P: Teraz liczy się dla mnie przede wszystkim modlitwa!

Już dawno temu przestałem liczyć którą nowenne z kolei odmawiam, teraz liczy się dla mnie przede wszystkim modlitwa a intencja przy okazji. jedno jest pewne im bliżej staram się być Boga i Maryi tym bardziej zły szaleje...
Przeczytaj całość

Emilia: DZIECI POD DOBRĄ OPIEKĄ

Pragnę złożyć świadectwo ( tak jak obiecałam) łask otrzymanych od NMP po odmówieniu nowenny z prośbą o Boże prowadzenie moich dzieci. Skłoniły mnie do tego fatalne oceny mojego syna w I-szym półroczu, jego lekceważący stosunek do obowiązków, do wszystkiego właściwie (w II klasie gimnazjum) oraz zbliżające się zakończenie podstawówki mojej...
Przeczytaj całość

Wojtek: Modlitwa o moją przemianę i miłość

Zacząłem właśnie 5tą Nowennę Pompejańska. Chciałbym złożyć dotychczasowe świadectwo. Z 4 odmówionych Nowenn: - Pierwsza intencja nie wysłuchana, ale to moja wina bo intencja była o miłość konkretnej osoby, a jak wiemy człowiek ma wolną wolę i Pan Bóg nie może kazać pokochać.Przeczytaj Wojtek: Modlitwa o moją przemianę i miłość
Przeczytaj całość

Monika: Znalezienie pracy i przemiana duchowa

Modlitwę Pompejańską rozpoczęłam w marcu 2015 z intencją o znalezienie pracy.Ponieważ wychowuję samotnie dwójkę dzieci, było dla mnie ważne aby była to praca w takich godzinach i miejscu, by pogodzić ją z obowiązkami domowymi i wychowaniem dzieci. Pierwsze dni odmawiania różańca przebiegały bez problemu. Kolejne dni to znużenie i rozproszenie....
Przeczytaj całość

Ania: Dziękuję za otrzymane łaski

Szczęść Boże. To moje pierwsze świadectwo. Nowennę zaczelam odmawiac we wrzesniu biegłego roku za mojego jeszcze nienarodzonego synka gdyż podczas badania dowiedzialam się że może byc prawdopodobieństwo jakiejś wady ale trzeba bylo dalszych badań.
Przeczytaj całość

Łukasz: Często modlę się na różańcu

Moja prośba została spełniona! Jestem żołnierzem i przez cztery lata służyłem w jednostce wojskowej w Poznaniu. Wraz z żoną chcieliśmy zamieszkać bliżej naszych rodziców, gdyż tutaj nie mieliśmy bliskich osób. Sami wychowywaliśmy dwóch synów. Optymalnym miejscem mojej dalszej służby wojskowej była Warszawa, ale moi przełożeni nie wyrażali zgody na przeniesienie służbowe.
Gdy usłyszałem o nowennie pompejańskiej, postanowiłem ją odmówić w wiadomej intencji. Napisałem wówczas do ministra wniosek o przeniesienie. Niestety, rozpatrzono go negatywnie. Postanowiłem więc odmówić różaniec pompejański jeszcze raz i… udało się! Jeden z moich przełożonych, który przechodził na emeryturę, postanowił przychylić się do mojej prośby. Następnie – dzięki cudownemu działaniu Matki Bożej – wniosek zyskiwał przychylność kolejnych przełożonych i obecnie już pracuję w Warszawie.
Pragnę dodać, że w trakcie odmawiania nowenny odczuwałem duży spokój wewnętrzny. Teraz bardzo często modlę się na różańcu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Łukasz: Często modlę się na różańcu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
WIESIA
Gość
WIESIA

Jesteś cudownym człowiekiem, to i Maryja Cię obdarowała. Wszystkiego dobrego w życiu. Z Panem Bogiem!

anika
Gość

Wiesiu ładne słowa:_)

doogsidog
Gość
doogsidog

Żołnierz, który potrafi się modlić. Naprawdę mam dla Ciebie spory szacunek.

Piotr
Gość

Marszałek F. Foch też modlił się na różańcu

teresa
Użytkownik

Piękne świadectwo

Justyna
Gość
Justyna

Wspaniałe świadectwo. Poptrzeba nam takich mądrych mężczyzn jak Ty. Matka Boża jest przecudowna w ogromie udzielanych nam łask.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!