Aleksandra: Dzięki modlitwie życie staję się bardziej wartościowe!

Szczęść Boże! Dziękuje Tobie Maryjo za to, że dzięki Nowennie uwierzyłam w to, że w naszym doczesnym życiu, jakże wypełnionym licznymi zmartwieniami, nie jesteśmy sami, bowiem Ty jesteś zawsze obok! Przeczytaj Aleksandra: Dzięki modlitwie życie staję się bardziej wartościowe!
Przeczytaj całość

Roksana: Odnalazłam ukochanego

Zaczęłam odmawiać nowennę, gdyż nie potrafiłam dobrać sobie partnera życiowego. Sporo przeszłam więc nie łatwo mi się otworzyć przed każdym i głównie z tym miałam problem. Zastanawiałam się czy uda mi się tyle modlić, przecież nowenna pompejańska to wyczerpująca modlitwa, ale postanowiłam spróbować. Czułam się niesamowicie na początku, ale zdarzało się że nowenna mnie nużyła.
Przeczytaj całość

Iza: Dziękuje Ci Maryjo za umocnienie!

Chciałabym się podzielić łaskami którymi obdarzyła mnie Matka Boża. Rok temu zaczęłam się modlić nowenną pompejańską o chłopaka którego darzyłam wielkim uczuciem ale to była miłość nieodwzajemniona. Niestety po dwóch próbach odmawiania nowenny nie udało mi się ich dokończyć. Ale pomimo tego Matka Boża dała mi wiarę w siebie oraz...
Przeczytaj całość

Ewelina: Królowo Różańca Świętego Módl się za Nami

To już moje drugie świadectwo. Trochę dawno odmawiałam Nowennę, ale ciągle chodziła mi po głowie myśl, że muszę złożyć świadectwo z dwóch ostatnich Nowenn.
Przeczytaj całość

Natalia: Prosiłam o spotkanie miłości

Kolejną nowennę odmawiałam w intencji znalezienia szczerej miłości tego jedynego mężczyzny kochającego wartościowego i oczywiście religijnego. Od kiedy zaczęłam ją odmawiać zaczęły się dziać dziwne rzeczy nagle w moim życiu pojawiali się mężczyźni a ja zrozpaczona nie wiedziałam o co chodzi jak mam rozeznać, przecież modliłam się o jednego, prosiłam Matkę Bożą o pomoc i co się okazało że wśród nich to ja musiałam wybrać tego jedynego.
Przeczytaj całość

Justyna: I pomyśl, że może być tylko lepiej

Na wstępie mojego drugiego świadectwa bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam.
Po raz kolejny potwierdzam, że nowenna pompejańska to cudowna modlitwa. Czytając nadsyłane świadectwa, potwierdzam, że staje się lekką, potrzebną, uzależniającą modlitwą. Bardzo dobre lekarstwo, na wszystko. Ostatnie moje świadectwo zostało opublikowane 19 lipca 2014, wówczas rozpoczęłam moją drugą nowennę (pisząc podziękowanie był to chyba drugi dzień). Druga nowenna była w sprawach finansowych, aby moja sytuacja się polepszyła (mam firmę, słabo ze zleceniami). Nie myślałam nawet, że nasza Mamusia mi pomoże, ponieważ ludzie modlą sie o zdrowie, miłość, dziecko…o naprawdę bardzo ważne rzeczy! A ja co? O kasę? I słuchajcie w momencie wysłania świadectwa mailem (czyli drugi lub trzeci dzień nowenny), nazajutrz w pracy jak na moją firemkę przyszło sporo zleceń!! Po prostu mogłam wybrać te, które mi pasuje, mało tego jest tak do dzisiaj co jakiś czas mail, telefon SZOK!. Na dzień dzisiejszy mam zleceń na 2 miesiące do przodu.Po nowennie drugiej, jeden dzień przerwy i następna (uzależnia, bardzo jej brakuje). I jeszcze coś. Podziękowanie (świadectwo) odn. drugiej nowenny chciałam napisać już w trakcie jej trwania i to w trakcie części błagalnej, jednakże zawsze coś, a to czasu nie było, a to to, a to tamto…Wreszcie napisałam świadectwo 4 dni temu, wysłałam i cisza. Dzisiaj dowiedziałam się, że po moim świadectwie nie ma śladu…Mam też wrażenie, że po wysłaniu pierwszego świadectwa łaski zaczęły na mnie spływać lawiną. Mało tego mam w głowie różne inne intencje na przyszłość a one już teraz się powoli spełniają. Nowennę czy w ogóle sam różaniec należy odmawiać z pokorą i zaufaniem. Nie upierajmy sie np., że akurat Janek ma mnie pokochać, ponieważ Bóg wie najlepiej co dla nas najlepsze, że nie Janek, bo jest Ciebie nie wart, itp…
Poza tym należy myśleć optymistycznie, kto się ciągle martwi „ściąga” na siebie różne nieszczęścia i niepowodzenia! Głowa do góry! I pomyśl, że może być tylko lepiej!!
Z Bogiem,

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Justyna: I pomyśl, że może być tylko lepiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Optymistyczne świadectwo, oby takich było więcej. Powodzenia i Błogosławieństwa Bożego z całego serca życzę.

Kasia
Gość

Witam:) Ja również wysłałam jakiś czas temu drugie świadectwo i też się nie ukazało. Nie wiem czy Matuchna nie pozwoliła na jego opublikowanie czy „czarny” zamieszał. Mimo wszystko uważam, że różaniec jest największą siłą… Chwała Panu:)

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Ja też napisałam świadectwo, po którym ani śladu…. Początkowo myślałam, że jest tyle świadecwt ze Admin nie nadąża z ich analizą. Ale jak się zaczęły pojawiać świadectwa w których była podana jakaś data, np data zakoćzenia, która wskazywała że publikowane są one w miare na bieżąco, to doszło do mnie że moje świadectwo w dziwny sposób zniknęło. Nawet maila sprawdzałam, czy np nie przyszło coś co trzeba potwierdzić w celu publikacji. Ale nie! Po prostu zniknęło!

magda
Gość

Moje świadectwo też się długo nie ukazywało , nawet napisałam dlaczego, gdyż po mojemu było bardzo budujące i dające nadzieję. Pani Lucyna mi odpisała,że oczekuje na ukazanie się w Królowej Różańca Świętego. I tak się też stało. Po dłuższym czasie ukazało się też na stronie NP. :)))))

krzyś
Gość
krzyś

bardzo fajne świadectwo i optymistyczne a ja spotkałem się z czymś takim jak akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi w każdą 1 sobotę miesiąca jest w Częstochowie specjalna msza a potem następuje zawierzenie dosłownie wszystkiego wiele jest pozytywnych świadectw po dokonaniu tego aktu życie wydaje się skomplikowane ale patrząc z boku to my sami je komplikujemy Bóg na pierwszym miejscu czas dla niego czas na modlitwę a wtedy wszystko samo się układa

Anna Sikorska
Gość
Anna Sikorska

Dziękuję Ci serdecznie za świadectwo.Ja właśnie czytając świadectwa w końcu się zdecydowałam rozpocząć moją modlitwę. Dopiero drugi dzień, ale czuję, że dobrze robię. Oby jak najwięcej ludzi poznało nieodpartä moc Nowenn Pompejańskiej.Bóg zapłać.

Obrazki z nowenną pompejańską?