Agnieszka: Oddajmy się w ręce Maryi

Nie jestem w stanie powiedzieć, ile razy zmówiłam już nowennę. Odmawiałam ją w przeróżnych intencjach. Mogę tylko stwierdzić, że oddanie swojego życia pod opiekę Matki Przenajświętszej to wspaniały pomysł. Jestem przekonana, że Maryja uratowała mnie przed moimi niebyt mądrymi wyborami życiowymi. Tutaj chcę powiedzieć, szczególnie osobom, które ubolewają, że ich intencja (szczególnie w wypadku spraw sercowych) nie zostały wysłuchane, zaufajcie Najświętszej Panience.
Read More

Joanna: Modlitwa spokoju

To nie jest moja pierwsza nowenna pompejańska, ale chciałam podzielić się z innymi tym, że ta modlitwa daje mi spokój. Kiedy dowiedziałam się, że moje dziecko jest niepełnosprawne ogarnęła mnie rozpacz. Pojawiły się pytania, dlaczego akurat nas to spotkało albo co takiego zrobiliśmy, że Bóg tak chciał.
Read More

Mariola: Tu znajdziesz ratunek

wiem, że wszystko zakończy się dobrze za wstawiennictwem Królowej Różańca Świętego.
Read More

Marek: Spodobała mi się ta modlitwa od samego początku

Witam serdecznie,chciałbym na tym forum podzielić się swoimi świadectwami odnośnie Nowenny Pompejańskiej. Jak większość piszących tutaj , na "trop" Nowenny trafiłem przypadkiem , choć jak od wielu lat przekonuję się , w WIERZE i w BOGU " żaden przypadek nie jest przypadkowy" . Ale po kolei,zawsze wszelkie swoje sprawy powierzałem...
Read More

Anna: Nowenna Pompejańska zmieniła moje życie

Chcialabym oddac swoje Swiadectwo poniewaz DOSTALAM O WIELE WIECEJ NIZ CHCIALAM. Modlitwa za nie tylko zmienila moje zycie (kiedys chodzilam pare razy w roku do kosciola) Matka Boza obdarowala mnie nie tylko tym ze otrzymalam Piekne mieszkanie o ktoeym moglabym sobie pomazyc.Przeczytaj Anna: Nowenna Pompejańska zmieniła moje życie
Read More

Aneta: Chwała Jezusowi i Maryi!

Dziś był ostatni dzień odmawiania nowenny pompejańskiej w intencji błagalnej. Nie mogę mówić, nie mogę pisać, odbiera mi mowę, nie wiem co powiedzieć. Mam spokój w duszy i w sercu. Po ludzku moje małżeństwo sypnęłoby się w drobny mak, tyle grzechów mamy na sumieniu, nie mamy dzieci, czarna przyszłość przed nami. Zrobiłam wszystko na odwrót w swoim życiu ostatnio (1 miesiąc), uczyniłam wszystko co było, do tej pory możliwe, aby być posłuszną Bogu, odbyłam spowiedź życia (mam 36 lat), modliłam się o świętość życia małżeńskiego, o święty język, o czystość serca, myśli, uczynków, wszystko zawierzyłam Jezusowi przez Maryję. Poświęciłam Mu całą moją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Zerwałam z przywiązaniem do grzechu siebie i za mojego małżonka, powiedziałam Mu, że jeśli tylko mi pomoże i da mi swojego Ducha, uczynię wszystko, żeby Go więcej nie zasmucić, nie obrazić, że chcę być tylko Jego. Mówiłam za siebie i za małżonka. I wiecie co? Ten najsłodszy Jezus przez Maryję odpowiedział mi TAK. Po ludzku moje sprawy były przegrane, moje małżeństwo w rozsypce, a On mi mówi dziś ratuję cię! Błagam was wszystkich odmawiajcie różaniec, odmawiajcie nowennę w najcięższych sprawach. Nie mogę pisać, chaos myśli, dziękuję Bogu, On mnie nie zawiódł, już nigdy nie chcę Go zawieźć, z Jego Duchem mogę wszystko! Niech będzie uwielbiony, pochwalony, pozdrowiony mój Zbawiciel Jezus Chrystus, mój najukochańszy Oblubieniec. Kochajcie Jezusa bardziej niż swojego męża/żonę, a wszystko będzie dobrze. Chwała Jezusowi i Maryi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Aneta: Chwała Jezusowi i Maryi!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
WIESIA
Gość
WIESIA

Chwała Panu i Maryi!

magda
Gość

dziękuję za to świadectwo:)

York
Gość

Aneto – rozumiem, że odmówiłaś część błagalną…? Teraz przed Tobą dziękczynna, rozumiem ? I powiedz mi bo nie mogę się od nikogo dowiedzieć, czy w części dziękczynnej na początku modlitwy wciąż prosimy o łaskę czy już dziękujemy za nią ?

adam
Gość
York! zaufaj Bogu, a nie podchodź do modlitwy tak skrupulancko. Nowenna to nie jest magia, gdzie koniecznie musisz trzymać się formuł, bo inaczej to źle się modlisz i nie zostaniesz wysłuchany. Jest to po prostu intensywna 54 dniowa modlitwa różańcowa. Sam odmawiam nowenny od roku w różnych intencjach i w sumie prawie nigdy nie wypowiadałem na początku intencji, przecież Maryja wie dokładnie o co się modlę – intencje obierałem na początku nowenny. Modlitwy kończące też niekiedy zapominałem odmówić, a jeśli byłem w podróży i nie miałem „ściągi” to kleciłem ze słów, które pamiętałem, a nawet teraz w dziękczynnej wypowiadam „Chwała… Czytaj więcej »
basia
Gość

York ja myślę ze napewno Maryja nie obrazi się jak przypomnimy jej w części dziękczynnej o naszej łasce nie bój się że przez to NP nie bedzie ważna pozdrawiam Cię i życzę wytrwałości i wielkiej nadzieii że będziesz wysłuchany nawet nie dopuszczaj do siebie mysli że tak nie będzie

Aneta
Gość

@York, ja podaję tę samą intencję. Dziękuję za nią modlitwą końcową i tak od siebie, z serca.

Aneta
Gość

@York, przepraszam, nie ta Aneta Ci odpowiedziała 🙂

Ania
Gość

dalej wymieniamy tą intencję także w drugiej części…. przynajmniej ja tak rozumiem podstawowe zasady tej modlitwy 🙂

Aneta
Gość
Ja otrzymałam odpowiedź od Jezusa i Maryi przez słowa mojego męża dokładnie w dniu, w którym był mój ostatni dzień odmawiania nowenny w intencji błagalnej. Wbiło mnie w ścianę, kiedy słyszałam jego słowa (mojego męża), nie mogłam w to uwierzyć, uśmiechałam się tylko i czułam ogromną radość i spokój, mój małżonek wystraszony nie wiedział o co chodzi, kiedyś mu powiem, jeszcze długa droga przed nami naprawy życia i małżeństwa, ale wiem, że jestem na jedynej dobrej drodze, tylko z Jezusem i Maryją, tylko z nimi, wbrew sobie, wbrew wszystkiemu i wszystkim! W ostatnim dniu odmawiania intencji błagalnej – rano odmówiłam… Czytaj więcej »
Gosia
Gość

Święte słowa! Niedawno ksiądz na kazaniu powiedział, że różaniec podbija niebo. Pomyślałam wtedy: „chyba nie mój”… ale wiem, że Bóg zawsze (wcześniej czy później) wynagrodzi trud odmawiania różańca…

Obrazki z nowenną pompejańską?