Dorota: pomoc i prośba

Nowennę pompejską odmawiam po raz czwarty. Pierwsza nie została wysłuchana w inny sposób niż się modliłam... ale z pewnością dużo lepiej niż sobie wymarzyłam. Prosiłam Najświętszą Panienkę aby wrócił do mnie partner.. wrócił na chwilę i znów odszedł. Bóg wybrał i postawił przed mną innego mężczyznę dużo lepszego, wyrozumiałego. Obecnie...
Przeczytaj całość

Ewa: Zięć zmienił się o 180 stopni

Odmawiam już 4 nowennę i zaczęły się dziać cuda w moim życiu i w życiu moich najbliższych w 1 nowennie modlilam się o nawrócenie mojego zięcia i córki bardzo rozpaczalam z tego powodu bo choć córka wychowana w chrześcijańskich wartościach przy zieciu oddalona się od Pana Boga. Najpierw się tak poklucili że myślałam że bez rozwodu się nie obędzie a później zaczęło się wszystko układać.
Przeczytaj całość

Bartek: Pierwsza nowenna pompejańska

Witam. To moja pierwsza nowenna. Od samego poczatku zly mi przeszkadza, ale nie daje za wygrana. Intencja w ktorej sie modle jest wysluchiwana. Moja zona chorue alr, od kiedy sie modle lepiej sobie radzi w tej chorobie. Ja natomiast stalem sie innym czlowiekiem i nawet stwierdzaja to osoby ktore nie wiedza ze sie modle.
Przeczytaj całość

Krystyna: nowenna o miłość

Odmawiałam swoją pierwszą nowennę pompejańską, ukończyłam ją 24 października o poznanie partnera, którego mogłabym oddać swoje serce.Od 15 lat jestem samotną matką, mąż zginął w wypadku samochodowym.Świat mi się zawalił. Dałam radę poprzez wsparcie Matki Bożej wychować i wykształcić 3 dzieci. Zostałam sama, dzieci usamodzieliają się. Przeczytaj Krystyna: nowenna o...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Przyznam, że tu było moje największe zaskoczenie!

Szło dość ciężko nieraz zasypiałam, jednak udało mi się odmówić i poczuć wewnętrzny spokój i pierwsze symptomy wysłuchania intencji.
Przeczytaj całość

Magdalena: Różaniec daje moc

Moją drugą nowennę odmówiłam w intencji zakochania się w Jezusie całym sercem, duszą i umysłem, co oznaczało, że o moim życiu już nie ja, tylko w całości decyduje Bóg. Wcześniej powoli i skuteczne uciekałam od Niego, buntowałam się, nie rozumiałam, dawałam kontrę mojemu kochanemu mężowi, którego nasze trudne relacje własnie do Boga zbliżały. Dlatego na początku było mi dziwnie trudno modlić się własnie w tej intencji, chociaż jak łatwo się domyśleć mogła ona być szczególnie miła całemu niebu. Ile łez wylałam podczas jej odmawiania, sama nie wiem, ale jaki za to mam teraz pokój w sercu, to jest niesamowite, a ile łask otrzymałam tak po prostu, nie prosząc o nic. Nie jestem! i już nigdy nie będę tym człowiekiem, którym byłam zanim poznałam Jezusa Chrystusa: pogubionym, niespokojnym, bojącym się wszystkiego, zakompleksionym, miotającym się, nie mającym poczucia sprawstwa, zdominowanym przez innych. Dlatego wszystkim, którzy żyją, ale czegoś w życiu im brakuje, polecam odmawianie różańca. Wszystkim, którzy mają trudności, pogubili się, którzy odczuwają lęk, złość, bezsilność z powodu tego co zrobili, polecam odmawianie różańca. Wszystkim, którzy chcą ratować małżeństwa, czekają na miłość, polecam odmawianie różańca. Dopiero teraz mogę powiedzieć, o sobie „mam moc”. A gdy mam zły dzień, to autentycznie wyobrażam sobie, że stoi obok mnie anioł stróż, szturcha mnie w bok i mówi „weź nie przesadzaj” i przychodzi myśli o Jezusie i jego cierpieniu. Bóg jeden wie, ile dają nam wszystkim zostawiane na tej stronie świadectwa, dziękuje wam za nie, sama po odmówieniu kolejnej nowenny również złożę świadectwo. Królowo Różańca Świętego dziękuje Bogu za każdy dzień z Tobą do końca życia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magdalena: Różaniec daje moc"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Piękne świadectwo. Zgadzam się absolutnie! Sama tego doświadczyłam. Prawdziwa wolność i miłość pochodzą od Pana naszego,jedynego Jezusa Chrystusa

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!