Aneta: Uratowanie małżeństwa przed rozwodem

Szczęść Boże…
Nowennę pompejańską zaczęłam miesiąc przed ostatnią rozprawą rozwodową. Mój mąż zostawił mnie i dziecko 3 lata temu. W tym roku podał o rozwód, ja nie zgodziłam się na to i modliłam się. Modląc się czułam pokój, mój czas był wypełniony obowiązkami i modlitwą. Dzień przed rozprawą skończyłam nowennę błagalną i Matka Boża Pompejańska wstawiła się za mną i pomogła. Małżeństwo nasze w świetle prawa zostało uratowane. Rozwód został oddalony i wyrok się uprawomocnił. Wiem, że to nie przypadek, gdy w sądzie zadano mi pytanie : Czy wierze że można uratować nasze małżeństwo? odpowiedziałam bez wahania,: że każde sakramentalne małżeństwo jest do uratowania i tylko ateiści w to nie wierzą. Mocno wstrząsnęło to sądem ale nasze małżeństwo zostało uratowane.
Dziękuje Ci Matko Boża Pompejańska. Chwała Panu….

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

9 myśli na temat „Aneta: Uratowanie małżeństwa przed rozwodem

  1. Nie mój mąż nie wrócił, ale ja się nigdzie nie śpieszę i wierzę, że w życiu wszystko ma swój czas. Uważam, ze ten czas nie jest stracony ja dzięki tej rozłące zrozumiałam co jest ważne w życiu. Na pierwszym miejscu jest Bóg. On daje o wiele więcej niż sobie możemy wyobrazić.On po prostu nas kocha takimi jacy jesteśmy i daje nam ogrom miłości do innych ludzi, czasem takich nawet nieznanych.

  2. Przygotowuję bloga(poradnik) dla małżeństw i związków zagrożonych rozpadem.
    Szukam osób, które dzięki modlitwie różańcowej(nie tylko NP) uratowały swoje związki.
    Nie mogę i nie chcę kopiować świadectw z tej strony, więc zwracam się do wszystkich z prośbą o przesłanie mi swoich historii na adres mail kleczew@vp.pl

    Pomóżmy i dajmy nadzieję innym ludziom. Ratujmy małżeństwa i rodziny, bo ten świat schodzi na psy. Mam nadzieję, że admin nie będzie zły, że proszę Was o to na jego stronie… 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

    • Skąd pewność, że nie zostanie to wykorzystane do niecnych celów? Jest możliwość jakiejś weryfikacji ? Ja doświadczyłam wysłuchania NP.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!