Zofia: Cuda nad cuda

Witam wszystkich modlacych sie Nowenną Pompejańską.Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Nowenne odmawiam od roku,na poczatku nic sie nie wydarzylo,ale ja uparcie modlilam sie,bo wierzylam z nasza Niepokalanie Poczeta,Krolowa Rozanca Swietego i mnie wyslucha.Matenka wysluchala wszystkich moich prosb.Przeczytaj Zofia: Cuda nad cuda
Read More

Agata: Różaniec stał się moim nieodłącznym towarzyszem

Chciałabym opowiedzieć o pomocy Maryi w trudnej dla mnie sytuacji. Od około ośmiu lat doświadczałam braku akceptacji mojej pracy przez szefostwo w firmie, w której pracuję. Polegało to m.in. na wyrzucaniu do kosza wszystkiego, co napisałam. Najważniejsza praca – przez osiem lat – była odrzucana…Przeczytaj Agata: Różaniec stał się moim nieodłącznym towarzyszem
Read More

Joanna: Lekarze wprost powiedzieli że stan jest krytyczny

Dziękuję Ci Maryjo że jesteś przy mnie w tych ciężkich chwilach
Read More

Weronika: Uzdrowienie syna z ciągłego, alergicznego kataru

Witam. Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem z odmawiania cudownej modlitwy , jaką jest Nowenna Pompejańska.
Read More

Kasia: Już pierwszego dnia

Natknęłam się na Nowennę Pompejańską przypadkiem, gdy szukałam duchowej pomocy w bardzo trudnej dla mnie sprawie. Moja prośba została cudownie wysłuchana już podczas pierwszego dnia odmawiania Nowenny. Nie przerwałam odmawiania choć czasem bywało bardzo ciężko. Dziękuje Ci Maryjo za Twoje wstawiennictwo.
Read More

Dorota: Uniknęłam poważnej operacji

Chciałabym złożyć świadectwo, mimo iż do tej pory nie udało mi się odmówić do końca całej nowenny. Próbowałam kilkakrotnie, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie. Za każdym razem modliłam się w tej samej intencji: o zdrowie. Czekała mnie operacja kręgosłupa, która była przekładana ze względu na infekcje bakteryjne jakie przechodziłam. A jak przyszło co do czego i już miała być ta operacja, to po przeprowadzonych badaniach lekarz stwierdził, że nie będzie mnie operował, bo on nie ma czego operować. Zmiany jakie miałam w kręgosłupie się cofnęły. A moje wyniki badań były przedstawiane na wykładach uczelni medycznej jako przykład, że kręgosłup może się sam zregenerować. Ja jestem pewna, że tak się stało z pomocą Matki Bożej, Jezusa i Świętych, których błagałam o pomoc. Byłam zszokowana jak lekarz mi oznajmił, że jednak operacji nie będzie. Podejrzewałam, że jej nie uniknę. A stał się taki cud. Faktem jest, że składam to świadectwo bardzo późno. Jednak nie jestem w stanie określić dlaczego robię to dopiero teraz. Coś mnie w końcu tknęło i stwierdziłam, że powinnam o tym wszystkim napisać. Zaczynam również kolejną nowennę i mam wielką nadzieję, że uda mi się ją szczęśliwie ukończyć.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Dorota: Uniknęłam poważnej operacji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna Zaród
Gość

Powinnas dziekowac caly czas I odmówic nie jedna a kilka nowen a nie zastanawiac sie i miec nadziej ze moze uda Ci sie ja odmówic do konca .

Gosia
Gość
Doroto, dziękuję za to świadectwo, a Bogu za taki cud. Sama mam problemy z kręgosłupem, które uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie. Już odmówiłam w intencji zdrowia swojego i męża nowennę pompejańską, ale bez skutku. Wręcz czujemy się z mężem gorzej niż wcześniej. Właściwie straciłam nadzieję na jakąkolwiek poprawę, bo skoro nowenna nie pomogła i rehabilitacja też nie, to co może? Straciłam radość z życia (mam 28 lat i chciałabym jeszcze wiele zrobić i przeżyć). Dziś było mi szczególnie ciężko psychicznie sobie z tym radzić, więc weszłam na stronę nowenny, aby dodać sobie otuchy i co widzę? Twoje świadectwo Doroto, która borykałaś… Czytaj więcej »
Anna
Gość

Dodałam wczoraj swoje świadectwo ale jeszcze się nie pojawiło, więc Gosiu napiszę Ci że modliłam się o zdrowie mojego taty któremu też groziła operacja kręgosłupa. Po 3 miesiącach miał badania i była tylko lekka poprawa, ale po kolejnych 3 miesiącach i kolejnych badaniach również okazało się że został całkowicie wyleczony.

Samotna
Gość
Samotna

Chwała Panu i Maryi!

Samotna
Gość
Samotna

na pewną dolegliwość związaną właśnie z kręgosłupem pomogła mi Msza z modlitwą o uzdrowienie
na takie Msze przychodzą ludzie z różnymi problemami, fizycznymi, duchowymi, psychicznymi, wewnętrznymi

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!