Ewa: Zagościł we mnie spokój

Witajcie Drodzy! Chciałam się podzielić moją historią. Może nie jest tak, jak bym chciała, ale bardzo odczułam moc nowenny pompejańskiej. Wiele osób tu pisało, że Matka nasza kochana zawsze wysłucha naszych próśb i pomoże, wstawiając się za nami, ale nie zawsze te prośby są zgodne z wolą Bożą. Przeczytaj Ewa: Zagościł we...
Przeczytaj całość

Martyna: Porządki w życiu

Zakończyłam odmawiać drugą nowennę. Modliłam się w intencji łask dla mojego męża. Niezwykle trudno jest je dostrzec. To co najbardziej rzuciło mi się w oczy to to, że mąż jest spokojniejszy, bardziej opanowany i pogodny, mniej się denerwuje. Jednak zmian, które zachodzą we mnie nie da się nie zauważyć. Moje...
Przeczytaj całość

Magdalena: Życie synka w dłoniach Wszechmocnego

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem mamą 2,5 letniego synka, który rok temu poważnie zachorował. Po kilku tygodniach badań w różnych szpitalach zdiagnozowano u Niego Młodzieńcze Zapalenie Stawów o postaci uogólnionej.
Przeczytaj całość

Jolanta: modlitwa za męża

Witam wszystkich serdecznie. Chciałam się z wami podzielić moim świadectwem.W sierpinu rozpoczełam swoją nowennę do Matki Bożej. Modliłam się o uwolnienie mojego męża z nałogu palenia papierosów. Mimo że nie zostałam wysłuchana Najśwętsza Panna udzieliła mi innych łask.Sama zostałam uwolniona całkowicie od grzechu nieczystosci .Przeczytaj Jolanta: modlitwa za męża
Przeczytaj całość

Aneta: Uratowanie małżeństwa przed rozwodem

Szczęść Boże…
Nowennę pompejańską zaczęłam miesiąc przed ostatnią rozprawą rozwodową. Mój mąż zostawił mnie i dziecko 3 lata temu. W tym roku podał o rozwód, ja nie zgodziłam się na to i modliłam się. Modląc się czułam pokój, mój czas był wypełniony obowiązkami i modlitwą. Dzień przed rozprawą skończyłam nowennę błagalną i Matka Boża Pompejańska wstawiła się za mną i pomogła. Małżeństwo nasze w świetle prawa zostało uratowane. Rozwód został oddalony i wyrok się uprawomocnił. Wiem, że to nie przypadek, gdy w sądzie zadano mi pytanie : Czy wierze że można uratować nasze małżeństwo? odpowiedziałam bez wahania,: że każde sakramentalne małżeństwo jest do uratowania i tylko ateiści w to nie wierzą. Mocno wstrząsnęło to sądem ale nasze małżeństwo zostało uratowane.
Dziękuje Ci Matko Boża Pompejańska. Chwała Panu….

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Aneta: Uratowanie małżeństwa przed rozwodem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

🙂

Krzysiek
Gość
Krzysiek

Oby się Wam udało …poproszę o to Pana Boga ( w wieczornej modlitwie ) Chwała Panu !!!

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

piękne słowa….

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

ale mąż wrócił czy nie? Jakie teraz są wasze relacje jeśli wolno mi zapytać o tak intymną sprawę

Aneta
Gość

Nie mój mąż nie wrócił, ale ja się nigdzie nie śpieszę i wierzę, że w życiu wszystko ma swój czas. Uważam, ze ten czas nie jest stracony ja dzięki tej rozłące zrozumiałam co jest ważne w życiu. Na pierwszym miejscu jest Bóg. On daje o wiele więcej niż sobie możemy wyobrazić.On po prostu nas kocha takimi jacy jesteśmy i daje nam ogrom miłości do innych ludzi, czasem takich nawet nieznanych.

Kros
Gość

Przygotowuję bloga(poradnik) dla małżeństw i związków zagrożonych rozpadem.
Szukam osób, które dzięki modlitwie różańcowej(nie tylko NP) uratowały swoje związki.
Nie mogę i nie chcę kopiować świadectw z tej strony, więc zwracam się do wszystkich z prośbą o przesłanie mi swoich historii na adres mail kleczew@vp.pl

Pomóżmy i dajmy nadzieję innym ludziom. Ratujmy małżeństwa i rodziny, bo ten świat schodzi na psy. Mam nadzieję, że admin nie będzie zły, że proszę Was o to na jego stronie… 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

ILONA
Gość

Skąd pewność, że nie zostanie to wykorzystane do niecnych celów? Jest możliwość jakiejś weryfikacji ? Ja doświadczyłam wysłuchania NP.

Agucha
Gość
Agucha

Anito polecam Ci wspólnotę SYCHAR ! Wejdź na ich stronę w internecie 🙂

kasia
Gość

Tak, każdy małżonek, który chce z Panem Bogiem ratować małżeństwo powinien znać tę stronę
http://www.kryzys.org/

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!