Maria: Świadectwo uzdrowienia córki.

Mogę jeszcze zaświadczyć o kolejnym cudzie
Przeczytaj całość

Jolanta: Wiesz… muszę rzucić palenie

Piszę już drugie świadectwo. Poprzednio napisałam, że nie otrzymałam łaski, o którą się modliłam, ale bardzo się myliłam. Pan Bóg ma dla nas swój plan, a my często go nie rozumiemy! Otóż modliłam się nowenną pompejańską w intencji uwolnienia mojego męża z nałogu palenia papierosów. Mąż palił od 16. roku życia. Nigdy nie pomagały żadne prośby czy błagania. Powtarzanie, że „palenie jest niezdrowe” czy wspominanie ludzi, którzy zmarli na raka płuc, nie robiło na małżonku wrażenia. Zresztą sam ojciec męża, który również był uzależniony od palenia papierosów, zmarł dwa lata temu na raka płuc.
Przeczytaj całość

Dorota: łaska pracy dla męża

Kochani, Chcę zostawić tu swoje świadectwo i podziękować Maryi za wysłuchanie moich modlitw. Prosiłam o łaskę pracy dla mojego męża, który od kliku lat bezskutecznie szukał zatrudnienia – i otrzymałam ją. Mój mąż ma stałą pracę.Momentami było mi trudno odmawiać nowennę, momentami zmagaliśmy się z przeciwnościami losu ale cały czas...
Przeczytaj całość

Sylwia: Plan od Boga

I otrzymałam konkretny znak. W mojej parafii było nawiedzenie kopii obrazu Matki Bożej z Jasnej Góry i usłyszałam już na pierwszym dniu misji przed peregrynacją, że modlitwa różańcowa czyni cuda… Film o różańcu, a potem świadectwo reżysera spowodowało, że nie umiałam odmówić Maryi mojego czasu.
Przeczytaj całość

Anna: Zawsze mogę zwrócić się do Maryi!

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać pod wpływem swojej siostry jeszcze w 2012 r. i od tego czasu odmawiam ją bez przerwy. Gdy potrzebuję pomocy, zawszę mogę zwrócić się do Maryi. Chciałam podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za uleczenie mnie z zapalenia pęcherza, na które cierpiałam od kilku lat. Pragnę też dodać, że w marcu tego roku odczuwałam silny ból w prawym boku. Poszłam do lekarza rodzinnego, który stwierdził, że cierpię na przepuklinę. Rozpoczęłam nowennę pompejańską z prośbą, aby nie była to właśnie ta choroba. Na początku maja otrzymałam skierowanie do chirurga; wtedy też kończyłam odmawianie nowenny. Doktor wykonał badanie USG i stwierdził, że nie mam żadnej przepukliny! Okazało się, że wszystko jest w porządku. Dziękuję Jezusowi i Maryi za wszelkie łaski!
Przeczytaj całość

Agata: …niech wiara czyni cuda…

…moje świadectwo związane z odmawianiem Nowenny Pompejańskiej może nie będzie cudownie szczęśliwe a w zasadzie to smutne…odmawiając Nowenne dwukrotnie, raz w intencji uratowania mojego małżeństwa i powrotu męża do mnie i dzieci i drugi raz w intencji nawrócenia sie mojego męża ( stwierdził,ze nie wierzy w Boga) zadziały sie rzeczy, które „przewróciły” moje życie do góry nogami- odkryłam niewierność męża, przekonałam się ,ze kłamał mnie od wielu wielu miesięcy i to najgorsze kiedy przekonałam się ,że zło go ogarnęło w momencie kiedy wyparł się Boga….jestem pewna ,że osiągnęłam tą wiedzę dzięki modlitwie i Nowennie Pompejańskiej…dziś jest mi ciężko, ale żyję w prawdzie, którą dała mi Maryja…czasami chce mi się płakać , ale wiem ,ze Ona nie zostawi mnie i moich dzieci… Bóg i Maryja są moja Siłą…wierzę, że kiedyś mój maż się nawróci, że wróci do mnie i dzieci, że zło przestanie działać i że medaliki przestaną nam spadać z szyji…

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

61 komentarzy do "Agata: …niech wiara czyni cuda…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oliwia
Gość
Oliwia

szkoda, że zło i jego działania tak często dotyka dobre i wrażliwe osoby jak Ty Agato, trzymaj się ciepło

Martyna Kowalska
Gość

nie ustawaj… czasami to trwa
musiałam parę lat odmawiać Pompejankę
powodzenia

Nadzieja
Gość
Nadzieja

Agato, żeby nie wiem co się działo, nie poddawaj się. Zawierzyłaś Wasze małżeńtwo naszej Matce, Ona nie zostawi Cię w potrzebie. To Bóg Was złączył, więc niech On Was ratuje! Któż jak Bóg!

Joanna
Gość
Joanna

co właściwie oznacza jak medalik spada z szyi?

basia
Gość

Kochani no właśnie co znaczy gdy medalik komuś spadnie z szyji miałam kilka razy takie przypadki gdy się odpinały i osuwały dziwne to było czy ktoś moze odpowiedzieć

nieznajoma
Gość
nieznajoma

No a co to znaczy? Ze medalik ma złą zapinkę! I trzeba zanieśc do jubilera zeby ten defekt poprawił. A mi rok temu skardziono łańcuszek z medalikiem. I co? Jak mam to rozumieć? Zły pod postacią młodych łepków mi go zerwał bo nie mógł mnie znieść?? Nie szykajcie wszedzie diabła, zacznijcie szukać Boga.

basia
Gość

nieznajoma no nie wiem czy jesteś znawczynią i dobrze wyjaśniłaś boja w tym widzę jakiś znak bo miałam niedawno taki przypadek gdy pewne dziecko zapytało mnie basiu jak rozmawiasz z bogiem a ja chciałam po dosłownie chwili namysłu odpowiedzieć i wtedy zpod mojej bluzki osunął się medalik przypięty na agrafce bo tak noszę bona łańcuszkach duzo pogubiłam bo mi się poprzerywały nawet nie wiem kiedy no i to dziecko było świadkiem jak to można wytłumaczyć?

nieznajoma
Gość
nieznajoma
No tak samo jak to że te łancuszki się poprzerywały nie wiedzieć kiedy. Tak samo i ten medalik można wytłumaczyć. A wiesz? Swoją drogą, to ja się też nad tą kradzieżą zastanawiałam. Bo po pierwsze był to dla mnie szczególny medalik ( nie będę tłumaczyc o co chodzi) A po drugie to odbyło się to na przystanku, podczas gdy tylko ten jeden raz postanowiłam jechać taką a nie inną trasą. Znak? Staram się nie szukać diabła w swoim życiu i skupiać się na Bogu. A jak wytłumaczysz mi fakt, ze kiedyś miałam sen, bo tak przyjmuję ze był to sen,i… Czytaj więcej »
Oliwia
Gość
Oliwia

Nieznajomo muszę przyznać Ci rację, ja osobiście też uważam, że jakiś znaki jak spadające medaliki, obrazki czy nawet nasze sny to nasza podświadomość i sobie dopowiadamy dużo rzeczy. Sama po obejrzeniu filmu egzorcyzmy emily rose czy filmu obecność miałam jakieś zajawy i histerie że coś słysze, widzę jakiś cień albo ktoś siada mi na łóżko, to wszystko to była moja podświadomość. Ale często mam tzw bezdech, czyli po prostu duszę się, chce złapać oddech i nie umiem i wtedy budzę się ciężko oddychając. Nie upatruje w tym działania szatana, w końcu śpię z różańcem pod poduszką 🙂

