A :): Dziękuję Ci Matko, bo dostaje więcej niż proszę

Witam wszystkich:) Przyszła kolej i na mnie bym, tak jak obiecałam Matce Bożej, złożyła świadectwo o łaskach jakich doświadczyłam modląc się Nowenną Pompejańską. Jak większość z Was, ja również przez przypadek natrafiłam na tę piękną modlitwę...a właściwie mogę powiedzieć, że to Ona mnie znalazła. Pojawiła się w chwili, kiedy moje...
Read More

Dziewczyna: To był znak z nieba…

Chciałabym się podzielić z Wami moim świadectwem i udowodnić Wam, że Nowenna Pompejańska naprawdę działa cuda.
Read More

Maria: wymodlona miłość

Nowennę Pompejanską odmawiałam dwukrotnie w tej samej intencji. Bardzo chciałam wyjść za mąż, kochać i być kochaną. Dookoła prawie wszyscy znajomi mieli swoje drugie połówki, a ja czułam się taka samotna i nigogo na horyzoncie. Jednocześnie wiedziałam czego chcę w życiu, co dla mnie jest ważne. Pragnęłam zawsze stworzyć kochającą...
Read More

Aga: Uleczenie z ran

To była kolejna nowenna w moim życiu, oczywiście wysłuchana. U mojej mamy pojawiły się rany, guzy otwarte na ręku, których lekarze długo nie mogli zdiagnozować. Okazało się, że to rak. Przeczytaj Aga: Uleczenie z ran
Read More

Ula: Praca spadła z nieba

Witam. Pragnę podzielić się świadectwem wyproszenia łaski pracy dla chłopaka mojej córki. Nowennę pompejańską odmawiałam już kilkanaście razy w różnych intencjach. A na początku roku odmawiałam w intencji Kamila chłopaka mojej córki, który po ukończeniu studiów poszukiwał pracy i było bardzo ciężko coś znaleźć bo wiadomo brak doświadczenia. Podczas gdy odmawiałam część dziękczynną udało mu się otrzymać staż, więc zadowolony był że chociaż tyle, jednak nic prawie się tam nie uczył bo nikt dla niego nie miał czasu.
Read More

Łukasz: Często modlę się na różańcu

Moja prośba została spełniona! Jestem żołnierzem i przez cztery lata służyłem w jednostce wojskowej w Poznaniu. Wraz z żoną chcieliśmy zamieszkać bliżej naszych rodziców, gdyż tutaj nie mieliśmy bliskich osób. Sami wychowywaliśmy dwóch synów. Optymalnym miejscem mojej dalszej służby wojskowej była Warszawa, ale moi przełożeni nie wyrażali zgody na przeniesienie służbowe.
Gdy usłyszałem o nowennie pompejańskiej, postanowiłem ją odmówić w wiadomej intencji. Napisałem wówczas do ministra wniosek o przeniesienie. Niestety, rozpatrzono go negatywnie. Postanowiłem więc odmówić różaniec pompejański jeszcze raz i… udało się! Jeden z moich przełożonych, który przechodził na emeryturę, postanowił przychylić się do mojej prośby. Następnie – dzięki cudownemu działaniu Matki Bożej – wniosek zyskiwał przychylność kolejnych przełożonych i obecnie już pracuję w Warszawie.
Pragnę dodać, że w trakcie odmawiania nowenny odczuwałem duży spokój wewnętrzny. Teraz bardzo często modlę się na różańcu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Łukasz: Często modlę się na różańcu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
WIESIA
Gość
WIESIA

Jesteś cudownym człowiekiem, to i Maryja Cię obdarowała. Wszystkiego dobrego w życiu. Z Panem Bogiem!

anika
Gość

Wiesiu ładne słowa:_)

doogsidog
Gość
doogsidog

Żołnierz, który potrafi się modlić. Naprawdę mam dla Ciebie spory szacunek.

Piotr
Gość

Marszałek F. Foch też modlił się na różańcu

teresa
Użytkownik

Piękne świadectwo

Justyna
Gość
Justyna

Wspaniałe świadectwo. Poptrzeba nam takich mądrych mężczyzn jak Ty. Matka Boża jest przecudowna w ogromie udzielanych nam łask.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!