Eliza: Cud częściowego uzdrowienia

Chciałabym zgodnie z obietnicą złożoną podczas modlitwy podzielić się z Państwem swoim świadectwem - poswiadczyc o mocy jaką ma modlitwa do Kochanej Maryi Nowenną Pompejańską. W marcu przeżyliśmy z mężem ciężkie chwile. Dowiedzielismy się o tym, że nasze drugie dziecko, które noszę pod sercem ma wady w budowie mózgu - brak ciała modzelowatego oraz niedorozwinięty robak móżdżku.
Read More

Anna: W podziękowaniu za miłość

Odmawiam już 7. nowennę pompejańską, czwartą w tej samej intencji: o radość, powodzenie, harmonijne i dobre życie dla człowieka, którego pokochałam, a z którym nie mogę być. Dziękuję Bogu i Matce Bożej za łaskę tej miłości: niespełnionej, ale uszczęśliwiającej, nadającej życiu sens.
Read More

Arkadiusz: Poprawa zdrowia córki

Odmawiam już piątą nowennę ale nigdy nie napisałem świadectwa. Przy pierwszej nowennie prosiłem o uzdrowienie córki z nowotworu, nie zdążyłem odmówić całej a już była poprawa wg lekarzy. Wiedziałem że to za sprawą Maryii Panny Matki Jezusa. Ile się wypłakałem przy tej nowennie ale było warto. W tej chwili jest prawie wyleczona. Kolejne nowenny to kolejne prośby i kolejne łaski. Proście a będzie Wam dane!
Read More

L: To naprawdę da się odczuć, że Matka Boża jest przy mnie bardzo blisko.

Przede wszystkim jednak czas odmawiania modlitwy to dla mnie czas osobistego uspokojenia, czas kiedy przestaję się bać.
Read More

Anonim: Opieka Matki Bożej

Dziękuje Matko Boża za opiekę w najtrudniejszych momentach mojego życia. Powinnam już złożyć dawno świadectwo. Modliłam sìę o uzdrowienie duchowe, dzięki czemu wytrwalam psychicznie przy mojej umierajacej babci na tyle ile moglam.
Read More

Różańcowy plan na październik!

Październik to miesiąc różańcowy!
O czym warto pamiętać w tym miesiącu?

  1. Pierwsza sobota miesiąca – sobota różańcowa, związana z objawieniami w Fatimie, przypada na 4 października. Modlimy się nabożeństwem pierwszych sobót. Więcej…
  2. Święto Królowej Różańca 7 PAŹDZIERNIKA obchodzimy w tym roku 5 października (1 niedziela miesiąca). Transmisja z uroczystej Mszy św. w Pompejach od godz. 10.45 na tv2000, także w internecie, może… i u nas!
  3. Wspomnienie bł. Bartola Longo – Patrona Różańca – przypada też 5 października! To dzięki niemu październik jest miesiącem różańca.
  4. 25 października – Msza św. w Pompejach w naszych intencjach! Zobacz…
Tak więc przed nami wiele uroczystości różańcowych! Polecamy też Twojej uwadze:
  • Suplikę do Królowej Różańca, akt uroczystego zawierzenia, którym modlimy się tylko w święto Królowej Różańca – pobierz…
  • II Rekolekcje pompejańskie – zobacz!
  • Relację z pielgrzymki z Pompejów – dzień po dniu! od 1 do 10 października – na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl

ZACZNIJ NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ!

Nowenna pompejańska zaczęta 7 października zakończy się 29 listopada (część dziękczynna od 3 listopada). Możesz zacząć już w niedzielę, kiedy będzie obchodzone święto Królowej Różańca, wtedy część dziękczynna od 1 listopada (Wszystkich Świętych), a zakończenie 27 listopada.

Jeśli zaczniesz 16 października, w rocznicę pontyfikatu Jana Pawła II, zakończysz 8 grudnia, w święto Niepokalanego Poczęcia (część dziękczynna od 12 listopada).

NOCE MODLITWY POMPEJAŃSKIEJ w POLSCE

SKOCZÓW: Zapraszamy na trwanie z Maryją przy Chrystusie w Świętą Noc Modlitwy 4-5 października 2014 r. w Sanktuarium Św. Jana Sarkandra na Kaplicówce w Skoczowie. Więcej informacji: www.pompejanska.pl. Transmisja na www.kamera.pompejanska.pl

SULEJÓW: Maryja, w cudownym wizerunku Matki Bożej Pompejańskiej zaprasza wszystkich na dwudniową pielgrzymkę i modlitewne czuwanie 10-11 października 2014 do Opactwa Cystersów w Sulejowie, miejsca, które sama sobie wybrała (pisaliśmy o tym w poprzednich numerach KRŚ). Możliwość noclegów w Opactwie tel. 44 610 24 00, 695 320 485. Kontakt z organizatorką panią Elżbietą Krycką: 601 59 29 79. Strona Opactwa: www.cystersi.sulejow.pl

KÓRNIK koło Poznania: Ksiądz Grzegorz Zbączyniak zaprasza na Jerycho Pompejańskie do parafii pw. Wszystkich Świętych i Matki Bożej Różańcowej w Kórniku. Jerycho będzie trwało od 11-12 października 2014 r. Kontakt z Proboszczem e-mail: x_greg@op.pl, strona parafii: www.wskornik.pl

Szczegóły programów są dostępne u Organizatorów! Zachęcamy wszystkich czcicieli Królowej Różańca Świętego, modlących się nowenną pompejańską i różańcem, do uczestnictwa w czuwaniach pompejańskich lub organizacji Nocy Pompejańskiej Modlitwy w swoich parafiach!

Zapraszamy do duchowego i aktywnego włączenia się w ten miesiąc różańca!

Marek Woś z redakcją KRŚ

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AniaCzcicielka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Czcicielka
Gość
Czcicielka

Szczęść Boże !
Dziś, w Święto Królowej Różańca Świętego, rozpoczynam kolejną już Nowennę Pompejańską. Proszę o przyłączenie się do modlitwy i wsparcie duchowe.
A każdego, kto przeczyta mój wpis, proszę o jedno „Zdrowaś Maryjo…” w intencji mojej
i mojej Nowenny, by Dobry i Miłosierny Bóg, za wstawiennictwem Królowej Różańca Świętego, zechciał wysłuchać moich próśb, jeśli to jest zgodne z Jego Przenajświętszą wolą !
Bóg zapłać !
Zapraszam do wspólnej modlitwy i rozpoczęcia właśnie dziś Nowenny Pompejańskiej…
Może Waszej pierwszej…
Z Bogiem !
Z pamięcią w modlitwie…

Ania
Gość
Ania

Właśnie od 16 października zaczynam nowennę .Od dłuższego czasu miałam wewnętrzne przynaglenie i wlasnie przeczytałam, że kto zacznie 16 października to akurat zakończy 8 grudnia. Urodziłam sie w Wadowicach. Janie Pawle 2 Ty wiesz ile Tobie zawdzięczam, ale też jestem świadoma, jak nie łatwo mi wytrwać w postanowieniach. Pelna ufności zaczynam! Moze ktos ze mną rozpocznie? Zachęcam.
To co jej slabe w oczach tego świata, jest tym właśnie, co wybrał Bóg.
Przyjdź Duchu Święty!Maryjo gdzie Ty jesteś zstępuje Duch Święty, gdzie Ty jesteś niebo staje się….

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!