Jadwiga: Podziękowanie Matce Pompejańskiej

Mateńko dziękuję Ci za łaski jakie otrzymałam podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Modliłam się o łaskę trzeźwego życia dla mojego syna , który nadużywał alkoholu.Nowennę skończyłam odmawiać w sobotę 27.09.W tym dniu odwiedził mnie syn ze swoją żoną i zobaczyłam radość synowej i spokój na jej twarzy. Nic nie mówiłam o modlitwie ale poczułam ulgę i ogromną wdzięczność Mateńce Pompejańskiej. Razem z różańcem modliłam się do ŚW.RITY i ŚW. Tadeusza Judy.Nadal odmawiam Różaniec i modlitwy za syna. Bogu Chwała za wszystko.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Jadwiga: Podziękowanie Matce Pompejańskiej"

Powiadom o
avatar
Aneta
Gość

O tak, chwała Panu!

anika
Gość

Więcej :)))))

LIGIA
Gość

Moja teściowa modliła sie nowenna za syna o wyjscie z nałogu, ja tez odmówiłam juz nie pamietam ale chyba z 4 N.P. w tej samej intencji i mąż nie przestał pic ciągle jest w tym nałogu i nie widzi problemu,Jutro jest swięto Matki Boskiej Rózańcowej nie wiem czy rozpoczynac nastepna nowenne……….

adam
Gość
Na Twoim miejscu nie zaczynałbym następnej w intencji wyjścia z nałogu, raczej zacząłbym jako dziękczynną za męża – proponuję przeczytać książkę „Moc uwielbienia”. Nałóg to choroba całej rodziny, widocznie Twoja przemiana też jest potrzebna do nawrócenia męża. Modliłem się o nawrócenie moich dzieci, ale największe zmiany w ich zachowaniu zauważyłem gdy zacząłem wielbić Boga za dar ojcostwa i gdy zacząłem błogosławić moje dzieci, pomimo przykrości, których od nich doświadczałem. To dziękczynienie było mi bardzo potrzebne, zupełnie zmieniło moje nastawienie do nich, zobaczyłem grzech w sobie, że wiele moich grzechów je dotykało. Powinnaś też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego za przebłaganie… Czytaj więcej »
Jadwiga
Gość
Jadwiga
Oprócz Nowenny modliłam się także do Św.Rity i Tadeusza Judy a także za swoje dzieci. Ojcze, który nas kochasz, któryś nas ukochał Zanim dałeś nam życie. Tobie powierzam wszystko, Co mam najdroższego, mój Skarb, moje dzieci Najbliższe mi osoby. Ty kochasz więcej niż ja jestem w stanie pokochać Ufam Twojej miłości Otocz moje ukochane dzieci swoja opieką I chroń od wszelkiego złego. Niech Twój Anioł czuwa nad nimi i niech Ich strzeże Spraw, by było im dobrze, zachowaj ich w zdrowiu Dodaj sił i napełnij radością. Niech Ich otacza ludzka życzliwość, Niech na swej drodze spotykają serdeczne Uśmiechnięte twarze Opatrzności… Czytaj więcej »
A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij