Łukasz: Dziękuje Maryjo za otrzymane łaski i opiekę.

NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS I NASZA KOCHANA MATKA „ MARYJA-KRÓLOWA RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO”. Pragnę złożyć moje już trzecie świadectwo z za kończenia NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ
Read More

Halina: Dziękuję Ci

Szczęść Boże pragnę podzielić moimi świadectwami z odmówionych jednocześnie dwóch Nowenn Pompejańskich odmawiałam w intencji moich córek .Mateńka Najświętsza wyprosila dla nich łaski za co jestem bardzo wdzięczna . Na owoce następnej Nowenny którą skończyłam w grudniu 2017 r .
Read More

Danka: 4 rok trzezwości mego męża

Dzieki Pompejanskiej Pani moj maz jest juz 4 rok trzezwiejacym alkoholikiem / ani kropli alkoholu /. To cud :-)
Read More

Justyna: Problemy odeszły

Witam. Odmówiłam już wiele nowenn i składałam już świadectwa. Ale dopiero ostatnio zdałam sobie sprawę z jak wielu dolegliwości (o które nie prosiłam zostałam uzdrowiona). Miałam zespół drażliwego jelita, problemy hormonalne, nerwicę i chyba nawet depresję. Teraz widzę, że te problemy odeszły, a w ich miejsce zagościł spokój. Ostatnia nowenna była trudna. O zdrowie w mojej rodzinie (trochę się pokomplikowało). Wierzę że będzie dobrze. Teraz modlę się za zdrowie chorego taty.
Read More

Martyna: Otrzymałam tak wiele…

Już od jakiegoś czasu czułam silną potrzebę aby napisać to świadectwo. I wreszcie nadszedł ten dzień.
Read More

Loretto i domek Matki Bożej

Wczoraj popołudniem byliśmy w już ostatnim miejscu pielgrzymkowym: w Loretto. Sanktuarium wyróżnia domek Matki Bożej, sprowadzony kilkaset lat temu z Jerozolimy przez rodzinę Angelo, stąd do legendy przeszło, że domek sprawdzili sami aniołowie niebiescy. Loretto to też figura Czarnem Madonny z Dzieciątkiem, charakterystyczna, smukła, w ciemnej barwie.

Zobaczmy:

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
weronika Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Dziękuję bardzo za zdjęcia i modlitwę. Dobrze ,że wróciliście szczęśliwie.