanki chorej na czerniaka (były już przerzuty do narządów wewnętrznych)- w trakcie trwania modlitwy oraz leczenia choroba się zatrzymała. Jednak po 3 latach niestety zaatakowała ponownie. Iwona jest już po drugiej stronie życia, jednak przed śmiercią wiele zmieniło się w jej życiu rodzinnym – uzdrowienie relacji z mężem i dziećmi. Dodam, że mimo zmęczenia, roztargnienia: praca na pełen etat, 3 dzieci, obowiązki domowe w jakiś dziwny sposób udawało się wygospodarować czas na Nowennę Pompejańską. Oczywiście też miałam „porażki”, bo kilkakrotnie podchodziłam do Nowenny Pompejańskiej. Przede mną kolejne intencje: prośba o uzdrowienie kuzynki i wyproszenie dla niej daru macierzyństwa oraz nawrócenie szwagra. Niech Królowa Różańca Świętego umacnia nas w wytrwałej modlitwie „nie do odparcia.”

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Marta: Niech Królowa Różańca Świętego umacnia nas w modlitwie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Różaniec ma wielka moc.

Joanna
Gość
Joanna

Różaniec jest pięknym początkiem dnia i jego uwieńczeniem.
Podziękowaniem Maryji za kolejny poranek i doczekanie wieczoru.
Czasami są takie dni kiedy dzień rozczarowuje, ludzie gardzą a Maryja zawsze przytuli 🙂

barbara
Gość
barbara

Joanno zgadzam się różaniec stał się częścią mojego życia jak go odmawiam od razu robi mi się lepiej to jakby była moja broń i lekarstwo na wszystko jak cos złego się dzieje szukam w nim pomocy i toa modlitwa jest tak piękna pełna słodyczy ze polecam ja wszystkim

Barbara
Gość
Barbara

Miło mi tu „spotkać” Barbarę.Ja też mam św.Barbarę jako patronkę.Podobnie jak Pani Basia odmawiam często Różaniec.Obecnie po raz 3-ci odmawiam Nowennę Pompejańską.Są przeszkody,ale jestem wytrwała.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!