Halina: Moje świadectwo

Czas na odmawianie zawsze się znajdzie,chociażby w drodze do pracy, szkoly itp.
Przeczytaj całość

Alina: RATUJMY DUSZĘ W CZYŚĆCU CIERPIĄCE!!!

Teraz za dwa tygodnie kończę nowennę za dzieci.... Dziś już wiem że DUSZĘ W CZYŚĆCU CIERPIĄCE POTRZEBUJĄ NASZEJ MODLITWY. NIE POZOSTAWIAJMY ICH SAMYCH . ja na pewno jeszcze podejmę nowennę za nie
Przeczytaj całość

Małgorzata: Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości…”

Wierzę, że Panienka Najświętsza wyprosi mi u Boga upragnioną łaskę zdrowia dla mojego dziecka. Królowo Różańca Świętego z Pompejów kocham Cię i ufam Tobie. Najpiękniejsza i najpotężniejsza Pani módl się za nami.
Przeczytaj całość

Wdzięczna: List – Wiele łask

Nowenną Pompejańską odmówiłam kilkanaście razy w różnych intencjach. Za przyczyną Matki Bożej uprosiłam rozwiązanie bardzo trudnej sprawy urzędowej, po ludzku niemożliwej do rozwiązania. Moje intencje były różne, za dzieci, o miłość, o zgodę w rodzinie, za dusze czyśćcowe. Przeczytaj Wdzięczna: List – Wiele łask
Przeczytaj całość

Ala: Ufajmy Maryi i Jezusowi

Nowenne Pompejanska odmawiam od 2016 roku,to juz moja osma NP.jedna koncze druga zaczynam. Nowenna ta bardzo wciaga,wycisza i uspokaja. To jest moje druge swiadectwo,skladam je tak jak obiecala Najswietszej Mateczce. Matka Boza wyprasza nam laski u Swego Syna Milosiernego,nie tylko te o ktore prosimy,ale otrzymujemy wiele wiecej. Prosilam o zdrowie dla siebie, bo mialam problemy jelitowe, zostala wysluchana, stalam sie mniej nerwowa, nie stresuje sie jak dawniej.
Przeczytaj całość

Alina: …jedynie nowenna pompejańska może pomóc

W październiku 2012 r. lekarz usunął mi „dorodnego” polipa z jelita grubego. Polecił zrobić kolejne badanie za pół roku. Za pół roku w maju 2013 r. powtórzyłam badanie i okazało się, że tym razem są dwa polipy. W czasie zabiegu usunięci ich z jelita nasłuchałam się o pollipowatości jeli. Przeraziło mnie to, że jestem skazana na kolejne badania i zabiegi. Kto je miał to wie jak się człowiek czuje w czasie takiego badania i zabiegu. Znowu lekarz polecił wykonać badania za pół roku. Wychodząc z poradni, -mam ten obraz przed oczami, -przerażona, pomyślałam: lekarstwa na to nie ma, kolejne zabiegi nie wstrzymają wzrostu polipów, jedynie nowenna pompejańska może pomóć, jeżeli ona nie pomoże to nic nie pomoże. W tym dniu w tej intencji rozpoczęłam nowennę. I tak trwam na modlitwie nowenną pompejańską do dziś. Proszę w różnych intencjach. Jest to dla mnie oczywiste kto mi pomógł !…..Jestem szczęśliwa i bardzo wdzięczna Opatrzności . Dokąd Pan Bóg pozwoli będę się modlić nowenną pompejańską.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Alina: …jedynie nowenna pompejańska może pomóc"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anonim
Gość
anonim

Wspaniale! Gratulacje i zdrówka 🙂

Asia
Gość

Chwała Panu i Maryi! 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!