Marta: Ogromna pomoc i siła

Kochani! W czerwcu tamtego roku byłam kompletnie bezsilna. Nie wiedziałam jak mam sobie poradzić ze swoim życiem, gdzie sypało się wszystko i nie wychodziło nic co sobie planowałam. Po przeprowadzce do nowego miasta nie mogłam znaleźć pracy, a do tego mężczyzna, z którym się spotykałam zerwał ze mna nagle kontakt. Od tamtej chwili zaczełam odmawiać różaniec. Popularne twierdzenie "jak trwoga to do Boga". Od bardzo dawna nie chodziłam do kościoła, bardzo rzadko się modliłam. Zupełnie przez przypadek trafiłam w internecie na Nowenne Pomejańską. Pierwsza myśl...nie dam rady, nie ma szans.
Read More

Anna: Nie mogę już żyć bez różańca

Kochani moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się w listopadzie 2012 roku, gdy zachorował mój brat. Modliłam się gorliwie 4 częściami różańca, chociaż przyznam szczerze, że wcześniej rzadko odmawiałam różaniec.Przeczytaj Anna: Nie mogę już żyć bez różańca
Read More

Halina: Wdzięczna Maryi

Zły chwilami bardzo mi przeszkadzał , myśli uciekały i nie mogłam się skupic lecz Maryja mnie otoczyła swą łaską skupienia i większej cierpliwości . Gdy kończyłam drugą Nowennę otrzymałam łaskę o którą tak bardzo prosiłam , byłam szczęśliwa .
Read More

Krzysztof: Lekcja pokory i cierpliwości !!!

Dlaczego warto się modlić Nowenną Pompejańską? Bo mamy obietnicę Matki Jezusa, że kto przyjdzie do Niej zostanie wysłuchany. Ona sama nas prosi aby modlić się na różańcu i wiem, że moja modlitwa nie pozostanie bez odpowiedzi.
Read More

P: Udało sie ! Z Matką Boską !

Odmówiłam pierwsza nowennę do Matki Boskiej o pokój w Europie. Bardzo sie boje tego co może sie wydarzyć. Na początku było trudno. Jak znaleźć codziennie tyle czasu na modlitwę?
Read More

Małgosia: Matko okryj nas swoim płaszczem ochronnym

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać od 22 stycznia 2014r. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 5 nowenny. Decyzję o odmawianiu nowenny podjęłam po pewnym niepowodzeniu życiowym.
W czasie odmawiania tej modlitwy pewnej nocy miałam taki sen, w którym czułam, że podnosi się moja kołdra, a ja czuje się lekka i taka myśl pojawia się w mojej głowie, że teraz czuję co oznaczą słowa modlitwy „Matko okryj nas swoim płaszczem ochronnym”. Moje prośby nie zostały jeszcze wszystkie wysłuchane. Świadectwo moje dotyczy głównie 3 i 4 nowenny. W trakcie odmawiania 3 nowenny prosiłam o zdrowie dla mojej mamy. Jest w wieku prawie 70 lat i zmaga się z wieloma chorobami. Muszę przyznać, że jej stan zdrowia teraz jest stabilny.
Natomiast 4 nowenna dotyczyła mojego urlopu. Może to mało poważana prośba, ale zawsze mam problem z wyjazdem urlopowym. Często brakuje mi towarzystwa. Już w trakcie odmawiania tej nowenny dostałam od mojej ciotki i wuja propozycję wyjazdu do uzdrowiska . Trochę było problemów z terminem urlopu w pracy – mogłam wyjechać tylko na tydzień. Wyjazd był udany, tydzień czasu wystarczający aby odpocząć, nowe pozytywne doświadczenia związane z uzdrowiskiem, bezproblemowa podróż. Jestem zadowolona z tego co widziałam i doświadczyłam Pomoc Mateńki przyszła szybciutko jak wspomniałam wcześniej. Nowennę kończyłam już 5 dni po powrocie. Musze się przyznać, że w trakcie wyjazdu urlopowego modliłam się niestarannie, nie miałam spokoju aby skoncentrować się tylko na modlitwie.
Od małej dziewczynki modlę się do Matki Bożej różnymi modlitwami, czy też własnymi słowami. W ubiegłym roku dostałam e-maila z informacją o godzinie miłosierdzia w dniu 8 grudnia od godz.12 do godz.13. Akurat dzień ten przypadł w niedzielę więc mogłam cała godzinę poświęcić na modlitwę. Wydaje mi się, że po tej mojej modlitwie w moim życiu nastąpiły pewne trudne dla mnie zmiany, a w konsekwencji tego zaczęłam modlić się nowenną z różańcem. Matka Boża szybko doprowadziła mnie do swojego syna Jezusa Chrystusa. Odkryłam Jezusa Chrystusa, adorację, uświadomiłam sobie jego moc. (pomogły mi w tym również książki i modlitewniki).

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
gosiaczekKamila Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

Ja takze jestem w trakcie odmiawiania 5 NP 🙂 i wiem jakie cuda otrzymuje sie. Jeszcze tez piekna modlitwa jest Tajemnice Szczescia, ktora odmawia sie przez caly rok, zachecam 🙂

gosiaczek
Gość
gosiaczek

Też odmawiałam tajemnicę szczęścia :).

gosiaczek
Gość
gosiaczek

a co myślicie o godzinie miłosierdzia w dniu 8 grudnia, czy macie jakieś doświadczenia związane z tą modlitwą?