Marta: Wymodlenie pracy

Kiedy zaczelam szukac pracy, pomyslalam sobie, ze nie chce nic za darmo, ze chcialabym sie intensywnie modlic, ale nie znalam odpowiedniej modlitwy. I wtedy kolezanka powiedziala mi o Nowennie Pompejanskie, bylam bardzo szczesliwa.. Jestem osoba gleboko wiezaca, wiec bez zastanowienia zaczelam ja odmawiac. Moja nadzieja i wiara w sercu do Matki Boskiej i Pana Jezusa byla ogromna.
Read More

Darek: Pomoc w otwarciu lokalu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Piszę swoje świadectwo ,mniej więcej 2 miesiące po zakończeniu nowenny.
Read More

Monika: Piękny uśmiech synka

Z mężem odmówiliśmy nowennę pompejańską . Było bardzo ciężko i często prawie zasypialiśmy z różańcem w ręku ale udało się. Nasza intencja była za zdrowie i uratowanie ząbków naszego synka. Nasz synek ma niecałe 2 lata i już ma próchnicę a przy jego stanie zdrowia nie można było stosować leczenia...
Read More

Gosia: Męcząca praca

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać pod koniec lipca 2017. Chciałam zmienić pracę, a że mało efektywne były moje poszukiwania postanowiłam prosić o pomoc Matkę Bożą. Pracowałam do tej pory w handlu w C.H. miałam dosyć męczącej pracy w weekendy, atmosfery, ciągłego niezadowolenia, etc. Po pół roku moje poszukiwania przyniosły efekt.
Read More

Piotr: Nowenna w intencji małżeństwa

Odmawiajcie Nowennę Pompejańską. Matka Boska ZAWSZE odpowie na Waszą modlitwę. Moje świadectwo z różnych względów nie będzie zbyt szczegółowe. Moje małżeństwo po kilku latach pozornej sielanki legło w gruzach, gdy pewnego dnia żona oznajmiła, że żąda rozwodu i nienawidzi mnie. Wyprowadziła się.
Read More

Marzena: choroba mamy

Chciała bym podzielić się łaskami, które spłynęły od momentu rozpoczęcia nowenny, którą zaczęłam 08.08.2014 r w intencji zdrowia mojej mamy. Sytuacja była beznadziejna, gdyż mama ma marskość wątroby i długo czeka w kolejce na przeszczep. Zdrowie bardzo szybko pogorszyło się do tego stanu, że mama nie mogła chodzić o własnych siłach, z 50 miejsca w kolejce została przesunięta na 150, wizyta u lekarza została przesunięta o kolejne 3 miesiące. Modlitwę znalazłam przez przypadek w internecie, szukając zupełnie czegoś innego, jeszcze tego samego dnia bez większego zastanawiania zaczęłam ją odmawiać. Jakie było moje zdziwienie, jak już 4 dnia odmawiania nowenny zadzwonił telefon, że jest dla niej miejsce na oddziale przygotowującym do przeszczepu, obecnie leży w szpitalu i wszystko idzie w dobrym kierunku. Nie tracę nadziei i modlę się codziennie o zdrowie. W tak krótkim czasie od rozpoczęcia nowenny Matka Boża dała mi wiele osobistych znaków, że jest ze mną i ogarnia opieką moją mamę. Nowenna Pompejska ma naprawdę ogromną moc w sobie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
agataApostoł RóżańcaLusiawiesia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Chwała Ci Panie! AVE MARYJA!

Lusia
Użytkownik
Lusia

życzę zdrowia mamie i pamiętajcie ,że wiara czyni cuda!

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Opieki Maryi dla Mamy!

agata
Gość
agata

Pani Marzeno, jak bardzo dobrze wiem co Pani przeżywa. Kilka miesięcy temu sama pisałąm o tym samym – marskość wątroby mojej mamy i przeszczep po 2tyg. oczekiwania!!!!!! telefon zadzwonił w 2 dniu Nowenny dziękczynnej!!! wierzę że i Pani mama szczęśliwie doczeka przeczczepu!!!! Moja mama miała przeszczep w grudniu 2013r i teraz cieszy się zdrowiem i siłą której tak bardzo jej brakowało!!!!
agas4@wp.pl to mój adres mail chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami z przeszczepu mamy. Pozdrawiam

agata
Gość
agata

Pani Marzeno, jak bardzo dobrze wiem co Pani przeżywa. Kilka miesięcy temu sama pisałam o tym samym – marskość wątroby mojej mamy i przeszczep po 2tyg. oczekiwania!!!!!! telefon zadzwonił w 2 dniu Nowenny dziękczynnej!!! wierzę że i Pani mama szczęśliwie doczeka przeszczepu!!!! Moja mama miała przeszczep w grudniu 2013r i teraz cieszy się zdrowiem i siłą której tak bardzo jej brakowało!!!!
agas4@wp.pl to mój adres mail chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami z przeszczepu mamy. Pozdrawiam