Anna: Powrót do zdrowia i do pracy

Choruje na przewlekłą chorobę wątroby od kilkunastu lat. W większości sama przyczyniłam się do tej choroby (nie alkohol ). Byłam na długich zwolnieniach lekarskich, raz było lepiej raz gorzej. W połowie 2014 r choroba nasiliła się ,nie pomagało sanatorium , zwolnienia lekarskie czułam sie bardzo żle. Przeczytaj Anna: Powrót do...
Read More

Dominika: Dziękuje Matce Bożej za uleczenie mnie z choroby

Zaczęłam odmawiać nowennę jakoś w lipcu . Najpierw nie wierzyłam że dotrwam do końca bo zazwyczaj odmawianie zostawiałam na wieczór. Byłam chora na nerwice i depresje .
Read More

Basia: Najpierw idź i pojednaj się z bratem…

Pompejanka. Pierwsza myśl - nie no nie ma szans. Odmówienie jednej części różańca sprawia mi trudność a co mówić trzech i to na dodatek przez 54 dni. Nie ma mowy to nie ma nie prawa się udać. Ze względu na Miłość wobec Pana i ogromną Ufność, jaką Go darze podejmuje decyzję - ok z Twoją pomocą Maryjo dam radę. Teraz intencja - no właśnie, jaka? Mam świadomość tego, że to, co w moich oczach wydaje się ważne w oczach Boga może nie mieć znaczenia. Decyduje się na intencje "z grubej rury" - o pokój w rodzinie - o pogodzenie się skłóconych ze sobą praktycznie od zawsze mojej mamy i jej siostry, która jest moją matką chrzestną. Przykra sprawa - jest nas w sumie tylko 3, reszta rodziny zmarła lub się rozjechała po świecie a nie potrafimy stworzyć normalnej rodziny.
Read More

Paulina: Pomoc i opieka Maryi

Mam 19 lat i przez okres wakacji modliłam się codziennie nowenną pompejańską w intencji o odnalezienie w przyszłości dobrego,opiekuńczego i religijnego męża.. Nowennę ukończyłam 1 września, w części dziękczynnej ciężko było mi ją odmawiać, czasem od niechcenia ale żadnej części ani dziesiątka nie opuściłam... Bardzo przeżywałam wówczas rozstanie z chłopakiem...
Read More

Agnieszka: W intencji nawrócenia ze złej drogi

Na nowennę pompejańską trafiłam całkowicie przypadkiem, a przynajmniej tak mi się wydawało. W Internecie zobaczyłam zdjęcie kalendarzyka nowenn, a temat mnie zainteresował. Miałam duży problem z osobą mi bliską, zeszła na złą drogę. Jak tylko przeczytałam czym jest ta modlitwa i zobaczyłam te wszystkie intencje, wiedziałam, ze nie zobaczyłam tego zdjęcia przypadkiem.
Read More

Magdalena: Kochana Matka mnie wysłuchała!!

Kochani chciałam podzielić się z Wami moim wielkim szczęściem za sprawą Naszej Matki Maryi. Nowennę Pompejańską odmawiam od kwietnia tego roku. W przeciągu tych miesięcy odmówiłam ich już 5. Obecnie jestem w trakcie 6, ale na dzień dzisiejszy tylko jedna intencja została wysłuchana ( wiem, że na wysłuchanie reszty muszę jeszcze długo poczekać, gdyż intencje są bardzo trudne). Wczoraj dowiedziałam się, że sprawa w której się modliłam została wysłuchana w 100% tak jak tego chciałam!! Sprawa była bardzo trudna, bo dotyczyła „pokus” bardzo ważnej mi osoby, w zasadzie przed którymi człowiek nie potrafi się opamiętać!! W momencie, w którym zostałam poinformowana o „wysłuchaniu” intencji popłynęły mi ciurkiem łzy.. Nie wiedziałam jak mam dziękować Naszej Pani!! Teraz już wiem, że na wysłuchanie reszty moich próśb muszę po prostu poczekać, aż przyjdzie odpowiednia pora, ale jestem pewna, że Mateńka mi pomoże!!!
Chwała Naszej Matce bo jest wielka!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JanekMagdalenaKrysia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

6 nowenna w tak krótkim czasie to pewnie odmawiasz dwie naraz .Gratuluję .Jesteś wielka.

Magdalena
Gość
Magdalena

tak Krysiu odmawiam po 2 bo i najwspanialsze jest to ze znajduję coraz więcej czasu na różaniec a już planuję napisać kolejne świadectwo :):):)

Janek
Gość
Janek

Gratuluję Krysiu jesteś wspaniała. A Matka Boża – Królowa Różańca Świętego niech będzie pochwalona no i oczywiście Główny dawca Łask Bóg w Trójcy Świętej Jedyny.