Monika: Wysłuchana modlitwa o to, by mąż miał stałą pracę

Na wysłuchanie tej modlitwy Maryja nie kazała nam długo czekać
Przeczytaj całość

Bożena: moja pierwsza w życiu nowenna pompejańska

Od dnia śmierci Św. Jana Pawła II obiecałam Bogu codziennie do końca mojego życia odmawiać dziesiątkę różańca świętego. Tak też czyniłam. Po przeczytaniu książki o Św. Ojcu Pio zostałam przez tego świętego zakonnika wprost zawstydzona i od tego czasu zmieniłam postanowienie na: jedną część różańca świętego codziennie do końca mojego...
Przeczytaj całość

Edyta: Moje pierwsze świadectwo

Właśnie skończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Obiecałam sobie,że podzielę się z wami moim świadectwem. Ponad rok temu otrzymałam od koleżanki NP. Czułam, ze kiedyś przyjdzie taki moment, kiedy ją odmowie i jak wiecie nadszedł. Nagle rozstałam się z ukochanym , z dnia na dzień po prostu, nagle wszystko mu się odmieniło... byłam kompletnie załamana.
Przeczytaj całość

Dorota: szkoła

Witam, moc łask uzyskanych za pośrednictwem Królowej Różańca tym razem dotyczył mojego syna. W tym roku skończył pierwszą klasę liceum. Jest typem bardzo zdolnego lenia.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Dar macierzyństwa

Mam 34 lata, przez kilkanaście lat żyłam bez Boga. To były lata wypełnione wieloma nałogami i imprezami, i wydawało mi się, że wszystko jest dobrze.Przeczytaj Katarzyna: Dar macierzyństwa
Przeczytaj całość

Beata: ogu niech będzie chwała za tę przepiękną modlitwę

Chciałabym złożyć krótkie świadectwo łask otrzymanych dzięki modlitwie Nowenną Pompejańską. Przede wszystkim już samą łaską była moja wytrwałość i z każdym dniem powiększająca się chęć modlitwy różańcem. Moją intencją była modlitwa o dobrą pracę, lepszą niż mam obecnie. Modląc się codziennie poddałam tę intencję woli Bożej. I w sercu przede wszystkim gościł pokój. Nie obyło się bez zawirowań ale łaska Boża wypełniała moje serce z czego się bardzo cieszę. Przede wszystkim odkryłam matczyną miłość Maryi i jej codzienną opiekę nade mną. Bogu niech będzie chwała za tę przepiękną modlitwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Beata: ogu niech będzie chwała za tę przepiękną modlitwę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Chwała Panu i Maryi!

anika
Gość

Wspaniale:)

York
Gość

🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!