Grażyna: Świadectwo- wszystko co nas dotyczy jest po coś

Pisałam wcześniej jak bardzo zły przeszkadzał na różne sposoby
Read More

Marta: To był impuls

Dokladnie mija rok od trudnych do pogodzenia się wydarzeń w moim życiu. W październiku ubr przypadkiem znalazlam modlitwę nie do odparcia- Nowenne Pompejanska.
Read More

Ania: Ufam i wierzę

Jeśli chodzi o wysłuchanie moich modlitw to wierzę nadal, że zostanę wysłuchana przez Matkę Najświętszą, która zawsze była i jest bliska mojemu sercu. Na ten moment moje intencje nie zostały wysłuchane ale pojawiają się sytuacje, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Read More

Agnieszka: Szukałam widoczego znaku- cudu

Szukamy wielkich cudów, mocnych doznań czy znaków... a tak na prawde każda odpowiedź jest jak powiew wiatru.
Read More

Marzena: dowiedziałam się że… jestem w ciąży :)

Witam Was:) Ja bardzo pragnęłam mieć dziecko ale niestety czas mijał i nie mogła nadejść ta upragniona chwila. Jednak w wakacje zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską z pełnym powierzeniem i zaufaniem. Na wakacje włączyłam się także do duchowego pielgrzymowania na Jasna Górę. Oczywiście, leczyłam się u lekarza cały czas, lecz po...
Read More

Kasia: Podziękowanie :)

Chcę tym świadectwem z całego serca podziękować Mateńce za wyjednane łaski i jej nieustającą pomoc i opiekę.Jestem dwa dni po skończeniu mojej trzeciej nowenny. Zaczęłam tę nowennę w dniu, w którym będąc z córką u lekarza/jest w ciąży/ dowiedziałam się, że na tylnej ścianie macicy buduje się torbiel i że wytworzyła się taśma owodniowa, która może zagrażać prawidłowemu rozwojowi dziecka. Nie zwlekając, w intencji zdrowia dla mojej córki i jej maleństwa podjęłam modlitwę. Po dwóch tygodniach miała wizytę kontrolną w celu sprawdzenia w jakim tempie rośnie torbiel i co dzieje się z ową taśmą. Okazało się, że po torbieli została plama a taśma przykleiła się do dna macicy i nie zagraża maleństwu. Po paru dniach poszła jeszcze do innego lekarza, który potwierdził opinie lekarza prowadzącego ciąże. Moja radość i wdzięczność jest bezgraniczna. Wiem, że Matuchna jest ze mną i moją rodziną. Dzięki Jej wstawiennictwu spływają na nas łaski dzień po dniu, w drobnych codziennych sprawach, relacjach między nami i rozwiązywaniu pojawiających się problemów. Bardzo ważne jest też to, że dzięki modlitwie różańcowej odzyskałam spokój i pogodę ducha choć moje życie nie jest łatwe, ale to odrębny temat. Moim skromnym świadectwem chcę podziękować Panu za otrzymane łaski a Mateńce, że jest ze mną zawsze i wszędzie. Alleluja!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!