Maja: Nowenna Pompejańska w intencji nawrócenia mojego chłopaka

Jestem z chłopakiem od ponad roku. On jest osobą wierzącą ale unika tematów kościoła, sam z siebie również bardzo rzadko się modli. W niedzielę chodzi do kościoła ale tylko z kimś – albo ze mną, w mieście w którym studiujemy, albo z mamą – w mieście rodzinnym.
Read More

Karolina: zakończyłam pozytywnie sprawy sądowe

Nie wydaje mi sie zeby to byl przypadek uwazam ponadto że to zasługa Matki Bożej Rozancowej. Będę się modlić caly czas ponieważ jestem przekonana że Różaniec czyni cuda.
Read More

Tomasz: Dla Naszej kochanej Królowej Różańca Świętego niemożliwe staje się możliwe!

Nowennę Pompejańską odmawiam po raz czwarty. Do tej pory to moje pierwsze świadectwo. Dziękuję Najświętszej Matce Boskiej za wysłuchanie moich próśb i uwolnienie mnie z sideł masturbacji, pornografi, a nawet homoseksualizmu, co wydawało się niemożliwe, ale dla Naszej kochanej Królowej Różańca Świętego niemożliwe staje się możliwe dzięki tej cudownej modlitwie.
Read More

Magdalena: Szkoła podoficerska

Szczęść Boże, pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowenna była moim postanowieniem noworocznym. Modliłam się w intencji mojego chłopaka, który pragnął dostać się do szkoły podoficerskiej, bo od zawsze marzył aby pracować w służbach mundurowych. Niestety wielokrotnie się na tym sparzył. Kompletnie nie wierzył w siebie.
Read More

Karol: Nowenna z żoną

Odmówiłem z żoną naszą pierwszą nowennę, mówię z żoną bo sam bym raczej nie dał rady (szacunek dla osób odmawiających samodzielnie). Moja prośba jeszcze się nie spełniła, ale to tylko dlatego, że najpierw sam muszę trochę w tej sprawie zadziałać, ale się spełni, nie ma innej możliwości :). Żona mnie...
Read More

R. : Opieka Matki Bożej

Witam,
Chcę podzielić się świadectwem odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Skończyłam ją odmawiać 4.08.14, modliłam się o łaskę wiary i nawrócenie dla mojego chłopaka. Na początku odmawianie Różańca nie sprawiało mi większych trudności. Najgorsze momenty były przy końcu części błagalnej i dziękczynnej. Mimo iż mój chłopak jeszcze nie nawrócił się, wierzę że to nastąpi, ponieważ Maryja nigdy nie opuszcza nas w potrzebie. Dzięki tej modlitwie działy się małe cuda w moim życiu, które pozwalały mi odczuć opiekę Maryi.
Chciałabym jeszcze krótko wspomnieć o pomocy jaką otrzymała moja babcia. Kilka lat temu była w szpitalu i okazało się, że nie ma dla niej ratunku. Ja nie mogłam w to uwierzyć i miałam dziwną pewność, że babcia przeżyje. Obiecałam Maryi, że jeśli nam pomoże to podzielę się tym świadectwem. Robię to po kilku latach. Maryja wysłuchała mnie wtedy- babcia żyła jeszcze kilka lat. Nie odmawiałam wtedy Nowenny Pompejańskiej, bo jej nie znałam, ale modliłam się na Różańcu. Myślę, ze jeszcze podejmę się kiedyś tej modlitwy, choć jest wymagająca i zachęcam wszystkich do odmawiania Różańca.
Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "R. : Opieka Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Królowej z Pompejów!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!