Krystyna: Wierzę jednak, że Bóg może wszystko

Pierwszą nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 12.08.2013 w intencji uwolnienia od problemu, który bardzo mi dokuczał od ponad 2 lat. Przed rozpoczęciem nowenny modliłam się do Ducha Św. o światło, tak abym wiedziała gdzie szukać pomocy. Po tej modlitwie natrafiłam w gazetce parafialnej na krótki artykuł nt. nowenny pompejańskiej. Poszukałam informacji...
Read More

Iwona: Znalezienie mieszkania oraz pomyślne zakończenie studiów

Odmówiłam już trzy Nowenny Pompejańskie, jestem w trakcie odmawiana czwartej. Dwie z moich próśb zostały wysłuchane. Pierwszą intencją było znalezienie w miarę taniego mieszkania. Udało się znaleźć mieszkanie w super lokalizacji, w cenie bardzo atrakcyjnej i do tego schludne i ładnie urządzone.Przeczytaj Iwona: Znalezienie mieszkania oraz pomyślne zakończenie studiów
Read More

Maria: Wiedz z niewzruszoną pewnością…, że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką

„Wiedz z niewzruszoną pewnością..., że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką, twoją i wszystkich ludzi..., którzy Mnie kochają, tych, którzy Mnie szukają, tych, którzy Mi ufa ją. Tu wysłucham ich łkania, ich narzekań, i uzdrowię ich z ich smutku, ciężkich doświadczeń i cierpień...”.
Read More

Joanna: Dziękuję Dziękuję ci Przenajświętsza Panienko

eśli macie wątpliwości, czy podjąć wysiłek odmawiania Nowenny Pompejańskiej, polecam oddanie wszystkich swoich niepokojów i problemów kochającej Matce Bożej, która obdarzy Was Wielkimi Łaskami, w tym Łaską wytrwałości w Modlitwie Rożańcowej.
Read More

K: Bogu niech będą dzięki

To już 3 nowenna w moim życiu.Jestem młoda mężatka i matka.Za każdym razem Bóg wysluchAl mojego krzyku.Kazda nowenna była dla mnie mega wyzwaniem.Dzisiaj zaczynam 36dn nie jest łatwo.Mam masę rozproszen,myle się czasami z taką niechęcia podchodzę do tego że ja cię krece.Cala cz.blagalna dochodziło między mną i mężem do sporów ,kłótni itd.
Read More

Roman: Omodlone przedszkole córki

Szczęść Boże. 30 lipca 2014r rozpocząłem nowennę pompejańską w intencji naszej córki Marysi która od września miała wkroczyć w czas przedszkolnych wyzwań. Wiele niepokojów, lęków, pytań jak sobie poradzi, czy odnajdzie się w grupie, czy nie będzie wychodziła z domu z krzykiem i wyrywała się z przedszkola itd. W nowennie pompejańskiej zamknąłem następującą intencję-„Maryjo powierzam opiece Twojej i Św. Józefa Marysię i jej czas przedszkolny-jej zdrowie duchowe, fizyczne i emocjonalne prosząc o Waszą pomoc , ochronę i opiekę oraz o wybłaganie wszelkich łask Ducha Świętego dla niej i dla nas”. Dziś śmiało mogę zaświadczyć, że Bóg tą modlitwę przyjął i po swojemu jej wysłuchał-nasza córka bardzo dobrze funkcjonuje w przedszkolu i choć po 4 dniach złapała katar trwający do dzisiaj chętnie chodzi do przedszkola a po powrocie opowiada czego nowego się nauczyła. Chwała Panu. Teraz towarzyszą mi myśli by podjąć nowennę pompejańską w intencji dość chyba oryginalnej-W intencjach jakie Maryja nosi w swoim sercu…Z Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
joannaLaurencjaAneta Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość
Aneta

Chwała Panu!

Laurencja
Gość
Laurencja

Piekna troska rodzicielska!

joanna
Gość
joanna

W tej intencji zawiera się ogólnie pojęte DOBRO DLA CAŁEGO ŚWIATA- BEZ ŻADNYCH WYJĄTKÓW – nie ma lepszych i gorszych – są wszystkie jednakowo najważniejsze. I koniec naszych kłopotów i zmartwień – wszystko powierzając Maryi, modląc się za dobro dla całego świata, nie jesteśmy tym samym pomijani w żaden sposób – łaski spłyną również na nas. I są efekty – Kaczyński udowadnia, że nie czuje urazy i że nie on jest autorem – twórcą- projektantem -wykonawcą nagonki szatańskiej – że sieje nienawiść do wszystkich, którzy nie należą do jego partii, i ufam, że robi to szczerze i wierzę razem z… Czytaj więcej »