Tatjana: Serdeczne dziękuje Ci Najświętsza Matko Królowo Różańca za Twoją Matczyną Miłość.

Proszę wybaczyć, jeśli może moje świadectwo wypadnie jako niezdarnie pisane, to jednak chce dotrzymać słowa danego Matce Bożej Królowej Różańca Świętego z Pompei. Przepraszam Cię Matko Najświętsza, że pisze dopiero drugie świadectwo Jestem w trakcie odmawiania 9 Nowenny Pompejańskiej. Dwie odmówiłam w intencji poprawy sytuacji mieszkaniowej, w kolejnych dwóch Nowennach powierzyłam moje dorosłe dzieci – o odmianę - głównie o nawrócenie. Następną piątą Nowennę odmówiłam w Intencji Najświętszej Matki Bożej.
Read More

Nikola: Zdałam egzaminy

Witam . Chciałabym podziękować Matce Bożej za pomoc okazaną mi, kiedy bardzo tego potrzebowałam. Obiecałam Najświętszej Maryi , że złoże swoje kolejne świadectwo . 5 Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 1 września , kończę 24 października , a moja intencja już została wysłuchana . Przeczytaj Nikola: Zdałam egzaminy
Read More

Ewelina: Zdany egzamin na prawo jazdy

Witam serdecznie. Chcę złożyć swoje kolejne świadectwo skuteczności Nowenny Pompejańskiej. Jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny Pompejańskiej w intencji zdania egzaminu na prawo jazdy. Dzisiaj jest ostatni dzień części błagalnej i właśnie dzisiaj w końcu zdałam egzamin praktyczny. :) Jestem wdzięczna Matce Przenajświętszej, że wysłuchała mojej prośby i Panu Bogu,...
Read More

Agnieszka: Maryja pokazała moją kobiecość i serce dziecięce

Prosiłam Maryję, aby pokazała mi Prawdę o moim pięknie kobiecego serca i o mojej kobiecości danej od Boga, o której nic nie wiedziałam. Żyłam długo w kłamstwach szatańskich, które zakrywały mi widzenie prawdy jaką jest Bóg w moim życiu i sercu. Maryja na Nowennie Pompejańskiej, dzięki łaskom pokazała mi mój strach...
Read More

Natalia: Jest we mnie radość

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica, Królowa Różańca Świetego! odmawiałam już wcześniej tą nowennę, i to chyba mój jedyny nałóg ;).  od czasu , kiedy odmówiłam po raz pierwszy, ciągle do niej wracam.
Read More

Jadwiga: Podziękowanie Matce Pompejańskiej

Mateńko dziękuję Ci za łaski jakie otrzymałam podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Modliłam się o łaskę trzeźwego życia dla mojego syna , który nadużywał alkoholu.Nowennę skończyłam odmawiać w sobotę 27.09.W tym dniu odwiedził mnie syn ze swoją żoną i zobaczyłam radość synowej i spokój na jej twarzy. Nic nie mówiłam o modlitwie ale poczułam ulgę i ogromną wdzięczność Mateńce Pompejańskiej. Razem z różańcem modliłam się do ŚW.RITY i ŚW. Tadeusza Judy.Nadal odmawiam Różaniec i modlitwy za syna. Bogu Chwała za wszystko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Jadwiga: Podziękowanie Matce Pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

O tak, chwała Panu!

anika
Gość

Więcej :)))))

LIGIA
Gość

Moja teściowa modliła sie nowenna za syna o wyjscie z nałogu, ja tez odmówiłam juz nie pamietam ale chyba z 4 N.P. w tej samej intencji i mąż nie przestał pic ciągle jest w tym nałogu i nie widzi problemu,Jutro jest swięto Matki Boskiej Rózańcowej nie wiem czy rozpoczynac nastepna nowenne……….

adam
Gość
Na Twoim miejscu nie zaczynałbym następnej w intencji wyjścia z nałogu, raczej zacząłbym jako dziękczynną za męża – proponuję przeczytać książkę „Moc uwielbienia”. Nałóg to choroba całej rodziny, widocznie Twoja przemiana też jest potrzebna do nawrócenia męża. Modliłem się o nawrócenie moich dzieci, ale największe zmiany w ich zachowaniu zauważyłem gdy zacząłem wielbić Boga za dar ojcostwa i gdy zacząłem błogosławić moje dzieci, pomimo przykrości, których od nich doświadczałem. To dziękczynienie było mi bardzo potrzebne, zupełnie zmieniło moje nastawienie do nich, zobaczyłem grzech w sobie, że wiele moich grzechów je dotykało. Powinnaś też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego za przebłaganie… Czytaj więcej »
Jadwiga
Gość
Jadwiga
Oprócz Nowenny modliłam się także do Św.Rity i Tadeusza Judy a także za swoje dzieci. Ojcze, który nas kochasz, któryś nas ukochał Zanim dałeś nam życie. Tobie powierzam wszystko, Co mam najdroższego, mój Skarb, moje dzieci Najbliższe mi osoby. Ty kochasz więcej niż ja jestem w stanie pokochać Ufam Twojej miłości Otocz moje ukochane dzieci swoja opieką I chroń od wszelkiego złego. Niech Twój Anioł czuwa nad nimi i niech Ich strzeże Spraw, by było im dobrze, zachowaj ich w zdrowiu Dodaj sił i napełnij radością. Niech Ich otacza ludzka życzliwość, Niech na swej drodze spotykają serdeczne Uśmiechnięte twarze Opatrzności… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!