Świadectwo Joanny

jestem bardzo wdzięczna Matce Bozej za udzielone mi łaski. O modlitwie tej słyszałam rok temu, ale nie miałam odwagi modlić się jej, bo mnie przerazala. Myślałam, ze nie podolam, tyle modlitwy i czasu trzeba na nią przeznaczyć. Ale udało się, choć miałam wiele chwil zwątpienia, myśli uciekaly, nie umialam się...
Przeczytaj całość

Beata: Odnowienie miłości małżeńskiej

Moja choroba, operacje oddaliły mnie od męża. Cierpieliśmy oboje duchowo. Nie umieliśmy ze sobą rozmawiać. Łączył nas tylko obowiązek wychowania trójki dzieci. Po siedmiu latach takiego trwania rzeczy odmówiłam jedną Nowennę Pompejańską za siebie a drugą za męża
Przeczytaj całość

Aneta: Zdałam studia licencjackie dzięki Nowennie Pompejańskiej !

Moje studia przez pierwsze 2 lata były koszmarem. Nieprzespane noce, brak znajomych, stres a do tego depresja. Czułam że sobie nie poradzę.
Przeczytaj całość

Zofia: Dzięki Maryi mam cudowne dziecko

Obecnie odmiawaiam moją drugą Nowennę. Chciałabym pocieszyć wszystkich którzy to czytają,z pewnością każdy tu ma swoje problemy ale mogę poświadczyć,że Matka Boska Was wysłucha..trzeba w to głeboko wierzyć.
Przeczytaj całość

P: Teraz liczy się dla mnie przede wszystkim modlitwa!

Już dawno temu przestałem liczyć którą nowenne z kolei odmawiam, teraz liczy się dla mnie przede wszystkim modlitwa a intencja przy okazji. jedno jest pewne im bliżej staram się być Boga i Maryi tym bardziej zły szaleje...
Przeczytaj całość

Anna: modlitwa za syna

Obiecalam Krolowej Rozanca Swietego, ze bede odmawiala rozaniec pompejanski przez caly rok bez przerwy w intencji Mojego Syna. Od kwietnia 2013 do maja 2014 odmowilam siedem rozancow pompejanskich bez ani jednego dnia przerwy. Moj Syn byl na bardzo zlej drodze zyciowej, jako 17 latek palil marihuane, pil alkohol, nie wracal na noce do domu, trzy razy zmienial szkole. Bylam u kresu sil i wytrzymalosci. Moja jedyna nadzieje jest Matka Przenajswietrza i pragane oddac to zagubione dziecko pod Jej Matczyna Opieke. Widze w Jego zachowaniu spore zmiany, trudno tu mowic jeszcze o tym aby byl On wzorem do nasladowania, jednak jest ogromna poprawa i wierze gleboko, ze za oredownictwem Najswietrzej Panienki bedzie juz tylko lepiej. Ja z Mojej strony, dzieki Tej Modtilwie bardzo zblizylam sie do Pana Boga i powtarzam „Jezu Ufam Tobie”, przestalam panikowac i wierze w to ze to co sie stalo ma byc dla nas lekcja pokory, ufam ze nic nie dzieje sie bez przyczyny i Mateczka Przenajswietrza wyjedna dla nas laski u Pana i ocali rowniez od zagubienia Mojego Syna. Modlcie sie Kochani i nie traccie nadzieji! Rozaniec niesamowicie zbliza nas do Pana!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Anna: modlitwa za syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Leszek
Gość
Leszek
Mam syna tak jak ty który był uzależniony od narkotyków,szkołę zawalił itd było tak żle że żyć się nie chciało. Zacząłem odmawiać różaniec i powoli wszystko kierowało się w stronę nadzieji Dziś syn jest we Wspólocie Cenacolo od 1,5 roku ,az serce rośnie jak się na niego patrzy ,codzienna praca i modlitwa(3 różańce) Ta Wspólnota to dzieło Boga ,A ja tak pokochałem Pompejańską że tylko w wakacje robię sobie wakacje od niej .Odmawiam teraz 6 modlitwę Pompejańską Wszystkie zostały wysłuchane ,moi rodzice po 30 latach poszli do spowiedzi i komunii ,mój syn też zaczął się spowiadać (tak go Matka Boska… Czytaj więcej »
Gosia
Gość

Gdzie Matka Boża obiecała, że wysłucha Nowenny Pompejańskiej? Pytam poważnie, bo nigdzie na Jej taką obietnicę nie trafiłam. Wszyscy tylko o tym piszą ale nikt konkretu nie poda.

ILONA
Gość
Obietnice – Nowenna Pompejańska Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało. Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała: „Za każdym razem gdy chcesz uzyskać” ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw trzy nowenny dziękczynne”. Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego „Nowenną nie do odparcia”. Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne… Czytaj więcej »
ILONA
Gość

Piękne świadectwo. Mam podobne problemy z synem. Wymodliłam Nowenną powrót męża, wierzę, że wymodlę nawrócenie syna. Ale takie świadectwa dodają nadziei 🙂

Jola
Gość
Witajcie! Potrzebuje żeby ktoś mi coś uświadomił bo sama nie wiem co o tym myśleć. Jestem mężatką juz 6 lat. Jakiś czas temu (teraz już wiem że było to dzieło szatana) odnowiłam znajomość z pewnym mężczyzną który ma żonę i dziecko. Potrafiliśmy pisać do siebie bardzo często w tajemnicy przed naszymi małżonkami. Spotkaliśmy się do niczego nie doszło ale uczucie było takie jak być nie powinno..Teraz wiem że to było bardzo złe doświadczenie bo ten mężczyzna bardzo mnie zranił. Ogólnie były miesiące że milczał nie dawał znaku o sobie wtedy dużo sięgałam po alkohol żeby zapomnieć a za jakis czas… Czytaj więcej »
ILONA
Gość
Jolu, to, co napisałaś, to cudowne świadectwo. Świadectwo wiary. W naszym życiu nic nie dzieje się przypadkowo i niczego nie doświadczamy ot tak sobie. Wszystko ma swój cel, dzieje się po coś. W Twoim życiu prawdopodobnie działo się coś niedobrego i dlatego Pan Bóg zesłał Ci te doświadczenia. Dzięki nim zrozumiałaś znaczenie rodziny, małżeństwa, nauczyłaś się wybaczać krzywdzicielowi, a co najważniejsze zbliżyłaś się do Boga. Nie zrażaj się niepowodzeniami przy NP, bo to zły próbuje walczyć. To dobry znak 🙂 Tylko wytrwaj. Otrzymałaś niesamowite łaski, dziękuj za nie codziennie, a zobaczysz cuda w swoim życiu 🙂 Dla takich świadectw, jak… Czytaj więcej »
adam
Gość

Uczucie jak pokusa może być sprawką szatana, dobrze, że zaczęłaś zwalczać je modlitwą. Życzę wytrwałości

Bożena Szpura
Gość

Piękna jest również modlitwa Tajemnica szczęścia.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!