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Mnie kiedyś chłopak zdradził, teraz od tamtego czasu wiem, że NIGDY PRZENIGDY NIE WYJDĘ ZA MĄŻ!!! Wolę żyć w cudzołożnym związku bez ślubu, ale trzeci raz przez to przechodzić- NIGDY bo wolę już się zabić niż to przeżywać. Współczuję Ci Agato, ale od takiego typa już lepiej wiej.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Do nic nie wiem. CYba faktycznie nic nie wiesz i nie rozumiesz… Bo jak to rozumieć co napisałas wyzej? Ze niby co z tym slubem nie tak? Jak sama zuawazyłaś slub nie chroni przed zdradą, ael jego brak również. Wiec czemu wolisz wybierac zycie w grzechu? Komu na złość? Bogu? Chcesz Bogu na złość zrobić za to ze nie potrafisz sama dobrze wybrać sobie faceta, a na to aby się do Boga zrwórcić z prosbą o niego to nie wpadłaś? genialne!

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Ah, to ty jesteś tą nieznajomą która tylko czyha tutaj na grzechy cudzołóstwa i jeździ po kazdym haha a to nie nie mam o czym z tobą dyskutować tutaj, są lepsze znawczynie i bardziej pokorniejsze, które mnie zrozumieją lub coś wytłumaczą, podzielą się swoim doświadczeniem, także żegnam ciebie

nieznajoma
Gość
nieznajoma
No właśnie. Bo mi brakuje doświadczenia…. I „są lepsze znawczynie i bardziej pokorniejsze, które mnie zrozumieją lub coś wytłumaczą, podzielą się swoim doświadczeniem, ” 🙂 . Niestety nie czyham na jakiekolwiek cudze grzechy 🙁 . Przypominam tylko naukę Jezusa Chrystusa, który dał 10 przykazań i zobowiązał do przestrzegania wszytkich, a nie do wybierania tych które są wygodne. Same sobie odpowiedzcie na pytanie do czego to lajtocwto was zaprowadziło? Do głębokich rozczrowań, bo któryś związek się rozlecial. A na czym budowałyście? Wszystko jedno czy jest to wolny związek czy małżenstwo ( bo cżesto i małżenstwa nie są do tego przygotowane i… Czytaj więcej »
QMS
Gość

To o czym piszesz to katolicy liberalni. 🙂

A teraz do Pani, która nic nie wie – gdybyś miała choć trochę pojęcie jak to jest kiedy gaśnie płomień Boży podtrzymujący życie – stwierdziłabyś, że nie ma na świecie takiej opcji, aby świadomie żyć w grzechu!!! To tak na marginesie.
Nie Ty jedna i nie ostatnia cierpisz z powodu zawodu miłosnego. Póki jesteś zdrowa, uczysz się, tudzież pracujesz – ciesz się tym co masz, lub przynajmniej próbuj się tym cieszyć. Popatrz też czasem na bezdomnych, co oni mają powiedzieć? O czym oni myślą mijając tych, którym żyje się lepiej? Hmmm?

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Aż tak bardzo to mnie nie oceniaj bo ja pracuję właśnie dla tych biednych i bezdomnych. Lepiej Ty zacznij komuś pomagać ze szczerego serca

QMS
Gość

Ja się zgadzam z nieznajomą.

P.S. Jesteś zbyt rozgoryczona, żeby prowadzić z Tobą dialog. 🙂 Miłego tygodnia. Pa. 🙂

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

QMS a skoro tak oceniasz, to sam/sama przystań nad tymi bezdomnymi i zapytaj się czy czegoś nie potrzebują. Ja mogę inaczej odbierać związki z chłopami niż Ty, ale mam w sobie tyle empatii dla innych by NIE TYLKO SIĘ NA NICH SPOJRZEĆ ALE I POMÓC i tobie też to polecam, k****a na serio pseudo wierzący tu siedzą

