Anonim: Egzamin zakończony sukcesem

Nowennę odmawiałam w intencji mojego chłopaka o pomyślne zdanie egzaminów na aplikację. Podczas nowenny napotkałam wiele trudności, ciągle byłam drażliwa, wróciły moje lęki, z którymi zmagałam się wcześniej, obawiałam się, że znów wpadnę w depresję. Na szczęście pod koniec części dziękczynnej obawy ustąpiły. Egzamin zdał z sukcesem, czuję że było to nie tylko wynikiem pracy, ale też wstawiennictwa Maryi.
Przeczytaj całość

Maria: Uwolnienie od nikotynizmu

Witajcie. Chce podziekowac Matce Bozej za uwolnienie mnie od nalogu. Palilam papierosy 40 lat. Dzieki nowennie pompejanskiej nie pale juz 1 rok i 4 miesiace.To dla mnie cud.Sama,mimo roznych prob nie porzucilabym tego nalogu. Dziekuje Ci Krolowo Rozanca Swietego.
Przeczytaj całość

Piotr: Matka Boża otacza mnie niesamowitą opieką

Kochani opowiem o swoim doświadczeniu odmawiania nowenny pompejańskiej jak tez obiecałem Matce Bożej, że czynić to będę. Jestem na początku odmawiania trzeciej nowenny. Przyznam, że ciężko mi się skupić podczas modlitwy i myślami odbiegam czasem bardzo daleko. Pierwszą i drugą nowennę traktowałem trochę jak szafę grającą. Szybko odmówię 3 różańce...
Przeczytaj całość

Kati: Bądźcie cierpliwi, Bóg działa w odpowiednim momencie

Przyszedł czas i na kolejną zabłąkaną owieczkę.Moje świadectwo składam w podzięce Panu Bogu i Matce Bożej Różańcowej za ten kryzys w małżeństwie, który spadł na mnie i mojego męża zaledwie rok po ślubie.Po ludzku wydaje się to nielogiczne dziękować za coś co jest w mniemaniu ludzkim tragedią.Mój mąż stwierdził, że się wypalił, nie czuje nas i mnie nie kocha.
Przeczytaj całość

Anna: Matka Boża to potężna orędowniczka

Doświadczyłam mocy nowenny pompejańskiej. Ona naprawdę działa. Zaczęłam się nią modlić, bo chłopiec, w którym się zakochałam, stracił ze mną kontakt i byłam załamana, że nigdy go już nie spotkam i on nigdy nie dowie się, że go kocham. Dodatkowo dowiedziałam się, że jest on nic warty i bałam się,...
Przeczytaj całość

Agata: Niedokończona modlitwa

Witajcie, od wielu już miesięcy śledzę świadectwa na tej stronie. Bardzo chciałam rozpocząć modlitwę nowenną, natomiast przerastało to moje siły. Jakkolwiek postanowiłam to zrobić. Nie ukończyłam nowenny, rozpoczynałam ją dwa razy. Muszę jednak powiedzieć, że moja prośba została wysłuchana. Stało się zgodnie z wolą Boga, a problem dosłownie zniknął. Oprócz tego otrzymałam ogromny spokój w sercu. Mam też chęć modlić się różańcem, częściej chodzę do kościoła i bardziej czuję miłość Boga. Warto pamiętać, że miłość Boga do ludzi jest przeogromna, tak samo naszej Matki i Jezusa. Chwała Pan

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Agata: Niedokończona modlitwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anika
Gość

Jestem tak.wdzieczna Matce Boskiej,że nawet dwie mogłabym odmawiać jeśli Panna Niebieska miałaby takie życzenie:)

Piotr
Gość

Ja modląc się nowenną pompejańską proszę Matkę Bożą o siły na jej godne, w skupieniu odprawianie i jej dokończenie w terminie. Po ukończeniu dwóch dziękuję Bogu i Matce Bożej o pomoc w jej odmawianiu. O dar modlitwy i czytanie Pisma Św. można też się modlić.

Piotr
Gość

dwóch nowenn oczywiście. W tej chwili proszę o dobrą, mądrą żonę dla mnie, jeśli jest taka wola Boża.

Alicja
Gość
Alicja

Piotr, ile masz lat / ja sie modle o dobrego męża….tez NP

Daniel
Gość
Daniel

Bardzo wiele osób modli się o miłość Nowenną Pompejańską.

Często odtrącenie przez wcześniejszą miłość, osoby osamotnione, poszukujące miłości szukają ratunku i na pomoc wychodzi Maryja z Nowenną Pompejańską. Jak widać po świadectwach na tym forum, po prośbach o modlitwę: osoby poszukujące drugiej połówki stanowią znaczący procent wszystkich odmawiających NP.

T
Gość

Człowiek szuka miłości bo w głębi serca wie że miłośc może go uczynic szcześliwym-Sw.JP II modlitwa o milosc i szukanie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!