Miłka: Jaki tu spokój…

Piszę do Was, którzyście małej wiary i do Was coście ją tak umocnili. Niechajże mocna będzie jak fundament, byśmy Pana Jednego i Królową Różańca co dzień czcili.Przeczytaj Miłka: Jaki tu spokój…
Przeczytaj całość

Danuta: Maryjo! To już drugi raz ratujesz mi życie.

Maryjo ! To ja, Twoje dziecko. Dziękuję Ci za to, że dzisiaj na drodze nie spowodowałam wypadku. Byłaś przy mnie tak jak już kiedyś. To już drugi raz ratujesz mi życie.
Przeczytaj całość

Joanna: Nasza Mama nas słucha i kocha nas…

Pora i na mnie dotrzymać słowa danego Matce Bożej za spełnienie mojej prośby dotyczacej pracy za granicą mojego syna. Kochana Mama wysłuchała mojej modlitwy i już w części błagalnej otoczyła opieką mojego syna, zaczęły się w jego życiu w obcym kraju dziać rzeczy niesamowite :-), nie mogłam uwierzyć, bo tak...
Przeczytaj całość

Świadectwo: Bóg dotyka naszego życia

Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka! Choć nie jestem osobą wielkiej wiary i zazdroszczę jej mojej Mamie, która całą nadzieję pokłada w Bogu, to wiem, że On- Jezus żyje.Przeczytaj Świadectwo: Bóg dotyka naszego życia
Przeczytaj całość

Agnieszka: Macierzyństwo

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego coś mnie tknęło, żeby zacząć odmawiać Nowennę Pompejańską. Może uznałam, że to moja ostatnia deska ratunku.
Przeczytaj całość

Joanna: Dziękuję Ci Matko za pomoc, prowadzenie i łaski

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus!

Nazywam się Joanna. Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Odmówiłam w sumie 5 nowenn. Nie każda się spełniła tak jak ja chciałam. Ale nie moja wola niech się stanie lecz Twoja. Bóg musi nas przygotować na łaski.Teraz już wiem, że intencje nie muszą się spełnić według naszej woli, bo Bóg ma Swój plan i zawsze lepszy. Bo coś co się dla ciebie wydaje krzyżem może być furtką dla Boga Jego łask tylko otwórz Mu drzwi swego serca zaproś Go do swego życia. On czeka na ciebie na twoje Panie Ratuj tonę. Dziękuję Ci Matko za pomoc, prowadzenie i łaski.
z Bogiem.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

18 komentarzy do "Joanna: Dziękuję Ci Matko za pomoc, prowadzenie i łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna
dziś otrzymałam niezwykłą łaskę, zobaczyłam jak jestem nisko wobec innych, tych bardziej wierzących, Maryja tyle razy już mi podała rękę, już wkrótce złożę swoje świadectwo ale chyba na coś czekam, tylko sama nie wiem na co, chyba na miłość, której nie doświadczyłam od żadnego chłopaka, lub na pracę o którą się staram, nawet już nie chcę pracy biurowej tylko zwyczajną w sklepie. Jestem po studiach, po kursach, uczę się języków obcych, ale jest mało komunikatywna. Lubię pracę na wsi, ale muszę szukać pracy żeby mieć za co się utrzymać w przyszłości. Dziś Pan Bóg mi pokazał jak jestem słaba, jak… Czytaj więcej »
adam
Gość

@Joanno, boję się, gdy Bóg daje doświadczenie wyżyn, bo wiem, że to taki przedsionek dołu którego też będę musiał smakować Co do rozterek, które nosisz to lepiej niech niosą Cię słowa: „Nie bój się, mała trzódko, gdyż spodobało się Ojcu waszemu dać wam królestwo.”(Łk 12,32)

Aneta
Gość

@Joasiu, przechodzę przez to samo.
Tylko ja widzę swoją nędzę i widzą ją też inni. Skutecznie pokazują mi, że jestem nikim, że są ode mnie lepsi, że tak naprawdę, to zawsze będę tkwić w tej swojej nędzy, bo niektórzy ludzie po prostu tak mają, mimo studiów, języków, itp. Powiem szczerze, że nie mam już siły i jest mi wszystko jedno.

lulu
Gość

och ach

barbara
Gość
barbara

joanno doczekasz się tylko te nie ten czas jeszcze

Anna
Gość

Joanno, obiecuje modlitwe w Twoich intencjach, gdy bede na rekolekcjach w ten weekend:). Doskonale rozumiem przez co przechodzisz. Pozdrawiam serdecznie.

Joanna
Gość
Joanna

widzę LULU że widzisz problem wszędzie, gdziekolwiek ktokolwiek cokolwiek by nie napisał?

Joanna
Gość
Joanna

Dziękuję Aniu:)

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

a ile ja razy wołałam ratuj bo tonę i nic, już mi jest to obojętne czy utonę od razu czy jeszcze będę się dusić zanim nastapi zgon. Nie zawsze Bóg pomaga, albo nie istnieje

Gosia
Gość
Bóg pomaga zawsze, nie ma opcji, żeby nie pomógł, tylko czasami każe na tą pomoc długo czekać. Nie znaczy to, że za mało się ufa czy wierzy. Można zawierzyć bezgranicznie a Bóg może ciężko doświadczać i zdawać się milczeć. Ale jeśli człowiek wytrwa przy Nim to na pewno się nie zawiedzie i otrzyma więcej niż prosił czy się spodziewał. Ci, co otrzymują od razu nie są bardziej kochani przez Boga ani też zazwyczaj nie mają większej wiary od tych, którzy muszą czekać. Nie zrozumiemy Boga ani Jego działania tak w 100% dlatego najlepiej jest zawierzyć, trwać i czekać nawet w… Czytaj więcej »
barbara
Gość
barbara

albo tak wołasz do Boga ze on nie słyszy albo On ratuje a ty nie widzisz bo nie masz wiary według wiary otrzymacie to oco prosicie

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

to chyba najbardziej prymitywne wytłumaczenie jakie mi dano haha

barbara
Gość
barbara

no bo właśnie moze takiego prymitywnego wytłumaczenia szukasz a nie jakiegos szczególnego

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

no właśnie nie, szukam kogoś z podobnym doświadczeniem i jak sobie poradził

barbara
Gość
barbara

Aha no to sory

Ania L.
Gość
Ania L.

Do nic nie wiem I Barbary. Dziewczyny ubawilyscie mnie. Dzieki

Dorota
Gość
Dorota

Joanno skoro znasz języki to chyba powinnaś wyjechać do pracy za granicą bo szkoda czasu i podszkolisz się dodatkowo w języku obcym.

Joanna
Gość
Joanna

uczyć się języków a znać to jest różnica

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!