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

ostatnie było to QMS

nieznajoma
Gość
nieznajoma
No więc własnie droga nic nie wiem. Po raz kolejny powtarzam, drogie Panie nie róbcie sobie boga z faceta bez którego wasze zycie nie ma sensu. Sensem waszym ma być Bog. A wy wypisujecie, ze jesli kolejny raz was ktoś zostawi to się zabijecie, zgłupiejecie… i takie tam… To jaka jest wasza wiara w Boga? No i w ktorego boga ( czy Boga)? „Jezus powiedział. że więcej w piekle jest dziewic niż cudzołożnic. Nie szczyć się czym i tak nie masz. Poczytaj sobie o tym.” To ty sobie poczytaj. Zmien literaturę bo widać korzystasz z niewłaściwej, Dziewictwo to powód do… Czytaj więcej »
Tylko Ja
Gość
Zgadzam sie z nieznajomą. Owszem nawet najwieksi grzesznicy moga znalezc sie w Niebie,ale nie zuchwalstwem i wybieraniem sobie tego co wygodne,ale pokora i wiarą w miłosierdzie. Nikt z Nas nie jest kryształowy i prawdopodobnie nigdy nie będzie na tej ziemi. Modlić się o dobrego Męża warto, nade wszystko warto oddawać swoje życie Bogu i Jemu zaufac. W najtrudniejszym momencie zycia, po rozejsciu sie Rodzicow i wielu trudnych sytuacjach potrafilam oddac zycie Bogu tak zupelnie, zupelnie, bez zadnego marginesu i zachowywania czegos „dla siebie” CAŁE Zycie powierzyłam Bogu i dopiero wtedy wszystko zaczęło się prostować. Mam wspaniałego Męża, co nie oznacza… Czytaj więcej »
nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

No to żyj sobie to dumą tylko się nie zadław

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Jezus powiedział. że więcej w piekle jest dziewic niż cudzołożnic. Nie szczyć się czym i tak nie masz. Poczytaj sobie o tym. Pa

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Bo wtedy nie muszę łazić po sądach i marnować czas na rozprawy sądowe z kimś kto i tak mnie zdradził itp. Zdradziłeś, spoko wybaczam ale koniec. Oczywiście, że ślub przed niczym mnie nie uchroni, tak samo jak ta prośba skierowana by była do Boga o dobrego męża.

basia
Gość

nic nie wiem ja Cie doskonale rozumiem bo w Twoim słowach zobaczyłam siebie czyli moją przeszłość i teraz naprawdę boję się wychodzić za mąż i wogóle wogóle kogoś mieć bo trzeci raz tego bym nie zniosła

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

dziękuję, też bym już tego nie zniosła. Poza tym myślę, że nawet jakbym wyszła za mąż i mąż mnie zdradził to bym 1. zabiła się 2. ostro by mi padło na mózg i zaczęła żyć tak, że sama bym siebie nie poznała. Myślę, że zwariowałabym, jestem zbyt wrażliwa chyba, a szkoda

adam
Gość
@nic nie wiem, nie tylko ręce opadają czytając na katolickim forum, jak piszesz : „NIGDY PRZENIGDY NIE WYJDĘ ZA MĄŻ!!! Wolę żyć w cudzołożnym związku bez ślubu”. Życie w grzechu to oddanie życia pod władzę diabła, czyli doprowadzenie swojej duszy do zniewolenia lub opętania, a na końcu do potępienia. Piszesz też, że : „Jezus powiedział. że więcej w piekle jest dziewic niż cudzołożnic.” – proszę napisz gdzie jest to w Biblii napisane? W dzienniczku św, Faustyny wyraźnie jest napisane, że miłe Bogu są kobiety, które oddały mu swoje dziewictwo. Albo co miał na myśli Jezus mówiąc : „Błogosławieni czystego serca,… Czytaj więcej »
barbara
Gość
barbara

Adamie kto tu sieje zamęt to sieje napewno nie nic nie wiem tylko osoby które rzeczywiście ciagle atakują sprawy damsko -męskie a mężów nie mają i modlą się o to a nic z tego i rzeczywiscie tylko czekaja na taki komentarz kobiety która cos nie tak napisze aby jej dogryżć i ocenić .” Nie oceniajcie inych abyście sami nie byli oceniani”

