Monika: Modlitwa która wycisza i przemienia

Odmawiam różaniec od ponad roku i łaski jakie spływają nieustannie dają mi wiarę że tak naprawdę tylko wiara w moc różańca, oddanie się w opiekę Najświętszej Maryi potrafią zmienić wszystko. Od uzdrowienia bliskich osób z ciężkich chorób, po uzdrowienia z nałogów.
Read More

Agnieszka: odzyskanie spokoju i szczerej miłości w małżeństwie

Co jakiś czas nachodzą mnie myśli, że muszę "dokończyć" Nowennę, tj. odmówić część dziękczynną. Może nie wszyscy się z tym zgodzą i powiedzą, że powinnam zacząć od nowa. Coś mnie popycha jednak, by najpierw doprowadzić do końca właśnie tą. Zrobię wszystko, aby się udało.
Read More

Anna: Nie wierzyliśmy, że tak szybko zostaniemy wysłuchani

„Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś.” Zgodnie z obietnicą chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Nowennę Pompejańską odmawiałam kilka razy w wielu intencjach jednak chciałabym opowiedzieć o jednym z wielu cudów jaki uczynił Pan Bóg za pośrednictwem Najświętszej Panienki. Wspólnie z mężem podjęliśmy decyzję o powiększeniu rodziny. Pół roku przed staraniami zrobiłam podstawowe badania usg i hormonalne żeby wykluczyć, ewentualnie wcześniej wykryć jakieś nieprawidłowości.
Read More

Ewa: Drogowskaz

Próbowałam odmówić nowe ne kilka razy 3?4? Ale nigdy nie dałam rady dokończyć. Podjęłam próbę po raz kolejny... Ale ostatnio miałam trudny okres w życiu jako młoda osoba zostałam bez rodziców a mąż definitywnie zapiera się że nie chce już powiększać rodziny.
Read More

Iwa: Pomoc dla wnuka

Mój wnuk dwukrotnie „zawalił” studia na politechnice. Widać nie dorósł jeszcze do odpowiedzialności, która pozwoliłaby mu poważnie traktować podjęte zobowiązania.Przeczytaj Iwa: Pomoc dla wnuka
Read More

Mariola: Mateńka pomaga dając to co w danej sytuacji najlepsze

Szczęść Boże!!!
Chciałabym złożyć świadectwo po odmówieniu pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Znajdując się w trudnej sytuacji życiowej, gdy mąż po raz kolejny wyprowadził się z domu i nas zostawił jedynym ratunkiem okazała się modlitwa różańcowa. Już kiedyś czytałam dużo świadectw o nowennie ale nie mogłam się zebrać w sobie żeby zacząć. Trudne doświadczenia skłaniają najszybciej do szukania ratunku u Maryi i chociaż moja intencja nie została wysłuchana w całości, to widać, że mąż nadal toczy ze sobą walkę, nie czuje się szczęśliwy. Tydzień temu rozpoczęłam drugą Nowennę Pompejańską od razu dostałam nieprzyjemne informacje, iż mąż zwrócił się ku kobiecie, z którą był gdy odszedł pierwszy raz. To był cios, wszystko we mnie krzyczało: I po co to robisz??? Widzisz masz efekty swojej modlitwy!!! Chociaż są dni kiedy bardzo trudno zmówić trzy części staram się trwać nawet ostatkiem sił wierząc, że Pan Bóg wie co dla nas najlepsze. Oczywiście podczas odmawiania pierwszej Nowenny Pompejańskiej dostałam dużo spokoju i ogrom łask o które nie prosiłam. Od pół roku czekałam na wyznaczenie terminu zabiegu dla dziecka, zabieg odbył się po trzech tygodniach od rozpoczęcia pierwszej Nowenny Pompejańskiej w innej placówce. Zupełnie o to nie prosiłam, ale Mateńka wiedziała, że martwię się tym. Myślę, że wielką tajemnicą Nowenny Pompejańskiej jest moc zawierzenia, otwarcia i zgody na to co Pan Bóg daje. Nie bądźmy zawiedzeni, że nie dostajemy już tu i teraz – przed rozpoczęciem Nowenny Pompejańskiej módlmy się gorąco o dobre rozeznanie intencji, nigdy nie jestem pewna, ale zawsze mówię do Mateńki że ona wie lepiej. Nowenna Pompejańska uczy zawierzenia Bogu, Maryi i wytrwałości w trwaniu na modlitwie. Chwała Panu!! Niech będzie pochwalona Maryja Dziewica!!!!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Mariola: Mateńka pomaga dając to co w danej sytuacji najlepsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania L.
Gość
Ania L.

Piekne swiadectwo. Trwaj nadal na modlitwie I nie rezygnuj. Pozdrawiam

viavitte
Gość

Brawo! Tak trzymaj! Ja tez kiedys bylam rozzalona, dlaczego Pan postawil mnie w pewnej ciezkiej sytuacjii, dlaczego nie spelnia mojej prosby. I wczoraj naszlo na mnie olsnienie, ze to co mnie spotkalo, choc przykre, trudne i ciezkie, sluzy temu abym pokonala moja pyche (ktorej we mnie mnostwo, nawet nie zdawalam sobie sprawy!) Gdyby Matenka spelnila od razu moja prosbe, nigdy bym nie dowiedziala sie jak pyszna, egoistyczna osoba jestem. Wrecz przeciwie, moje zle cechy utrwalily by sie! Pan naprawde wiec co dla nas najlepsze! Chwala Ci Chryste! Badz uwielbiona Maryjo! DZIEKUJE CI BOZE!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!