Ania: SWIATLO

To jest moj 35 dzien Nowenny Pompejanskiej I wiem juz teraz ze nie chce juz bez tej Nowenny zyc. Kazdy dzien z Nowenna Pomejanska, nie jest dniem straconym. Czuje wielki pokoj w sercu, szczescie I pomoc Boza. Nowenna Pompejanska jest dla mnie SWIATLEM, bo pozwala mi dopiero teraz dostrzec swoje...
Read More

EWA: Cuda już w trakcie odmawiania – 14 dni

Otrzymałam łaskę, za którą jestem bardzo wdzięczna
Read More

Elżbieta: Podziękowanie za Łaski Boże

Witam serdecznie jestem w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny Pompejańskiej modlę się w jednej intencji Bogu wiadomej. O tej modlitwie dowiedziałam się przypadkowo od koleżanki w pracy. Postanowiłam poszerzyć swoją wiedzę zerkając do internetu i natrafiłam na świadectwa wielu ludzi.
Read More

Iwona: Cudowne wyprowadzenie z ciężkiej życiowej sytuacji

Chciałam zaświadczyć o cudach Matki Bożej Pompejańskiej. W kwietniu 2013 roku mąż odszedł od nas ode mnie i dzieci. Jednocześnie zaczynałam się dowiadywać o problemach finansowych i długach męża, o kolejnych kobietach, hotelach. Była to chyba już 4 wyprowadzka męża. Zostałam sama z wspólnym kredytem hipotecznym, 2 dzieci, mężem którego...
Read More

Izabela: Moja bratnia dusza i wiele dobrego..

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Przede wszystkim dziękuję Wam, za wszystkie świadectwa jakimi dzielicie się w tym miejscu. Dzięki Wam, byłam(i jestem dalej) w stanie odmawiać tą piękną modlitwę!
Read More

Justyna: Czy moja mamusia zostanie uzdrowiona?

Witam wszystkich.
O Nowennie dowiedziałam sie z internetu kiedy to poszukiwałem modlitwy w intencji uzdrowienia. Moja Nowenne nie została jeszcze wysłuchana ale głęboko wierze ze Mateczka da nam jeszcze szanse….
Moja mama zachorowała na nieoperowalny nowotwór płuc w styczniu tego roku, to był wielki szok dla całej naszej rodziny, gdyż mama nie pali od 20 lat i nigdy w sumie nie była nałogowym palaczem.
W lipcu rozpoczelam moja pierwsze Nowenne w intencji uzdrowienia mojej mamus a także o to by nie było skutków ubocznych chemioterapii. Czasami było cieżko gdyż dużo pracuje i przy odmawiania Nowenne wieczorem przysypialam, jednak mobilizyowalam sie by ja odmówić. Wierzyłam ze Bóg mi pomoże wytrwać.
Mama złe zniosła 2 pierwsze chemioterapię. Trzecia miała 5-7/09 a ja Nowenne skończyłam 11/09. Mama nie odczuła żadnych dolegliwości oprócz maleńkich rozstrojow żołądka, jadła normalnie podczas i po 3ciej chemioterapi. Mam w sercu tyle radości i wiary ze bedzie dobrze ze jest to nie do opisania. Moja prośba jeszcze sie nie spełniła ale głęboko Wierze ze Mateczka mnie wysłucha i ze to sa takie małe znaki. 1go pazdzierńika mama ma tomograf by sprawdzić postępy leczenia. Bardzo proszę o modlitwę.
Wkrótce zamierzam zacząć odmawiać kolejna Nowenne, daje mi ona sile i spokój wewnętrznym ze wszystko sie ułoży.
Bóg zapłac.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Justyna: Czy moja mamusia zostanie uzdrowiona?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Życzę powrotu do zdrowia Twojej Mamie a Tobie wysłuchania próśb przez Matkę Najświętszą. Pozdrawiam

magda2
Gość
magda2

Justynko masz moją modlitwę <3

Magda
Gość

Ja również się pomodlę koronką do Bożego milosierdzia w intencji Twojej Mamy

Karolina
Gość
Karolina

Pomodlę się w intencji Twojej mamy 🙂 Ona na pewno bardzo się cieszy, że ma córkę, która tak się o nią troszczy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!