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Basiu, wiedziałam że jak to napiszę to będzie szum od takich jak nieznajoma. Myśli, że jak nie rozłoży nóg to ma z czego być dumną. Słuchaj mnie babo, sprawiłaś, że KTOŚ SIĘ DZIŚ UŚMIECHNĄŁ Z TWOJEGO POWODU? POMOGŁAŚ KOMUŚ BEZINTERESOWNIE CHOCIAŻ ODROBINKĘ? Zastanów się a później pręż się że jeszcze cie nikt nie skosztował. Poza tym nawet jak i po ślubie legalnie się wypniesz to może się zdarzyć, że facet w tyłek cię kopnie (może przyczyną być twój charakter)

wschodslonca11
Gość
wschodslonca11

Do nic nie wiem. Tak. Dzisiaj ktoś usmiechnął się z mojego powodu. I ten ktoś był nawet w liczbie mnogiej. Codziennie tych ktosiów jest kilka. Uśmiechają się bo patrzą na radość wypisaną na mojej twarzy, pytają dlaczego się śmieję, agy im mówię że to 3 części różańca każdego dnia to nie wierzą. Ale zarażają się tym uśmiechem 🙂 . Czy komuś dzisiaj pomogłam bezinteresownie? Nie. Bo akurat dzisiaj nie było ku temu okazji…

Gosia
Gość

Ludzie, dajcie sobie na wstrzymanie, bo takie komentarze budzą mieszane odczucia, niekoniecznie pozytywne…

nieznajoma
Gość
nieznajoma
Ha! Dobre! Ze mnie kpisz, ze się modlę o męża a nic z tego, a zobacz że nic nie wiem nie modli się o niego wcale a liczy na prezent od Boga 🙂 . Dobre! O, tu cytat:” Teraz mogę sobie mówić, że PRZENIGDY, ale może Bóg ześle mi jakiegoś niezwykłego typa, który zmieni mi zdanie na ten temat, tu oddaje pole do działania Bogu.” Jeśli znacie trochę choć Pismo, to wiecie na pewno, ze Jezus sam nie leciał do chorych i opętanych i się nie narzucał. To potrzebujący latali za Nim i Go mocno prosili, aby się nad ich… Czytaj więcej »
nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

hahaha a skąd wiesz o co się modlę? hahahahaha dobra jest hahaha

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

To nie z Biblii tylko z książki „On i ja”. Teraz mogę sobie mówić, że PRZENIGDY, ale może Bóg ześle mi jakiegoś niezwykłego typa, który zmieni mi zdanie na ten temat, tu oddaje pole do działania Bogu. Więc już się tak Adasiu nie spinaj. Widocznie nie wszyscy czyści mogą oglądać. Za to Ty taki bogobojny, aż chciałoby się wierzyć. Czy ja wiem czy taki ferment, nie sądzę żeby nagle zapanował tu lub w sercach osób aż taki niepokój.

maja
Gość

Polecam Ci następującą kolejność modlitw:
-najpierw o rozum i dojrzałość emocjonalną
– następnie o to, abyś uniosła ciężar obdarowywania miłością
– potem o dobrego męża
– na końcu o dzieci, mądrzejsze od Ciebie

Waldi
Gość

W tej książce „ON i ja” – Gabriela Bossis Jezus powiedział o dziewicach jak sobie przypominam takie zdanie: „W piekle są też dziewice, ale nie ma tam pokornych.” Nic nie wiem jak sobie znajdziesz fajnego faceta który na prawdę Cię pokocha na 100% to zmienią Ci się poglądy i pewne spostrzeżenia, bo motorem tych zmian na lepsze będzie prawdziwa miłość.

adam
Gość

Nie spinam się, tylko takie komentarze co piszesz, nie wnoszą niczego dobrego, a jeśli nie wnoszą to od złego pochodzą. Wg mnie chrześcijanin nie może mówić tak jak Ty, wyraźnie jest napisane „Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła” (1Tes 5,22). Nie wiem po co wchodzisz na mój temat (bogobojny-nic o sobie nie napisałem, ale Bogobojny chciałbym być), w tym co napisałem odniosłem się tylko do tego co napisałaś, a nie miało to nic wspólnego z postawą ucznia Jezusa.

