Karolina: powrot milosci mojego zycia

Zostawil mnie chlopak, ktorego bardzo kocham, bylismy ze soba bardzo szczesliwi, ale przez jedna nie wyjasniona sprawe stracil do mnie zaufanie, wtedy zaczelam szukac pomocy u Pana Boga.
Przeczytaj całość

Marianna: Rodzina

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się w 2015 roku przez przypadek, chociaż przypadków nie ma. Będąc w innej parafii na Mszy, kupiłam czasopismo „Miłujcie się”, bo zabrakło Gościa Niedzielnego. Właśnie tam przeczytałam o NP.
Przeczytaj całość

Kasia: Już nie widziałam dla nich ratunku

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej ulubionej fryzjerki. Ona powiedziała mi, w jaki sposób ją odmawiać, a znając moje zmartwienia, dodała, że ta modlitwa to najlepszy ratunek. Długo dojrzewałam do tego, aby rozpocząć tę nowennę w intencji wyjścia z alkoholizmu mojej siostry i jej narzeczonego. Oboje wpadli w sidła choroby alkoholowej, a ja nie widziałam dla...
Przeczytaj całość

Maja: Cały czas mieliśmy pod górkę..

,,Miłosierdzie Boże może sprawić, że zakwitnie nawet najbardziej jałowa ziemia" Moje świadectwo piszę ku pokrzepieniu serc, aby głosić chwałę Bożą i Jego miłosierdzie.
Przeczytaj całość

Krzysztof: Nowenna pompejańska – sposób na piękne życie

Od dłuższego czasu próbowałem zmobilizować się do napisania tego świadectwa. Pierwszą nowennę rozpocząłem na początku tego roku (2017), w tej chwili odmawiam piątą. Mimo, że już dużo wcześniej "coś" ciągnęło mnie, aby rozpocząć tę modlitwę, to dopiero świadectwo mojego brata, który pewnego dnia przyznał mi się, że odmawia nowennę pompejańską, zmobilizowało mnie do jej rozpoczęcia.
Przeczytaj całość

Anna: Wysłuchana modlitwa o pracę

W listopadzie 2013 roku syn stracił pracę. Przeglądając strony Internetu natrafiłam na Nowennę Pompejańską. Po przeczytaniu kilku świadectw natychmiast, od stycznia 2014 r. podjęłam wraz z mężem odmawianie Nowenny w intencji pracy syna. Wcześniej o pracę modliłam się do Św. Józefa i Św. Rity. Syn w tym czasie intensywnie poszukiwał pracy składając dokumenty wielu firmach. Kiedy po rozmowach kwalifikacyjnych wydawała się, że już dostanie pracę okazywało się, że otrzymywał ją kto inny. My jednak nie ustawaliśmy w modlitwie. 7 października 2014 roku w Święto MB Różańcowej dostaliśmy od syna wiadomość, że dostał bardzo dobrą pracę w instytucji, w której o pracę jest wyjątkowo trudno. 10 października zakończyliśmy odmawianie piątej Nowenny Pompejańskiej. Dziękujemy MB Różańcowej za wysłuchanie naszej modlitwy. Nie mamy wątpliwości, że syn dostał pracę za Jej przyczyną.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Anna: Wysłuchana modlitwa o pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Piękne, podtrzymujące na duchu świadectwo.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Cudnie….

Bożena Szpura
Gość

SYNOWI POMOGLIŚCIE-CUDOWNIE-możecie zrobić coś tylko dla siebie-tajemnica szczęścia(jest w internecie)-!5-modlitw codziennie przez rok (zajmuje pół godziny dziennie)ale co Pan Jezus obiecuje za to.Zobacz Sam.

Piotr
Gość

Coraz ciężej znaleźć tak dobrych rodziców jak Wy. Moja śp. mama też modliła się na różańcu za mną, rok temu pochowałem ją i fajnie czytać, że i inne matki są takie dobre jak moja. Za mamę modliłem się w chorobie i po śmierci. 1 listopada widziałem ją w bardzo wyraźnym śnie bez oznak chorób, bardzo młodą i szcześliwą.

JOANNA
Gość
JOANNA

Piotrze ja tez pochowałam mamę 3 lata temu wyszła z domu i nie wróciła zginęła na przejsciu dla pieszych to takie przykre do dziś nie mogę się z tym pogodzić wyszła i już nie wróciła miałam tez sen ze przyszła sie ze mna pozegnac ZABRAŁES MNIE PANIE NIEMIAŁAM CZASU NA POZEGNANIE miała 59 lat odpoczywaj mamo w pokoju

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!