mama: wysłuchana prośba

Moją trzecią Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji syna i jego dwóch kolegów o szczęśliwą podróż i pobyt na "emigracji zarobkowej ", o opiekę Matki Bożej by zajęła się nimi jak własnymi dziećmi i wyprosiła cud Bożego Błogosławieństwa nad nimi. Dziennie odmawiałam 4 części różańca włącznie z tajemnicą światła, chłopcy wrócili...
Przeczytaj całość

Sylwia: Czas jest naszym egzaminem wiary

To moja kolejna przygoda z 7 już nowenną pompejańską . Choć do końca został mi lekko ponad tydzień , wiem , że zostałam wysłuchana już teraz . Jakiś czas temu zerwałam z chłopakiem na , którym bardzo mi zależało. Nie pasowaliśmy do siebie , a on nie angażował się w ten związek i z dnia na dzień przestawało mu zależeć. Załamałam się ale pomyślałam , że nie ma sensu tego ciągnąć i trzeba to zakończyć .
Przeczytaj całość

Ewa: Spokój, mniej placzu, więcej uśmiechu

Dziękuję Ci Matko Boża i obiecuję nigdy nie wypuścić z rąk różańca.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Modlitwa o zdrowie

Proszę módlcie się do Maryi Pompejańskiej tak jak potraficie bo tu nie o umiejętność chodzi , ale o wiarę, a z każdą następną modlitwą będziecie coraz lepsi i bardziej skupieni. Ja do dziś nie wiem czy dobrze modlitwę odmówiłam , myślę , że zostałam wysłucha bo mocno wierzyłam.
Przeczytaj całość

Maria: Moc modlitwy

Teraz często odmawiam nowennę pompejańska w wybranej intencji. Szczególnie jednak dziękuję Matce Bożej Różańcowej, że wysłuchała mojej modlitwy w intencji poprawienia stosunków w naszej rodzinie.
Przeczytaj całość

Joanna: choroba

Bardzo chchialabym podzielić się moim świadectwem o nowennie pompejaskiej, podziekowac Madonnie z Pompejów za opiekei ratowanie życia bo tylko to mam najcenniejszego. Madonno nie wiem jak ci dziekowac za pomoc słowami ani sercem nie umiem wyrazić kocham Ciebie przeogromnie i tylko ty jesteś moim oparciem w tej trudnej chwili najcierpliwsza przyjaciolka i najkochansza matka. $ sierpni po 4 dniach odmiwania nowenny w intencji nawrócenia mojej siostry i pracy wykryto u mnie raka piersi zaawansowanego , w 4 dni miałam wynik biopsji teraz jestem w trakcie chemioterapii gdyby nie nowenna bym nie dala rady ale ona tryzma mnie w nadzieji poznaje sens zycia na nowo i cuzje ze jestem bliżej odkrycia tajemnicy istory naszego zycia, dawniej myslam tylko o dobrej pracy slubie rodiznie macierzyństwie teraz chce tylko zyc i obym została wysluchana. Ciesze się ze zaczelam się modlic już dawniej duwukrotnie probowalam się modlic ta nowenna ale przerywałam ja tym razem jest inaczej. Madonno ty wszystko możesz chce szerzyć twoja modlitwę i opowiadac swoje swiadectwo na caly swiat aby jak najwięcej biednych grzesznikow podazaloza toba jak za dobra matka i aby twój dlon nas prowadzila proszę cie o uzdrowienie sile wiare nadzieje milosc dar modlitwy porozumienie w rodiznie pocieszenie dla najbliższych i otarcie ich lez oraz nawrócenie bliskich

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Joanna: choroba"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JOANNA
Gość
JOANNA

Trzymaj sie moja imienniczko Matka Boza nie zostawi cie pomodlę sie Joasiu za ciebie bedzie dobrze :)))

Anka
Gość

Polecam Wspólnotę Milosc i Miłosierdzie Jezusa i Msze Św o uzdrowienie i uwolnienie Ojca Daniela.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!