Oliwia
Gość
Oliwia
Adam były tu takie co modliły się o miłość mężczyzny po rozwodzie, a wszyscy je jeszcze pocieszali, więc słowa nic nie wiem aż mnie tak nie kolą w oko. ” Zaprawdę, powiadam wam: Celnicy i nierządnice wchodzą przed wami do królestwa niebieskiego. Przyszedł bowiem do was Jan drogą sprawiedliwości, a wyście mu nie uwierzyli. Celnicy zaś i nierządnice uwierzyli mu” [Mt 21:28-32] – pewnie o ten fragment chodziło Nic nie wiem, było to niedawno w niedzielę czytane, czyżbyście nie uważali ? 😉 Co do dziewictwa to nie będę nikomu pod kołdrę zaglądać, delikatna osobista sprawa. Oczywiste jest, że lepiej je… Czytaj więcej »
adam
Gość

@Oliwia, cytaty masz trafne, odnosiły się do faryzeuszy, niestety łatwo przyjąć postawę faryzejska w życiu. W moim komentarzu odniosłem się do afirmacji grzechu, który był w komentarzu nic nie wiem i to potępiłem. Jezus nie potępiał grzesznika, ale grzech. Mam prawo, tak samo jak Ty osądzić i potępić grzeszną postawę, ale osądzać człowieka już się nie podejmuję.
p.s. mnie też irytuje „zawsze dziewica”, dlatego na swoje potrzeby używam w swoich modlitwach Niepokalana Maryja. Dziewic było wiele, Niepokalana jest tylko jedna.

Agata
Gość

….ktoś zapytał jak to się dzieje, że medalki spadają z szyji..?nie wiem, tak po prostu, w przeciągu 5 ostatnich miesięcy mi spadł z 5 razy, moim dzieciom równiez po kilka razy…uparcie zakładam je dalej…nie wiem czy to kwestia mocniejszych zapinek…tak się zadziało w moim życiu więc pisze o tym….tak modlitwa jest największą siłą, a wiara przenosi góry…tak bardzo chce,żeby kiedyś moja wiara to sprawiła…dziękuje za komentarze…szanujmy się nawzajem mimo różnic zdań….

barbara
Gość
barbara

Adamie i nie zagłębiaj się aż tak w temacie analizy komentarzów bo wychodzi z tego coś niemiłego ,pouczenia innych nie są tu na miejscu bo kazdy coś tu wnosi z historii swojego zycia udanej lub nie udaneji nie nalęży aż tak wnikać w czyjejś zycie to że nic nie wiem tak napisała nie znaczy ze od razu by tak zrobiła ja to tak rozumiem ze onatylko przytoczyła taki przykłąd bo ktoś ja ogromnie zawiódł przez kogo cierpi i nie chciałby popełniać tego samego błędu a tu od razu atak pod jej komentarzami tak jakbyscie chcieli ją zjeżć

Oliwia
Gość
Oliwia
Ja bym powiedziała, że to całkiem normalne, że nic nie wiem tak teraz myśli skoro się sparzyła, ale tez wątpię czy na pewno tego chce- czy jakby rzeczywiście miała mężczyznę, który nie chciałby brać ślubu tylko od tak żyć sobie w luźnym związku, czy byłaby szczęśliwa? Wydaje mi się że ślub to najpiękniejsze co może połączyć ludzi i jeśli nic nie wiem dopadnie ta miłość prawdziwa to po prostu i Ona i jej wybranek będą chcieli go mieć. Nie wiem też, czemu tu co chwila ten temat dziewictwa jest wyciągany, rozgłaszany, niepotrzebnie. Niemal przy każdym temacie związanym z miłością, związkiem,… Czytaj więcej »
Oliwia
Gość
Oliwia
Nic nie wiem, to że wybierzemy sobie za współmałżonka prawiczka/dziewicę nie gwarantuje nam, że ta osoba nas nie zdradzi. Nic nam tego nie gwarantuje. Czasem jest tak, że ktoś całą młodość jest powściągliwy a potem ma 35-40 lat i mu szajba odbija. Zapomniałam też dodać, że mężczyzna który chodził na prostytutki to dla mnie też odpada, ze względu na to, że nie chciałabym aby mnie czymś zaraził, a druga sprawa co to za facet jak musi płacić kobiecie żeby poszła z nim do łóżka. Ale jakbym miała chłopaka, który był kiedyś w związku z inna kobietą, był zakochany i się… Czytaj więcej »
wschodslonca11
Gość
wschodslonca11

