Aneta: To jest modlitwa za ciężkie czasy

Witam wszystkich czytelników, którzy czczą Matkę Bożą Pompejańską. Chciałam podzielić się moim świadectwem. Nowennę pompejańską odmawiam od stycznia 2013 roku bezustannie. Mogę śmiało powiedzieć, że bez tej modlitwy nie mogę żyć. Jedną nowennę kończę i zaczynam kolejną! Uważam, że jest to najpiękniejsza modlitwa, a Matka Boża działa cuda.
Przeczytaj całość

Sandra: Matka Boża zawsze mnie wysłuchuje

Ostatnio zaczęłam mieć problemy z moim zdrowiem. Już kiedyś miałam podobne objawy i zwróciłam się o pomoc do Matki Bożej oraz Pana Jezusa.
Przeczytaj całość

Lucyna: Nie wyobrażam sobie dnia bez różańca (sześć wysłuchanych nowenn)

W 2012 r. odmówiłam Nowennę Pompejańską 6 razy. Żadna nie pozostała bez odpowiedzi. Była to widoczna poprawa zdrowia u dziecka, za które się modliłam. Groziła mu amputacja nogi. Prosząc o pomoc dla siebie, otrzymałam wyjaśnienie mojej sytuacji. Były to trzy sny, które wystąpiły w ciągu trzech kolejnych nocy, gdy kończyłam...
Przeczytaj całość

Julita: moc nowenny jest niesamowita !

chciałabym podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski, jakimi obdarza naszą rodzinę. Dzięki nowennie mój starszy syn porzucił nałogi i zmienia swoje życie na lepsze.
Przeczytaj całość

Janusz: Uratowane małżeństwa

Trafiłem do Pana Boga przez WIELKI kryzys małżeński przez jaki przechodziliśmy z Żoną i całą naszą rodziną. Żona wyprowadziła się z domu, zabrała synów, świat wybuchł i totalnie legł w gruzach. Do tego co bym nie robił wszystko powodowało, że było jeszcze gorzej... Kiedy wydało się, że wszystko już stracone, na drodze spotkałem Pana Boga, a On rękami Matki Najświętszej Niepokalanej włożył mi do ręki Różaniec, a potem Nowennę Pompejańską. Nasza droga dalej i do tego coraz stromiej i szybciej prowadziła ku otchłani ale ja uporczywie trzymałem się Różańca i Nowenny.
Przeczytaj całość

Magdalena: Kochana Matka mnie wysłuchała!!

Kochani chciałam podzielić się z Wami moim wielkim szczęściem za sprawą Naszej Matki Maryi. Nowennę Pompejańską odmawiam od kwietnia tego roku. W przeciągu tych miesięcy odmówiłam ich już 5. Obecnie jestem w trakcie 6, ale na dzień dzisiejszy tylko jedna intencja została wysłuchana ( wiem, że na wysłuchanie reszty muszę jeszcze długo poczekać, gdyż intencje są bardzo trudne). Wczoraj dowiedziałam się, że sprawa w której się modliłam została wysłuchana w 100% tak jak tego chciałam!! Sprawa była bardzo trudna, bo dotyczyła „pokus” bardzo ważnej mi osoby, w zasadzie przed którymi człowiek nie potrafi się opamiętać!! W momencie, w którym zostałam poinformowana o „wysłuchaniu” intencji popłynęły mi ciurkiem łzy.. Nie wiedziałam jak mam dziękować Naszej Pani!! Teraz już wiem, że na wysłuchanie reszty moich próśb muszę po prostu poczekać, aż przyjdzie odpowiednia pora, ale jestem pewna, że Mateńka mi pomoże!!!
Chwała Naszej Matce bo jest wielka!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Magdalena: Kochana Matka mnie wysłuchała!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

6 nowenna w tak krótkim czasie to pewnie odmawiasz dwie naraz .Gratuluję .Jesteś wielka.

Magdalena
Gość
Magdalena

tak Krysiu odmawiam po 2 bo i najwspanialsze jest to ze znajduję coraz więcej czasu na różaniec a już planuję napisać kolejne świadectwo :):):)

Janek
Gość

Gratuluję Krysiu jesteś wspaniała. A Matka Boża – Królowa Różańca Świętego niech będzie pochwalona no i oczywiście Główny dawca Łask Bóg w Trójcy Świętej Jedyny.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!