Joanna: Dziękuję za pracę…

Zawsze kiedy traciłam nadzieje na poprawę mojego losu czytałam świadectwa i wtedy robiło mi się weselej na duszy i wierzyłam, ze się mój los tez się w końcu odmieni i zostanę wysłuchana. Nie mogłam się doczekać aż ja napisze swoje świadectwo A wierzyłam, ze w końcu napiszę. Straciłam prace pod koniec lutego i sytuacja w moim życiu była beznadzieja. Chodziłam na rozmowy rekrutacyjne Byłam chyba na 15 w ciągu pół roku. To był prawdziwy stres. I momentami „obrażałam się na…” no właśnie… Byłam zła, że ze modląc się tak bardzo tak długo po jej zakończeniu nic dobrego się nie dzieje a tylko coraz gorsze przeszkody mi się przytrafiają… Az w końcu stało się dostałam to, o co tak bardzo prosiłam. Dostałam prace. Przede na jeszcze dwie bardzo ważne intencje i wierze, że tym razem zostanę wysłuchana…

Teraz już wiem „ Wszystko jest możliwe dla tego, kto wierzy” (Mk 9, 23) Proszę nie załamujcie się Dziękujcie za każdy dzień życia i wierzcie… Wiara czyni cuda i wszystko się uda.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

39
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
11 Wątki komentarzy
28 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
PiotrDorotaJoannamagda2Jola Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aneta
Gość
Aneta

Cudnie, gratuluję. Niestety, po trochu tracę nadzieję, że znajdę pracę. Czytanie świadectw też nie przynosi pocieszenia. Przygnębienie i rozpacz się wdzierają. Ale naprawdę, z serca, bardzo Ci gratuluję i cieszę się Twoim szczęściem 🙂

Ania L.
Gość
Ania L.

Gratulacje ! Anetko pomodlilam sie za ciebie bo obserwuje twoje wpisy I wiem ze báaaardzo pragniesz tej pracy. Powiedzialam Jezusowi ” Ty ktory wszystko mozesz daj w koncu Anetce prace aby I ona sie rozradowala I mogla zlozyc swiadectwo” .

Aneta
Gość
Aneta

Aniu, przepraszam, jeżeli zaśmiecam tę stronę moimi wpisami. Nie było to z mojej strony zamierzone. Bardzo Ci dziękuję za wsparcie i jeszcze raz przepraszam.

Ania L.
Gość
Ania L.

No wiesz co wcale nie zasmiecasz. Twoje komentarze sa zawsze b. pozytywne I z szacunkiem do innych dlatego wlasnie wstawilam sie za Toba, bo uwazam ze na te laske zaslugujesz. Zreszta ja tez poszukuje lepszej pracy wiec wiem co czujesz.

Aneta
Gość
Aneta

Dziękuję Ci bardzo. Odwzajemniam modlitwę. Dziękuję.

roszpunka
Użytkownik
roszpunka

Anetko, ja także się za Ciebie pomodliłam. 🙂

Aneta
Gość
Aneta

Roszpunko, z serca dziękuję.

Sylwia
Gość
Sylwia

dziewczyny, to nie zostawiajcie mnie samej 😉 też szukam pracy, sytuacja robi się dość nieciekawa, choć nie jest jeszcze u mnie tragicznie. Jednak, jeżeli miałybyście chwilkę – o wspomnienie podczas modlitwy proszę 😉
ja obiecuję to samo 😀

lulu
Gość
lulu

u mnie już 3 lata jest nie ciekawie, pomodlę się za was

Aneta
Gość
Aneta

@sylwia, jak najbardziej. Kiedyś pisałam o zawiązaniu Róży Różańcowej w intencji łaski znalezienia pracy/lepszej pracy/lepszych warunków pracy, sama nie wiem. Ale tu potrzeba 20, a właściwie 19 osób… (ja ta 20-ta) 🙂

Aneta
Gość
Aneta

Przepraszam, miało być z wielkiej litery Twoje imię – Sylwia

Sylwia
Gość
Sylwia

hm, to ciekawy pomysł 😉 mogłybyśmy się w 20tkę modlić za nas same – w ogólnej intencji. Ale jak to zorganizować, ogłosić?

Aneta
Gość
Aneta

@Sylwia, ja odmawiam w intencji znalezienia pracy 10-tkę (II Radosna). Parę m-cy temu odmówiłam nowennę pompejańską w tej intencji. 10-tkę za wszystkich bezrobotnych, w intencji znalezienia współmałżonka – jestem w Róży Różańcowej, za wszystkich, którzy proszą o wsparcie w modlitwie z internetu i moje osobiste intencje tajemnicą Światła.
Dodatkowo nowenna pompejańska 🙂
Jak ktoś ma ochotę, to niech się przyłącza 🙂 W grupie raźniej i może silniejsza wtedy moc modlitwy? 🙂

Sylwia
Gość
Sylwia

a to mam sobie sama jakąś dziesiątkę wybrać i się modlić, czy się gdzieś dopisać?

Aneta
Gość
Aneta

Niestety, nigdzie nie znalazłam takiej Róży Różańcowej. Ja po prostu odmawiam 10-tkę w tej konkretnej intencji…

Aneta
Gość
Aneta

@Sylwia, znalazłam kwiat pustyni. Podałam stronę, ale czeka na moderację.

Sylwia
Gość
Sylwia

ja się też dopisuję – też odmówię 10tkę w tej intencji. Nie wiem jeszcze, którą tajemnicę – mogę chyba w każdy dzień inną, prawda?

