Grażyna: skomplikowana operacja

Nowennę  pompejańską odmawiam już kilkakrotnie, w różnych intencjach. Ostatnio (w maju tego roku) odmawiałam nowennę we własnej intencji. Po dość skomplikowanej operacji stopy czułam się źle, a powrót do zdrowia wydawał mi się prawie niemożliwy. Przeczytaj Grażyna: skomplikowana operacja
Read More

Natalia: Oddajmy się Bogu

Niech Bedzie Uwielbiona Kròlowa Ròżańca Świętego i Jej Syn a Nasz Zbawiciel Jezus Chrystus. Do tej pory odmowiłam 3 nowenny. Nie byłam osoba wierzaca az do momentu jak poznałam 2lata temu osobe ktòra pokazała mi Boga z zupełnie innej perspektywy niz to robił ksiadz w kosciele. Od tamtej pory chodze do kosciola i czytam pismo sw. Doswiadczam Boga w moim życiu i staram sie nim dzielic z innymi. 1 nowenne odmawiałam za brata w intencji uleczenia z uzależnienia alkoholowego, jak tylko dowiedziałam sie o nowennie postanowiłam spròbowac chociaż wczesniej nie odmawiałam ròżanca to czułam wewnetrzny spokòj i wiedziałam,że uda mi sie ja odmòwic.
Read More

Studentka: Nowenna to czas przemyśleń.

Nagle wszystko spadło na moją głowę, zostałam z tatą, który nie miał o niczym bladego pojęcia. Nigdy nie przejmował się domem, rachunkami itd. Teraz wyjechałam na studia do innego miasta i zaczęłam zastanawiać się, skąd miałam tyle sił, żeby to wszystko ogarnąć.
Read More

Janina: Powrót syna z Niemiec

Mój syn pojechał do pracy w Niemczech w 2007 r. Nie powiodło mu się. Szukałam go przez Itakę, odnalazłam, ale nie chciał wracać. Kilka razy prosiłam, żeby wrócił, ale nie miałam dość siły, żeby pojechać i mu pomóc. Modliłam się prawie codziennie, aby Matka Boża otaczała go swoim płaszczem opieki i na pewno tak...
Read More

Teryza: Pomyślałam, że wszystko w ręku Boga i Matki Najświętszej.

Pomyślałam, że wszystko w ręku Boga i Matki Najświętszej. W dniu 20 kwietnia złożyłam intencję na Mszę św. w Pompejach, która miała odprawić się 25 kwietnia o godz. 7 rano.
Read More

Pojedyncze numery „Królowej Różańca Świętego”

Zapraszamy do lektury i prenumerowania  „Królowej Różańca Świętego”!

 

[m2i_category_slider qty=”12″ cats_ids=”13″ dom_id=”m2i-slider-13″ ]