Gabriela: Cierpliwość i ufność

Wierzę, że Matka Boża spełni moja prośbę - w czasie, który będzie dla mnie najbardziej odpowiedni.
Przeczytaj całość

Ula: 5 lat z Nowenną Pompejańską

Nowennę Pompejańską pierwszy raz odmawiałam w 2010 roku. Intencja się spełniła, nastąpił cud uzdrowienia mojego taty. Moje świadectwo tego cudu ukazało się w czasopiśmie "Królowa Różańca Świętego". Od tej Nowenny zaczął się proces mojego nawrócenia, powróciłam do Kościoła, wcześniej do kościoła chodziłam jedynie w Wielkanoc i Boże Narodzenie, teraz nie...
Przeczytaj całość

Karolina: Trzeba czekac…

Chciałam złożyć swoje świadectwa z odmówionych trzech nowenn. Dopiero teraz ponieważ długo z tym zwlekałam. O nowennie dowiedziałam się od kuzynki,potem poczytałam o niej w internecie,poczytałam o swiadectwach i to mnie przekonało. Jednak im dłużej ja odmawiam, tym zaczynam rozumieć jej sens. Po dzisiejszej spowiedzi dodatkowo wiem ze nie wystarczy się modlić trzeba jeszcze dobrze czynić, umieć wybaczyć.
Przeczytaj całość

Natalia: Teraz mogę znów cieszyć się życiem

Chciałam zostawić moje świadectwo bo jestem ogromnie wdzięczna Matce Bożej za uzdrowienie z nerwicy lękowej. Zachorowałam na nią po urodzeniu dziecka,przyszła nagle.Nie wiedziałam co mi jest.Chodziłam od lekarza do lekarza,wszystkie badania wychodziły w porządku a ze mną było coraz gorzej.Były takie dni,że nie potrafiłam się cieszyć moim dzieciątkiem,to było straszne.
Przeczytaj całość

Marzena: Dziękuję Ci Matko Boska-moje świadectwo

Chciałabym dopełnić obietnic danych Matce Boskiej zapoczątkowanych poprzez odmówienie Nowenny Pompejańskiej i złożyć świadectwo o otrzymanej łasce. Nowennę odmawiałam w intencji całkowitego uzdrowienia mojego brata, który zachorował na bardzo złośliwy i niezwykle agresywny nowotwór. Razem ze mną, tego samego dnia i w tej samej intencji zaczęła odmawiać nowennę narzeczona mojego...
Przeczytaj całość

Wiesława: modlitwa za innych, DAR MODLITWY dla siebie

Nowennę Pompejańską odmawiam od roku, pierwsza jeszcze nie jest spełniona, ale jest trudna i zaświtała nadzieja. Pozostałe wysłuchane. Modliłam się za bliżnich, ale uświadomiłam sobie, jak dużo łask otrzymałam osobiście, dla siebie. Od kilkunastu lat leczę się na depresję, a od ubiegłego roku, po DOBREJ spowiedzi i wspólnej modlitwie ze spowiednikiem – jak by ręką odjął (oczywiście , nadal biorę leki ), potem była spowiedz zamykania furtek, a w między czasie ciągle ciągle Nowenna Pompejańska. Jestem niesamowicie spokojna, problemy codzienne już nie są taaaakie duże, a ja jestem spokojną, wesołą , pogodną osobą. Największą łaskę, jaką otrzymałam, to Dar Modlitwy, kiedyś dziesiątek różańca odmawiałam, bo musiałam, dzisiaj modlę się z przyjemnością,całym różańcem, radością dla mnie jest rozmawiać z Panem, bardzo polubiłam Drogę Krzyżową, jak tylko mogę odmawiam ją o 15stej, z Koronką do Miłosierdzia Bożego ,i co jest dla mnie ,tej, która nie miała nigdy czasu na modlitwę, dziwne… właśnie o tej 15-stej jakoś ten czas sam się znajduje. Polecam również rozważanie Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Nowenna Pompejańska jest najlepszym lekarstwem na wszystkie bolączki , bo receptę wypisuje najlepsza z matek – Jej imię Maryja. receptę realizuje sam Bóg. Ave Maryja.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Wiesława: modlitwa za innych, DAR MODLITWY dla siebie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

AVE MARYJA! Niech będzie uwielbiony SYN JEJ I MATKA JEGO! Również odmawiam NP, dzisiaj jest dzień 20 części błagalnej. Odmawiam wszystkie 4 części różańca. Jest to moja druga nowenna pompejańska.Pierwszą odmówiłam w 2011 roku.CHWAŁA MARYI!

Ema
Gość

Czywtanie waszych świadectw dodaje mi skrzydeł. Zawsze jak mam doła- kilka wpisów wystarczy. Są dla mnie jak -właśnie- lekarstwo!
Chwała Panu!

woseba
Gość
woseba

Tez lubie czytac swiadectwa.Obecnie mam trudny przypadek do wymodlenia.więc to robie , mam nadzieje ze bede miala sie czym dzielic z wami .Któż jak nie BÓG!!

lucyna
Gość

Bardzo się cieszę,że zostałaś wysłuchana. Ja modliłam się o wyleczenie z depresji niestety nie udało się.Z tego powodu mąż mnie porzucił i będzie się starać o uniewaznienie naszego małżeństwa,Przede mną proces i jego ślub z inną. Nie wiem jak to przetrzymam.Właściwie czekam już tylko na śmierć i na to,że w wieczności będzie mi lżej,

Aneta
Gość

mnie również 7 mcy temu opuścił ukochany…jestem już w trakcie 4 NP o jego powrót i nawrócenie, niestety żadna z próśb nie została spełniona…coraz bardziej uświadamiam sobie, że Bóg zapisał mi los samotnej…choć wiem, że z jego wolą nie mogę walczyć, to skutkiem tego jest depresja i pojawiające się myśli samobójcze, które ciągną mnie coraz bardziej w dół…właściwie to już nawet błagałam Boga o litość, aby ukrócił te cierpienia tu na ziemi, aby zabrał mnie do siebie…

Ola
Gość
Lucynko zaufaj Bogu on jest po Twojej stronie!A jak Bóg z Tobą to kto przeciwko??Co to za mąż który zostawia Cię w chorobie(ślubował miłość,wierność na dobre i złe czyli w nieszczęściu chorobie)a teraz zdradza Cię z inna kobietą i jeszcze sobie kpi z sakramentu małżeństwa starając się o unieważnienie?!Powiedz to wszystko podczas procesu bo zdrada i inna kobieta nie stanowi przesłanki do unieważnienia małżeństwa.Ta kobieta która jest przyczyną rozbicia związku sakramentalnego kiedyś za to zapłaci W niebie nie przetrwa taka miłość egocentryczna albo z innych powodów – np. jeżeli budowana była na jakiejś niesprawiedliwości – nie zasługująca na wiecznotrwałość.Na sądzie… Czytaj więcej »
Janina
Gość
Janina

Wiesiu, co to jest ” spowiedz zamykania furtek”?

bezimienna
Gość
bezimienna

to spowiedż z całego życia, a właściwie monolog, kapłan czasami o coś zapyta, a poprzez „zamykanie ” rozumie się zerwanie z grzechem. Dużo jest o niej w internecie 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!