Anna: Upragniona praca

Nowennę zaczęłam odmawiać po pięciu miesiącach bezowocnego szukania pracy po ukończeniu studiów wyższych. O pracy w zawodzie nawet nie marzyłam, chodziło mi o jakikolwiek zarobek. W moim młodych stażem małżeństwie już zaczynało się psuć, ponieważ mąż się zaharowywał za kiepskie pieniądze; gdyby nie pomoc rodziców, nie mielibyśmy z czego żyć...
Read More

Kasia: brat znalazł w sobie siłę, żeby ograniczyć picie alkoholu.

Przed nimi jeszcze długa droga, ale czy mogę wątpić, jeśli pomaga nam Matka Boża?
Read More

Agata: Kolejna nowenna i kolejne łaski

Chwała Ci Panie Jezu za wszystko!
Read More

Jarek: Wierzę, że dostałem drugą szansę

Nie wiem czy mogłem prosić o łaski. Jestem grzesznikiem, całe życie bardzo daleko od Boga, udawane sakramenty, wymuszony udział w mszach i najgorsze – wyparcie się wiary, Boga i świętokradztwo. Raczej już bez szans tam na górze. Pół roku temu zachorowałem, ciężko – rak. Leżąc zamknięty w maszynie do badań spróbowałem sobie przypomnieć sobie modlitwę „Zdrowaś Maryjo”, chwilę trwało zanim odszukałem w pamięci wszystkie słowa.
Read More

Monika: dzięki NP nie tracę nadziei

Jestem w trakcie odmawiania swojej 2 NP, dokładnie 17 dzień, intencja jest dużo większej wagi. Jak na razie nie widać większych rezultatów. Modlę się o nawrócenie swojego chłopaka. Odkąd zaczęłam NP, mam wrażenie, jakby wszystko działo się nie tak, bym przestała się za niego modlić. Kłóciliśmy się częściej niż wcześniej,...
Read More

Urszula: Zgoda

Chciala bym podzielić świadectwem jakie otrzymałam na początku pierwszej nowenny która odmawiam.
Modlę sie o zgodę i nawrócenie mojego męża brata ciotecznego i jego żonę. To co po rozstaniu z nimi przeżyliśmy było okropne .dokuczalismy sobie na wzajem ,wszystkie sprawy jakie mieliśmy z nimi. Skończyły sie w sadzie .porozumiewalismy sie tylko przez mecenasow.
I dla ludzkiego oka było nie możliwe abysmy mogli sie pogodzić ,a sie stało .maz i jego brat cioteczny podali sobie reke.dla mnie to było niemożliwe a stało sie. Jeszcze nie jest tak jak powinno być ,ale będzie dobrze bo modlę sie na dał i wiem ze bendzie lepiej niż było.bo teraz będzie wszystko z bozym błogosławieństwem.nadmienie tylko ze ich przyjaźń była wielka i jest,a trwa
Prawie 30 lat i było złe,dobrze i bardzo złe a teraz będzie pięknie z bogiem.
Warto walczyć o taka przyjaźń Bo zatok sie coś takiego spotyka.
Jak skończę nowenny to dopisze cd.
Chwała panu .dziekuje za ta nowenny z całego serca

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Urszula: Zgoda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
lucyna
Gość

Przezyłam wszystkie najbardziej traumatyczne wydarzenia:poronienie, utratę pracy,rozwód,zdradę,smierć mamy,choroby psychiczne mamy,siostry,wujka męża,swoją depresję,próby samobójcze.Prosiłam W Nowennie Pompejańskiej o wyleczenie z depresji,mąż się ze mną rozwiódł z powodu depresji,niestety nie zostałam wysłuchana.Teraz mnie czeka proces o stwierdzenie nieważności slubu kościelnego.Panie Boże co jeszcze mi odbierzesz,kiedy dasz mi spokój.

Agucha
Gość
Agucha

Lucyno masz moją modlitwę! Kochana wybierz się na Mszę Św o uzdrowienie koniecznie! Poczytaj też w internecie o tym, że depresja to równiez choroba duszy (np. na yotube ks.Pawlukiewicz o tym mowi) – może coś CI to pomoże. Mam nadzieję, że nie zaniedbujesz leczenia u specjalistów 🙂 Z Panem Bogiem!

joanna
Gość
joanna
Matka dała nam różaniec – trwanie na nim to zbyt małe pocieszenie? Lucynko powierzamy Cię Panu Bogu i sama miej ufność. Jest – może już byłaś na tej stronie: laudate.pl mnóstwo litanii do przeróżnych świętych, może wzywanie ich po imieniu mogłoby Ci dopomóc. Czytaj, jeśli nie samo Pismo Św. , to inne religijne książki, czasopisma, skup się na wierze, nie na sobie. siebie pozostaw Panu Bogu – On tym się zajmie. Ewentualnie, że tak powiem – byle nie zapachniało herezją – projektuj w myśli, ze spokojem, bez trwogi i przywoływania zwątpienia i żalu obrazy swojej przyszłości, która będzie Cię satysfakcjonować.… Czytaj więcej »
Lola
Gość

Ogrom nieszczęść. Ale nic nie dzieję się samo z siebie. I zapewniam Cię, że Bóg tego nie chciał w twiom życiu. W większości spraw decyduje czynnik ludzki.

Ania L.
Gość
Ania L.

Lucynko modl sie koronka do Milosierdzia Bozego I do sw. Michala Archaniola aby walczyl za ciebie. Pomodle sie za ciebie.

Ema
Gość

Ofiarowałam Cię Maryii- Twoja dusza nie może zginąć !
Wszystko minie, zamknij oczy w Bogu i spróbuj ufanić mimo braku nadziei.. Wszysko minie!!!
To, że mimo wszystko szukasz Jego oparcia świadczy o Twojej niezłomnej wierze i na własne oczy można zobaczyć,że „wystarczy Ci Jego łaski”. Bóg Ci to wynagrodzi, a „nadzieja zawieść nie może”.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!