Anna: uwolnienie z nałogu alkoholizmu

Od końca roku 2015 przez ponad rok do lutego 2017 roku odmówiłam wielokrotnie Nowennę Pompejanska w różnych intencjach. Trudno stwierdzić czy intencje "spełniły" się, ale za to dostałam wiele łask. Dużo by pisać ile tego było. Przeczytaj Anna: uwolnienie z nałogu alkoholizmu
Read More

Sylwia: Półtora roku z nowenną

W czerwcu 2014 posypało się w moim życiu wszystko co było dla mnie najważniejsze i może to banalne ale straciłam miłość swojego życia, szukałam pomocy wszędzie tylko nie tam gdzie powinnam. Tak trafiłam na tą nowennę i pomyślałam że jest to moja jedyna i ostatnia szansa.
Read More

Ufająca: Zmiany w życiu

Odmawiam trzecią NP, każdą w innej intencji. Dwie pierwsze bezpośrednio nie zostały wysłuchane, trzecia w trakcie odmawiania.
Read More

Rafał: Ta modlitwa ma wielką moc.

A dlaczego dzisiaj piszę? Bo dziś już wiem, że Maryja wysłuchała mojej modlitwy.
Read More

Anna: zdrowie córki

Moja córka mniej więcej od połowy szkoły podstawowej miała tiki-częste mruganie, przewracanie oczami, ruszanie nosem, potem doszło mimowolne kiwanie głową- wszystko to pojawiało się razem lub każdy z osobna z różnym natężeniem w zależności od zmęczenia, nerwów.Czasami wszystko mijało, ale szybko powracało. Pod koniec podstawówki i w 1 klasie gimnazjum...
Read More

Aneta: Uratowanie małżeństwa przed rozwodem

Szczęść Boże…
Nowennę pompejańską zaczęłam miesiąc przed ostatnią rozprawą rozwodową. Mój mąż zostawił mnie i dziecko 3 lata temu. W tym roku podał o rozwód, ja nie zgodziłam się na to i modliłam się. Modląc się czułam pokój, mój czas był wypełniony obowiązkami i modlitwą. Dzień przed rozprawą skończyłam nowennę błagalną i Matka Boża Pompejańska wstawiła się za mną i pomogła. Małżeństwo nasze w świetle prawa zostało uratowane. Rozwód został oddalony i wyrok się uprawomocnił. Wiem, że to nie przypadek, gdy w sądzie zadano mi pytanie : Czy wierze że można uratować nasze małżeństwo? odpowiedziałam bez wahania,: że każde sakramentalne małżeństwo jest do uratowania i tylko ateiści w to nie wierzą. Mocno wstrząsnęło to sądem ale nasze małżeństwo zostało uratowane.
Dziękuje Ci Matko Boża Pompejańska. Chwała Panu….

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
kasiaAguchaILONAKrosAneta Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

🙂

Krzysiek
Gość
Krzysiek

Oby się Wam udało …poproszę o to Pana Boga ( w wieczornej modlitwie ) Chwała Panu !!!

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

piękne słowa….

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

ale mąż wrócił czy nie? Jakie teraz są wasze relacje jeśli wolno mi zapytać o tak intymną sprawę

Aneta
Gość
Aneta

Nie mój mąż nie wrócił, ale ja się nigdzie nie śpieszę i wierzę, że w życiu wszystko ma swój czas. Uważam, ze ten czas nie jest stracony ja dzięki tej rozłące zrozumiałam co jest ważne w życiu. Na pierwszym miejscu jest Bóg. On daje o wiele więcej niż sobie możemy wyobrazić.On po prostu nas kocha takimi jacy jesteśmy i daje nam ogrom miłości do innych ludzi, czasem takich nawet nieznanych.

Kros
Gość

Przygotowuję bloga(poradnik) dla małżeństw i związków zagrożonych rozpadem.
Szukam osób, które dzięki modlitwie różańcowej(nie tylko NP) uratowały swoje związki.
Nie mogę i nie chcę kopiować świadectw z tej strony, więc zwracam się do wszystkich z prośbą o przesłanie mi swoich historii na adres mail kleczew@vp.pl

Pomóżmy i dajmy nadzieję innym ludziom. Ratujmy małżeństwa i rodziny, bo ten świat schodzi na psy. Mam nadzieję, że admin nie będzie zły, że proszę Was o to na jego stronie… 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

ILONA
Gość
ILONA

Skąd pewność, że nie zostanie to wykorzystane do niecnych celów? Jest możliwość jakiejś weryfikacji ? Ja doświadczyłam wysłuchania NP.

Agucha
Gość
Agucha

Anito polecam Ci wspólnotę SYCHAR ! Wejdź na ich stronę w internecie 🙂

kasia
Gość
kasia

Tak, każdy małżonek, który chce z Panem Bogiem ratować małżeństwo powinien znać tę stronę
http://www.kryzys.org/