Katarzyna: Deszcz łask

Odmawiam Nowennę od początku Wielkiego Postu, skończę ją 27 kwietnia (w Niedzielę Miłosierdzia Bożego i w dzień kanonizacji JPII). Moja intencja to: za wszystkich członków mojej rodziny, przyjaciół, sąsiadów, wszystkich ludzi, których kiedykolwiek poznałam. Już w pierwszym tygodniu odmawiania stała się niespodziewana rzecz: jeden z moich znajomych, który walczy z...
Read More

Gosia: Uzdrawianie dziecka z anoreksji

Kochani, chciałabym podzielić się z Wami owocami nowenny pompejańskiej, którą odmówiłam w intencji mojego dziecka - lat 14, u którego zdiagnozowano początek anoreksji. Dziecko moje, w wyniku splotu różnych wydarzeń - zmiany w rodzinie, nowa szkoła, presja środowiska rówieśniczego - zaczęło prezentować objawy anoreksji o obrazie zaiste książkowym - odmowa...
Read More

Asia: Sen córeczki

Szczęść Boże! W swoim życiu odmówiłam 3 nowenny pompejanskie. Pierwsza prośba dotyczyła znalezienia pracy. MATKA BOŻA mnie wysłuchała. Drugą dotyczyła urodzenia zdrowego dziecka. Lekarz prowadzący stwierdził ryzyko przedwczesnego porodu i niska wagę dziecka. Urodziłam zdrową córkę w terminie, która dążyła 3.560 kg!!! Trzecia prośba dotyczyła tego, aby moja roczna już córeczka zaczęła przesyłać noce. Od kiedy skończyła pół roku budziła się w nocy co godzinę.
Read More

Ania: Nauczyć się latać

Trwam więc w modlitwie, rzucając się z Bogiem i Matką Bożą w przepaść, licząc, że nauczą mnie latać.
Read More

Martyna: Modlitwa za małżeństwo i rodzinę

Była to nowenna za moje małżeństwo, które jest w rozsypce, tak naprawdę już nie wiem, co z nim się dzieje. Modliłam się za nas, za mnie i męża, aby Bóg nas znowu połączył.
Read More

Wojciech: modlitwa o pomoc w spełnieniu planów zawodowych

Od paru lat ubiegam się o przyjęcie do jednej ze służb mundurowych i tego właśnie (polepszenia samopoczucia podczas treningu, polepszenia wyników i , rzecz jasna, zdania egzaminów) dotyczyła moja trzecia nowenna. I rzeczywiście, zrezygnowałem z wakacyjnego odpoczynku, dodałem nowy element do treningu i nastąpiło polepszenie samopoczucia. Wyniki też ostatnio były zadowalające. Egzaminów jeszcze nie było, ale jestem dobrej myśli, podobnie jak przed komisją lekarską, z powodu której (wykryto drobne, mogące ustąpić zaburzenia) moje starania tak się przedłużają.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
wiesiaAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Z pomocą Maryi na pewno otrzymasz tę posadę! Jej miłościwe matczyne serce to nieogarnięte źródło łask dla nas – Jej dzieci!

wiesia
Gość
wiesia

Uwierz mi Mateńka, nie zostawi Cię, i przyjdzie Ci z pomocą. Ufaj i wierz a Twoje marzenia się urzeczywistnią!AVE MARYJA!