Leo: Zrozumiałam co jest najważniejsze

Kochani, odmówiłam 10 nowenn pompejańskich. Kilka moich świadectw pojawiło się na tej stronie. Teraz chciałabym w skrócie opisać moje spostrzeżenia związane z tą piękną modlitwą. Zauważyłam, że gdy modlę się za innych intencje spełniają się w zadziwiający sposób. Tak oto modliłam się o rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy mojej mamy - w 27. dniu nowenny nastąpił przełom, sytuacja ustabilizowała się na korzyść mojej mamy. Modliłam się za zbawienie duszy mojego zmarłego 10 lat temu taty - przestałam mieć koszmarne sny z tatą, które męczyły mnie wiele lat
Przeczytaj całość

Ania: Uratowanie małżeństwa

Gdy się dowiedziałam ze żyje z inną kobieta straciłam wszelką nadzieje na powrót męża. Ale coś tak po cichu w środku mówiło mi że będzie dobrze i odmawiałam nowennę
Przeczytaj całość

Kinga: Uzdrowienie!

Jeszcze nie otrzymałam łaski, o którą proszę Matkę Bożą ale wierzę, że zostanę wysłuchana. Poza tym otrzymałam łaski, o które się nie modliłam. Jedną z nich jest łagodnie przebyte przeziębienie.
Przeczytaj całość

Zofia: Otrzymałam łaskę przebaczenia

Nowennę Pompejańską zaproponowała mi koleżanka. Pomyślałam sobie, tyle mam tych modlitw i obowiązków, że na pewno nie dam rady. Dała mi małą książeczkę, więc położyłam ją na półce nie czytając. Jednak coś nie dawało mi spokoju, chodziło to za mną.
Przeczytaj całość

Ania: Zostałam wysłuchana

7 marca tego roku stał sie CUD! Zrobiłam test ciążowy, zobaczyłam upragnione dwie kreski. Mielismy dziecko! Wszyscy byliśmy niezmiernie uradowani, cała rodzina i przyjaciele.
Przeczytaj całość

Roman: Omodlone przedszkole córki

Szczęść Boże. 30 lipca 2014r rozpocząłem nowennę pompejańską w intencji naszej córki Marysi która od września miała wkroczyć w czas przedszkolnych wyzwań. Wiele niepokojów, lęków, pytań jak sobie poradzi, czy odnajdzie się w grupie, czy nie będzie wychodziła z domu z krzykiem i wyrywała się z przedszkola itd. W nowennie pompejańskiej zamknąłem następującą intencję-„Maryjo powierzam opiece Twojej i Św. Józefa Marysię i jej czas przedszkolny-jej zdrowie duchowe, fizyczne i emocjonalne prosząc o Waszą pomoc , ochronę i opiekę oraz o wybłaganie wszelkich łask Ducha Świętego dla niej i dla nas”. Dziś śmiało mogę zaświadczyć, że Bóg tą modlitwę przyjął i po swojemu jej wysłuchał-nasza córka bardzo dobrze funkcjonuje w przedszkolu i choć po 4 dniach złapała katar trwający do dzisiaj chętnie chodzi do przedszkola a po powrocie opowiada czego nowego się nauczyła. Chwała Panu. Teraz towarzyszą mi myśli by podjąć nowennę pompejańską w intencji dość chyba oryginalnej-W intencjach jakie Maryja nosi w swoim sercu…Z Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Roman: Omodlone przedszkole córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Chwała Panu!

Laurencja
Gość
Laurencja

Piekna troska rodzicielska!

joanna
Gość
joanna
W tej intencji zawiera się ogólnie pojęte DOBRO DLA CAŁEGO ŚWIATA- BEZ ŻADNYCH WYJĄTKÓW – nie ma lepszych i gorszych – są wszystkie jednakowo najważniejsze. I koniec naszych kłopotów i zmartwień – wszystko powierzając Maryi, modląc się za dobro dla całego świata, nie jesteśmy tym samym pomijani w żaden sposób – łaski spłyną również na nas. I są efekty – Kaczyński udowadnia, że nie czuje urazy i że nie on jest autorem – twórcą- projektantem -wykonawcą nagonki szatańskiej – że sieje nienawiść do wszystkich, którzy nie należą do jego partii, i ufam, że robi to szczerze i wierzę razem z… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!