No własnie Oliwio. Adam ma rację. Poza tym nie wiem jakbyś się czuła jako zona, gdyby twoj mąż w pracy opowiadał kolegom o swoich byłych związkach, kobietach i wspólnym mieszkaniu…. Czyli o wszystkich trupach z szafy, jak to ty określiłaś… Nie zmyślam w tym momencie a podaję prawdziwy przykład. Chciałabyś aby on zamiast o tobie opowiadać, ciebie chwalić jako żonę swoją przed kolegami, opowiadł im o swoich byłych kobietach? Oczywiście oni jemu tez.

Oliwia
Gość
Oliwia
„jakbyś się czuła jako zona, gdyby twoj mąż w pracy opowiadał kolegom o swoich byłych związkach”- jak już będzie moim mężem to zapewne będzie inteligentny i kulturalny, bo kretyna sobie nie wezmę za męża, a taki co opowiada szczegóły swojego związku z obecną czy była kobietą to raczej inteligentny nie jest. Poza tym są buraki, którzy mają żonę, która jest ich pierwszą i ostatnia miłością i widzą dziewczynę na ulicy mówią do kolegów „patrz jaka dziewczyna, najchętniej to bym z nią….., no zobaczcie jakie nogi, jaki biust itp” i co ? Dopiero jego żona musi się wstydzić za niego. Bo… Czytaj więcej »
Oliwia
Gość
Oliwia

„kto z miłości jeszcze nie umarł nie potrafi żyć, moje serce kiedyś złamane mocniej kocha dziś”
Proste słowa z polskiej piosenki, a takie mądre.
Mogę się pod nimi podpisać obiema rekami. Coś w tym jest, że po zawodzie miłosnym bardziej cenimy kogoś kto naprawdę nas kocha.

E.
Gość

Oliwio, rzeczywiście piękne słowa. I wiesz co, jak dla mnie to ostatnie zdanie bym trochę zmieniła na : „Mogę się pod nimi podpisać obiema rekami. Coś w tym jest, że po zawodzie miłosnym bardziej cenimy kogoś (Pan Jezus ? 🙂 ) kto naprawdę nas kocha.”

E.
Gość
Oliwio, nie wszystko trzeba tłumaczyć dosłownie:). Ja mimo wszystko wierzę, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Parę razy miałam już kilka sytuacji, może nie na skalę cudu, ale takich, że sama bym tego lepiej nie wymyśliła. Ja nie obstawiam sobie, jaki ma być mój przyszły kandydat na męża, bo wiem, że i w tym temacie może mnie spotkać psikus. Dodatkowo wierzę, że za każdym upadkiem człowieka idzie zarówno jakaś przyczyna, jak i nauka. Mówisz, że nie znasz faceta koło 30, który nigdy nie był w związku. Ja osobiście znam, nie jest ani gejem, ani maminsynkiem. Do Brad Pitta może… Czytaj więcej »
Oliwia
Gość
Oliwia

Przepraszam, że czasem zbyt ostro nazywam pewne rzeczy, tak już mam niestety, dopiero potem widzę jakich określeń użyłam 😉

E.
Gość

ja znam lepszy przykład, w sensie gorszy. Mąż przy kolegach i koleżankach z pracy wytyka wszystkie błędy swojej zony. To jest po prostu przykro słuchać i to 2 czy 3 lata po ślubie, strach pomyśleć, co będzie dalej.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Tak myślę, gdzie Ty znajdziesz swój ideał. Bo mężczyźni o jakich piszesz to może w bajkach istnieli. A dziś szybciej wygrałabyś w totka niż znalazła takiego.
Ale może będziesz mieć szczęście, oby 🙂

E.
Gość

A ja wierzę, że znajdzie, Jest napisane, że według wiary niech wam się stanie. wschodslonca11 moim zdaniem taką ma.

