Agata: Wysłuchane nowenny

Wierzę, że Matka Boska wysłuchuje wszystkich naszych próśb, chce nam pomóc i nas wesprzeć. Musimy uzbroić się w cierpliwość, na "efekty" naszej modlitwy trzeba czasami trochę poczekać.
Przeczytaj całość

Barbara: Dziękuję za nawracanie mojego męża

Matko Boska Pompejańska dziękuję ci za wysłuchane prośby otrzymane łaski . Nie ma potężniejszej broni jak różaniec i nigdy nie będzie. Dziękuję za nawracanie mojego męża. Wierzę że kiedyś mój mąż się nawròci dziękuję Ci już za to Matko.Dziękuję Ci Matko za czyste serce i myśli dla nas za uratowanie naszego mamałżeństwa za odsunięcie kochanki i osób które zagrażają naszemu małżeństwu za za łaski potrzebne dla nas i miłość mego męża do mnie i naszego dziecka za wszystkie łaski jakie otrzymała moja rodzina.
Przeczytaj całość

Beata: Dzięki modlitwie guz zniknął

Witajcie, modlę się Nowenną od ponad 3 lat, w sprawach swoich i innych, z różnym skutkiem. Ostatnio intencją było pokonanie raka piersi przez moją koleżankę. Piękna , młoda dziewczyna, mama dwójki małych dzieci która zawsze miała obsesję na punkcie tej choroby, bała się jej strasznie, bo była obciążona genetycznie.
Przeczytaj całość

Barbara: Praca w idealnym czasie

Chcę dać świadectwo jak za sprawą Nowenny Pompejańskiej dostałam bardzo dobrze płatną pracę. To było ponad rok temu. Wtedy postanowiłam modlić się tą nowenną, prosząc Matkę Bożą o to abyśmy mogli z mężem wykończyć nowo postawiony dom, aby możliwy był jego odbiór.
Przeczytaj całość

Gabriela: powrót osoby ukochanej

Obiecałam sobie, że jeśli się uda, to napiszę o tym tutaj. Odmawiam 9 dzień nowennę pompejańską o powrót ukochanej osoby, miłości mojego życia. Powiedzieliśmy sobie zbyt wiele, zbyt wiele uczyniliśmy, myślałam, że to koniec. Te dwa ostatnie miesiące były dla mnie jednymi z najgorszych w moim życiu. Tymczasem wczoraj dostałam...
Przeczytaj całość

Krystyna: odnalazłam swoje miejsce w życiu

Przez około 70 lat w moim domu wisiał na ścianie obraz Matki Boskiej Różańcowej. Kiedy miałam sześćdziesiąt lat, dowiedziałam się z internetu, że jest to obraz Matki Boskiej Pompejańskiej. Gdy czytałam świadectwa, „coś” ciągnęło i mnie do tej modlitwy, ale przerażało mnie odmawianie trzech części różańca codziennie. Zastanawiałam się, czy podołam takiemu wyzwaniu.
Pierwszą nowennę rozpoczęłam w święto Matki Bożej Gromnicznej tego roku w intencji znalezienia nowej pracy dla mojego zięcia. Mąż córki wprawdzie był zatrudniony od siedmiu lat, ale atmosfera w jego miejscu pracy była ciężka, gdyż nowa kierowniczka stosowała mobbing. Zięć postanowił więc znaleźć inną pracę; złożył swoje CV, gdzie tylko było to możliwe. Czekaliśmy. Widziałam to, co przeżywał i jaki był załamany. Koledzy zięcia poszukiwali również nowego zatrudnienia. Modląc się, byłam dobrej myśli…
Kochani, nie uwierzycie, ale mój zięć nadal pracuje w tym samym zakładzie pracy! Inni też! Tylko kierowniczki już nie ma, została zwolniona; zmienił się także cały zarząd firmy. Maryja weszła do ich zakładu i wszystko „poprzestawiała”. To był cud, jakiego się nikt nie spodziewał! Dziękujemy Ci, Matko Boża Pompejańska!
8 kwietnia zaczęłam drugą nowennę pompejańską w intencji mojego brata, który „pogubił się” trochę na drodze swojego życia. Przestał chodzić do kościoła, pięć lat nie był u spowiedzi świętej, zaczął sięgać po alkohol. Zachęcałam bratową do odmawiania nowenny pompejańskiej, ale ona nie podjęła wyzwania (myślę, że nie wierzyła, iż może wymodlić nawrócenie męża). Sama więc rozpoczęłam nowennę; mówiłam: „Matko, mam dwie intencje, wybierz tę, którą uznasz za ważniejszą – nawrócenie brata czy uleczenie go z alkoholizmu”. Mój brat na Wielkanoc przystąpił do sakramentu pokuty i odtąd nie opuszcza Mszy świętej. Mam nadzieję, że tak już pozostanie.
Nie było lekko, ale wyciszyłam się i dzięki nowennie pompejańskiej odnalazłam swoje miejsce w życiu. Obecny czas jest dla mnie czasem modlitwy w różnych intencjach. Odnalazłam siebie na… „drabinie do nieba”.
Kocham Cię, Matko Boska Pompejańska i… nie potrafię żyć bez różańca!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Krystyna: odnalazłam swoje miejsce w życiu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janina Górniak-Koterba
Gość

Taka prosta modlitwa, a ile może zdziałać.Tego czasu jakby przybywało niewiadomo skąd?Jak tylko sie zacznie ,to samo już idzie,i sił niebrakuje! Pozdrawiam wszystkich odmawiających TĄ PIĘKNĄ NOWENNĘ!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!