Jadzia: Pomoc siostrze

Odmówiłam za nią nowennę pompejańska i okazało się że chłopak nie był uczciwy zerwał z nią. Nigdy nie traktował znajomości poważnie i nie dążył do ślubu.
Przeczytaj całość

Ania: Uratowanie małżeństwa

Gdy się dowiedziałam ze żyje z inną kobieta straciłam wszelką nadzieje na powrót męża. Ale coś tak po cichu w środku mówiło mi że będzie dobrze i odmawiałam nowennę
Przeczytaj całość

Elżbieta: Dziękuję Ci Maryjo.

To co się dzieje podczas odmawiania N.P.jest niesamowite.Zmieniając siebie,zmieniamy jakby świat wokół nas i to jest piękne.Moje nowenny jeszcze nie zostały wysłuchane konkretnie,ale mój świat się zmienił.Jestem bardzo szczęśliwa i wierzę ,że Maryja przyjdzie mi w porę z pomocą
Przeczytaj całość

Małgorzata: mój mąż znalazł dobrą pracę!

KOCHANA MATKO BOZA TO JUZ PONAD DWA LATA JAK CI ZAWIERZYLAM SWOJE ZDROWIE MALZENSTWO I RODZINE ODKAD MODLE SIE TA NOWENNA MOJE ZYCIE SIE ZMIENIA JEST SPOKOJNIEJSZE SZCZESLIWSZE Przeczytaj Małgorzata: mój mąż znalazł dobrą pracę!
Przeczytaj całość

Marcin: wdzięczny sługa

Dziękuję Najświętszej Maryi Pannie, czczonej w wizerunku z Pompejów, za otrzymaną przez Jej pośrednictwo łaskę.
Od roku byłem bez pracy. Mimo posiadania różnych kwalifikacji, nie mogłem otrzymać upragnionego zatrudnienia. Ku mojemu całkowitemu zaskoczeniu otrzymałem od Boga, za wstawiennictwem Maryi, pracę zgodną z moim wykształceniem. Modliłem się nowenną pompejańską, prosząc o odpowiednie zatrudnienie i Bóg wysłuchał mnie przez pośrednictwo Maryi.
Bogu niech będą dzięki! Matko Boża, dziękuję Ci za Twoje za mną orędownictwo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marcin: wdzięczny sługa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sandra
Gość
Sandra

Aż miło czyta się takie świadectwo! 🙂

M
Gość

Chwała Panu i Maryi!

E.
Gość

Chwała Panu 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!