Oliwia
Gość
Oliwia

Ja oczywiście życzę wschodowisłońca takiej miłości o jakiej marzy i mężczyzny najlepszego pod słońcem! i czekam na świadectwa o tych idealnych mężach 🙂

adam
Gość

@Oliwia, te „trupy” tam będą i wypłyną wcześniej czy później, już to polecałem : „duchowe zerwanie z przeszłością ks. Piotr Glas” – posłuchaj na youtube mniej więcej od 55min

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Mężczyźni, którzy mnie zdradzili byli prawiczkami, niestety. Teraz to chyba tylko alfonsom zaufam. Jak mi któryś wyskoczy, że jest prawiczkiem, będę wiała

K...
Gość
https://www.youtube.com/watch?v=OAV8Qm6mR38&index=10&list=PLfc4To9c7Sa_bIj0Hix72n81IRci3sdzv. Cały dzień tego słuchałam. Piękne świadectwa. Polecam posłuchać, oczywiście dobrze, jak się zna angielski, bo tłumaczenie średnie… polecam wysłuchać wszystkie z tej playlisty …. płakałam całą niedzielę i w końcu do mnie dotarło. Nie powiem, że mam podobnie jak Ty, ale również mam złamane serce i czuję się oszukana. Po tej konferencji przekonałam się, że sama na siebie to nieszczęście sprowadziłam. Obejrzyj wszystkie, najlepiej w wolny dzień wszystkie pod rząd, a jak nie pomoże, to jeszcze raz. Piękne świadectwa osób żyjących na dnie nieczystości. Spróbuj, nic nie tracisz, może pomoże. Ale wnosząc po poziomie Twojego rozżalenia, jest pewnie za… Czytaj więcej »
Ania L.
Gość
Ania L.

Well … to jak tego uzywal swiadczy jakim jest czlowiekiem ..well

roszpunka
Użytkownik
roszpunka

Oliwko, tak nie do końca się zgadzam, ale każdy ma swoje poglądy. Mnie robiłoby osobiście różnicę. Nie mówiłabym nic, gdyby w grę nie wchodziła duża ilość tych dziewczyn, ale w przypadku gdy do tego dochodzą jeszcze jakieś znajomości ”na boku” albo wizyty już nie napiszę gdzie, to tak – mnie robiłoby różnicę. Ale jak już napisałam – to są tylko moje odczucia.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

śpicie? 🙂

Łukasz
Gość
Łukasz
Z tym spadaniem medalika to tak jak z rozczepianiem różańca, rozprasza, denerwuje i przeszkadza. Często odmawiałem różaniec w drodze, kierując autem a nawet na motocyklu, wiele razy wyciągnięty różaniec z kieszeni był w kawałkach, jeśli to było przed modlitwą łączyłem go, jeśli w trakcie, odmawiałem na kompletnej dziesiątce. Pod koniec drugiej nowenny miałem tylko jedną kompletną dziesiątkę, ostatniego dnia nowenny pojechałem na zlot motocyklowy i tam dostałem nowy różaniec, nie wiem czy w życiu się tak cieszyłem z jakiegoś prezentu, taki rzeczywisty znak od Matki. W kwestii dyskusji powyżej pozwolę sobie wkleić cytat z książki Cztery miłości, komu się będzie… Czytaj więcej »
nieznajoma
Gość
nieznajoma

wschodslonca11 to ja 🙂 . przeglądarkę zmieniłam 🙂 .

kika
Gość

Co to znaczy jak się znajdzie na chodniku cudowny medalik i nowenne do Najświętszej Maryi Panny od cudownego medalika a za niecały rok znalazłam tak samo medalik i taki sam jak wcześniej wytumaczcie mi co to oznacza

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!