Izabela: Nowenna Pompejańska już na dobre wpisała się w moje życie

Matka Boża czyni cuda. Ona nikogo nie opuści. Po "deszczu " przychodzi "słońce" naszej wiary i ufności w Boga Wszechmogącego w TróJcy Świętej Jedynego.
Przeczytaj całość

Podwójne uzdrowienie z raka

Bardzo cieszę się, ze wyszła książka „Cuda i łaski Królowej Różańca św. w Pompejach” która muszę nabyć. W ubiegłym roku ktoś bliski z mojej rodziny zachorował na nowotwór złośliwy tarczycy , lekarze nie mieli gwarancji, ze nie będzie przerzutów i nie mogli stwierdzić autorytatywnie, ze operacja przynieść może poprawę... Ba...
Przeczytaj całość

maria: wypadek mojej córki

Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam chyba nie we właściwej intencji bo się nie spełniła , modliłam się pierwszy raz ale tak mocno i gorliwie , odawałam się modlitwie całym sercem , byłam wytrwała , silna mimo że Zły strasznie ze mną walczył , słabłam odmawiając Różaniec, zasypiałam , rozbijały mi się...
Przeczytaj całość

Iwona: Najświętsza Matko dziękuję i ciągle czekam ufając…

Od kilku lat staramy się z mężem o dziecko, przeszłam już dwie operacje, podczas pierwszej operacji usunięto mi jeden jajowód, szansa na dziecko zmalała więc o 50%, modliłam się do Najświętszej Matki, by ten jajowód, który został, żeby był drożny.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Nie mogłam tego znieść

Ostatnio w moim życiu doświadczyłam bardzo ciężkich chwil. Na początku zauważyłam, że powoli tracę moje dwie przyjaciółki, a potem większość naszych wspólnych znajomych zaczęło odtrącać mnie od siebie.
Przeczytaj całość

Dzień wypoczynkowy: Sorrento i Capri

W połowie pielgrzymki zaplanowaliśmy dni bardziej świeckie: wizytę w nadmorskiej miejscowości, przeuroczej i pięknej: Sorrento. Oraz rejs na Capri.

Niestety, nie mam zdjęć z tego wyjazdu – przeziębienie okazało się silniejsze i zostałem w hotelu. Za to wkleję kilka zdjęć sprzed dwóch lat. Nie ma zdjęć z Capri – to wciąż moje marzenie, by tam dojechać 🙂

 

Spójrz jak morze słodko wzdycha
Szafirowe snując tonie
Jakby w jego modrym łonie
Drżała skarga rzewna cicha
Patrz jak liście wiew potrąca
Jak porusza kwiatów rojem
Obudź miłość w sercu swoim
Zostań ze mną szczęście moje
Lecz ty patrząc w moje oczy
Mówisz ‘’jadę w inne strony’’
Chcesz zostawić kraj uroczy
Kraj miłości wymarzony

Nie zostawiaj mnie
Krainę szczęścia świętą
Zostań w Sorrento
Ja kocham cię

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Dzień wypoczynkowy: Sorrento i Capri"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
malgorzata
Gość
malgorzata

Szczesc Boze!
zycze duzo zdrowia i radosci z zycia…na pewno spelnia sie marzenia w nastepnej pielgrzymce.
pamietam i jestem z wami.

Krysia
Gość
Krysia

Duszą i sercem jestem z wami .Może w przyszłym roku i ja do was dołącze .Życzę szybkiego powrotu do zdrowia .

basia
Gość

Panie Marku proszę napisać coś o momencie ofiarowania Wielkiej Księgi Łask w Bazylice jak wyglądało i czy wzbudziło zainteresowanie? Gdzie została umieszczona?

pompejanska
Gość
pompejanska
Niestety, to wszytko odbyło się w lekkim, południowo-włoskim chaosie. 🙂 Najpierw, w sobotę, mieliśmy krótkie indywidualne spotkanie z redakcją Il Rosario. Popołudniem, niestety, nie zdązyliśmy na umówione w południe spotkanie z ks. bislupem. Księga wywołała pozytywne zdziwienie: ze aż tyle świadectw 🙂 Poproszono nas – uwaga!!! – o przetłuamczenie tych świadectw na włoski :)) To niewykonalne, ale obiecaliśmy, że przetłumaczymy wybrane świadectwa dla ich gazety 🙂 Drugie spotkanie było we wtorek, na przekazanie Księgi. I znów się wkradł lekki chaos: większość z nas rozpierzchła się po bazylice i wskutek tego ok. połowa pielgrzymów jest na zbiorowym zdjęciu z przekazaniem Księgi.… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!