Urszula: Podziękuję Ci Matko jak umiem

Każdą modlitwę , w tym cudowną Nowennę Pompejańską uważam za łaskę. Modląc się wiem, że prędzej czy później każda intencja będzie, albo lepiej już jest spełniana.Zrozumiałam to w dość krótkim czasie intensywnych modlitw, czyli około półtora roku.Kiedy spojrzę wstecz , widzę, że pewne okoliczności zmierzały ku temu, bym zbliżyła się...
Read More

Gosia: Dar macierzyństwa

Kochani Miłosierdzie Boże jest cudem długo oczekiwanym, nawet gdy sie do tego nie przyznajemy , to nasze serce pragnie tego Miłosierdzia .
Read More

Anonim: Matka Boża od zawsze czuwa przy mnie

Witajcie. Mając nie całe 8 lat uległam wypadkowi: wpadłam pod samochód,odbiłam się od maski i wpadłam do rowu. Tydzień bylam nie przytomna,miesiąc leżałam w szpitalu.(miałam wstrzas mózgu, podejrzrwano wylew w jamie brzusznej).Nie bylam połamana obyło się bez jakiejkolwiek operacji.
Read More

Rea: Nawet lekarze przyznali że to cud!

Chcę złożyć swoje świadectwo odnośnie nowenny pompejańskiej. Rzecz miała miejsce w 2013 roku, ale tak jakoś mi schodziło napisać. Ale w końcu się zmobilizowałam. Właśnie w 2013 mąż mojej siostry miał poważną operację. Zdecydowałam się wtedy, że zmówię za jego zdrowie nowennę. Operacja się odbyła, wszystko niby było ok, miał...
Read More

Anna: Dziękuję Królowej Różańca Świętego.

Podczas odmawiania Nowenny czuję Opieke Matki Bożej .dużo się dzieje w moim życiu.modlę się w intencji uzdrowienia mnie z choroby kturej nie ma nadzieji na uleczenie..
Read More

Anna: modlitwa za syna

Obiecalam Krolowej Rozanca Swietego, ze bede odmawiala rozaniec pompejanski przez caly rok bez przerwy w intencji Mojego Syna. Od kwietnia 2013 do maja 2014 odmowilam siedem rozancow pompejanskich bez ani jednego dnia przerwy. Moj Syn byl na bardzo zlej drodze zyciowej, jako 17 latek palil marihuane, pil alkohol, nie wracal na noce do domu, trzy razy zmienial szkole. Bylam u kresu sil i wytrzymalosci. Moja jedyna nadzieje jest Matka Przenajswietrza i pragane oddac to zagubione dziecko pod Jej Matczyna Opieke. Widze w Jego zachowaniu spore zmiany, trudno tu mowic jeszcze o tym aby byl On wzorem do nasladowania, jednak jest ogromna poprawa i wierze gleboko, ze za oredownictwem Najswietrzej Panienki bedzie juz tylko lepiej. Ja z Mojej strony, dzieki Tej Modtilwie bardzo zblizylam sie do Pana Boga i powtarzam „Jezu Ufam Tobie”, przestalam panikowac i wierze w to ze to co sie stalo ma byc dla nas lekcja pokory, ufam ze nic nie dzieje sie bez przyczyny i Mateczka Przenajswietrza wyjedna dla nas laski u Pana i ocali rowniez od zagubienia Mojego Syna. Modlcie sie Kochani i nie traccie nadzieji! Rozaniec niesamowicie zbliza nas do Pana!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Anna: modlitwa za syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Leszek
Gość
Leszek
Mam syna tak jak ty który był uzależniony od narkotyków,szkołę zawalił itd było tak żle że żyć się nie chciało. Zacząłem odmawiać różaniec i powoli wszystko kierowało się w stronę nadzieji Dziś syn jest we Wspólocie Cenacolo od 1,5 roku ,az serce rośnie jak się na niego patrzy ,codzienna praca i modlitwa(3 różańce) Ta Wspólnota to dzieło Boga ,A ja tak pokochałem Pompejańską że tylko w wakacje robię sobie wakacje od niej .Odmawiam teraz 6 modlitwę Pompejańską Wszystkie zostały wysłuchane ,moi rodzice po 30 latach poszli do spowiedzi i komunii ,mój syn też zaczął się spowiadać (tak go Matka Boska… Czytaj więcej »
Gosia
Gość

Gdzie Matka Boża obiecała, że wysłucha Nowenny Pompejańskiej? Pytam poważnie, bo nigdzie na Jej taką obietnicę nie trafiłam. Wszyscy tylko o tym piszą ale nikt konkretu nie poda.

ILONA
Gość
Obietnice – Nowenna Pompejańska Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało. Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała: „Za każdym razem gdy chcesz uzyskać” ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw trzy nowenny dziękczynne”. Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego „Nowenną nie do odparcia”. Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne… Czytaj więcej »
ILONA
Gość

Piękne świadectwo. Mam podobne problemy z synem. Wymodliłam Nowenną powrót męża, wierzę, że wymodlę nawrócenie syna. Ale takie świadectwa dodają nadziei 🙂

Jola
Gość
Witajcie! Potrzebuje żeby ktoś mi coś uświadomił bo sama nie wiem co o tym myśleć. Jestem mężatką juz 6 lat. Jakiś czas temu (teraz już wiem że było to dzieło szatana) odnowiłam znajomość z pewnym mężczyzną który ma żonę i dziecko. Potrafiliśmy pisać do siebie bardzo często w tajemnicy przed naszymi małżonkami. Spotkaliśmy się do niczego nie doszło ale uczucie było takie jak być nie powinno..Teraz wiem że to było bardzo złe doświadczenie bo ten mężczyzna bardzo mnie zranił. Ogólnie były miesiące że milczał nie dawał znaku o sobie wtedy dużo sięgałam po alkohol żeby zapomnieć a za jakis czas… Czytaj więcej »
adam
Gość

Uczucie jak pokusa może być sprawką szatana, dobrze, że zaczęłaś zwalczać je modlitwą. Życzę wytrwałości

ILONA
Gość
Jolu, to, co napisałaś, to cudowne świadectwo. Świadectwo wiary. W naszym życiu nic nie dzieje się przypadkowo i niczego nie doświadczamy ot tak sobie. Wszystko ma swój cel, dzieje się po coś. W Twoim życiu prawdopodobnie działo się coś niedobrego i dlatego Pan Bóg zesłał Ci te doświadczenia. Dzięki nim zrozumiałaś znaczenie rodziny, małżeństwa, nauczyłaś się wybaczać krzywdzicielowi, a co najważniejsze zbliżyłaś się do Boga. Nie zrażaj się niepowodzeniami przy NP, bo to zły próbuje walczyć. To dobry znak 🙂 Tylko wytrwaj. Otrzymałaś niesamowite łaski, dziękuj za nie codziennie, a zobaczysz cuda w swoim życiu 🙂 Dla takich świadectw, jak… Czytaj więcej »
Bożena Szpura
Gość

Piękna jest również modlitwa Tajemnica szczęścia.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!