Aneta
Gość
Aneta

ja w intencji znalezienia pracy wybrałam II Radosną i przy niej zostanę. Za miesiąc pomyślę co dalej 🙂

Sylwia
Gość
Sylwia

do Aneta: ja się podjęłam III tajemnicy radosnej – jesteśmy już dwie 😀 może jeszcze się ktoś dołączy?

Aneta
Gość
Aneta

@Sylwia – cieszę się i mam nadzieję, że będzie nas więcej 🙂

Jola
Gość
Jola

Kochani! Wiem, łatwo mówi się innym którzy modląc się i ufając, oczekują na łaskę pracy – wytrwałości i ufności, ja byłam w podobnej sytuacji, było ciężko. Modliłam się o pracę dla córki i …zostałam wysłuchana. Wiem, że to nie przypadek, zadzwonił dawny kolega ze szkoły do której chodzili i powiedział, że szef potrzebuje kogoś na 4 miesiace, skąd wiem że to nie przypadek? Córka dziękując mu usłyszała ” daj spokój, pamiętam jak ty mi pomogałaś gdy byłem w trudnej sytuacji a i ty nie miałaś dożo. Zdałam sobie sprawę z powiedzenia, że dobro powraca stokrotnie. A na spełnienie drugiej prośby… Czytaj więcej »

magda2
Gość
magda2

A co ja mam powiedzieć 🙂 Mam 51 lat jestem po studiach ekonomicznych, mieszkam w małej mieścinie, nie mam prawa jazdy. Modlę się o stałą pracę…..o już zapomniałam 🙂 może 7 lat może więcej.. LAT 🙁

Sylwia
Gość
Sylwia

magda2 – może pójdź na jakieś studia podyplomowe, kurs – coś, co pozwoli Ci troszkę dać więcej możliwości w składaniu CV? no i Matce Boskiej do większego działania 😀 Ja ciągle mam w pamięci świadectwo tutaj złożone: pewna Pani pisała, że szukała pracy 5 lat, też była w okolicach 50tki (o ile dobrze pamiętam). I została wysłuchana 😀 Dostała pracę gdzieś za granicą – we Włoszech chyba 😉 Ale najbardziej pamiętam jej słowa: że ten czas na bezrobociu wykorzystała na modlitwę, że cieszy się, że nie miała pracy i mogła wtedy się więcej modlić, bo ją to bardziej zbliżyło do… Czytaj więcej »

Jola
Gość
Jola

Do Magda2: Madziu, ja mam 48, studia,, fakt pracuję sprzątają mieszkania, ale jest coraz ciężej, brakuje sił. Jak w jednym domu dzieci odrosły i wydawać by się mogło, że może praca będzie ciut lżejsza to ci dziękują, oferują mniej godzin z tym się wiąże mniejsza pensja i mówią poszukaj sobie dodatkowej:| No cóż znalazłam się właśnie w takiej sytuacji. Ja modlę się juz 8 lat o lepszą pracę, fakt ten czas wykorzystałam na naukę języka, kursy ksiegowości ect, przybliżyłam sie do Boga, mogłabym powiedzieć, że przyglnęłam, teraz modle się, czekam i ufam.:-)

Jola
Gość
Jola

Ale daję świadectwo, że w moim życiu działa Bóg, dzieją się cuda!! Może i ja otrzymam tę łaskę o którą prosz:-)

Sylwia
Gość
Sylwia

no tak, Jola jest księgową, Magda2 po ekonomii, ja mam kurs z kadrowości – może jakiś własny biznes otworzymy, co? 😀 😀

magda2
Gość
magda2

🙂 🙂 🙂

Joanna
Gość
Joanna

Dziękuję 🙂 Aneta. Ja tez pomodliłam się za Ciebie… I wierzę, ze dostaniesz ta prace… Proszę uwierz w to. Nawet nie wies jakie ja miałam chwile zwątpienia i złych myśli… ale wiem, że za końcu zawsze będzie dobrze…

Aneta
Gość
Aneta

Dziękuję Joasiu. Staram się wierzyć z całych sił, chociaż czasami jest trudno. Jeszcze raz dziękuję.

Dorota
Gość
Dorota

Jest taka branża gdzie zawsze jest praca, to opieka seniorów w kraju i za granicą, ale to naprawdę ciężki kawałek chleba.

Piotr
Gość
Piotr

Aneto, Magda2, Jolu, dzisiaj na koronce do Miłosierdzia Bożego pomodlę się w intencji znalezienia dobrej pracy dla Was.

Aneta
Gość
Aneta

Piotr, wielkie Bóg zapłać.

Jola
Gość
Jola

Piotr, dziękuję, Bóg zapłać

magda2
Gość
magda2

JA DZIŚ DZIĘKUJĘ PIOTRZE, BO PRZEZ PRZYPADEK DZIŚ WESZŁAM NA STRONKĘ 🙂

Piotr
Gość
Piotr

Odezwijcie się kiedy dostaniecie pracę. W siłę modlitwy należy wierzyć, a i bezrobocie w szybkim tempie spada. Trzymajcie się.

lulu
Gość
lulu

a o mnie zapomniałeś czy zrezygnowałeś?

Piotr
Gość
Piotr

Za Ciebie pomodlę się jutro 🙂

Aneta
Gość
Aneta

@Piotr, na pewno dam znać. Z serca dziękuje wszystkim o modlitwę za mnie/za nas.
Lulu, ja zawsze proszę o wszelkie łaski dla Ciebie.

lulu
Gość
lulu

Dzięki, jeszcze tak źle nie było, od trzech miesięcy żadnej pracy, nawet dorywczej 🙁

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką