Dorota: potworne bóle głowy

Przez 2 miesiace cierpałam na potworne bole głowy ,nigdy wczesniej nie mialam takich problemow .Co 3-4 godziny w dzien i w nocy bylam na srodkach przeciwbolowych.Ponad tydzien spedzilam w szpitalu na szczegolowych badaniach ,ktore  nie wykazaly przyczyny bolu.Po wyjsciu ze szpitala nic sie nie zmienilo.Zaczelam odmawiac Nowenne Pompejanską.Gdy konczylam czesc...
Read More

Joanna: Modlitwa dodaje sił

Na początku chciałam podziękować Wszystkim, którzy wstawiają świadectwa - nawet nie wiecie ile dają otuchy:) Na NP napotkałam się we wrześniu, kiedy po ponad trzech latach mój związek rozpadł się. Każde z nas zaczęło żyć swoim problemami, marzeniami nie poświęcając drugiej osobie wystarczającej uwagi. Postanowiliśmy się rozstać - strasznie to...
Read More

Aneta: umacnia mnie w wierze i napełnia zaufaniem

Witam! O NP dowiedziałam się od cioci, ale nie zainteresowało mnie to. Jesienią ubiegłego roku przeczytałam artykuł o NP i podjęłam spontaniczną decyzje ze zacznę ją odmawiać. Nie bałam się że będzie trudno, po prostu zadziałałam. Skończyłam nowennę w połowie grudnia, a dopiero wczoraj poczułam potrzebę żeby do Was napisac.Przeczytaj...
Read More

Agnieszka: Pomoc w rozwiązaniu problemu z pracą i inne łaski

Szczęść Boże, Już raz pisałam swoje świadectwo, jednak nie ukazało się ono wtedy. Postanowiłam, że jeszcze raz je napiszę, zgodnie z moją obietnicą daną Maryi.
Read More

Justyna: Moja droga z nowenną

Witam, odmówiła już wiele Nowenn Pompejańskich w różnych intencjach. Każdą sprawę mojego życia powierzam Maryi. Oprócz pomocy w sprawach powierzanych otrzymałam wiele innych łask. Spokój, radość życia i siła która dostałam bardzo pomaga mi w codziennym życiu. I teraz umiem cieszyć się z tego co mam. A mam bardzo wiele.
Read More

Małgosia: Zamieszanie-prostowanie drogi

Witam, już od jakiegoś czasu myślę o tym aby złożyć swoje świadectwo i właśnie w tej chwili poczułam, że powinnam. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w połowie stycznia 2014, przeczytała o Niej moja Mama w czasopiśmie katolickim, pomyślałam „to chyba nie dla mnie” jednak wraz z upływem czasu coś w środku przypominało mi o niej i nie wiem jakim cudem zaczęłam odmawiać prosząc Maryję o dar poczęcia dziecka. W pierwszych dniach było ogromne zamieszanie, coś działo się w pracy- jakieś nieprzyjemne zachowania, dosłownie zgubiłam różaniec na którym się modliłam- jednak Maryja pomogła mi go odnaleźć tzn w sumie to sam do mnie wrócił, było mnóstwo sytuacji które przeszkadzały, nie pozwalały mi się modlić jednak mimo wszystko miałam w sobie wielką siłę aby dalej trwać, jeszcze silniej trwać i modlić się. Podczas odmawiania części Błagalnej pojawiła się w moim życiu propozycja pracy- chociaż o nią nie prosiłam pojawiła się propozycja dodatkowej pracy, pracuję tam do dziś, w tym samym momencie chciano ukraść nam auto-ukradziono ale COŚ a raczej KTOŚ im przeszkodził i zostawili go kilka metrów dalej. W późniejszym czasie mąż dowiedział się że jest chory- po wielu badaniach okazało się że wszystko jest w normie trzeba tylko kontrolować. Chciałam napisać, że NOWENNA JEST WSPANIAŁA A RACZEJ MARYJA JEST WSPANIAŁA za Jej wstawiennictwem przy jej pomocy możemy zobaczyć jak zmienia się nasze życie, jak prostują się nasze drogi jak wszystko układa się w całość, ufam, że wszystkie sytuacje są potrzebne abyśmy mogli mieć dzieci. W Nowennie prosiłam o dar poczęcia zdrowego dziecka, na razie czekamy, prosimy modląc się, właśnie zaczęłam drugą Nowennę w tej intencji, czuje, wierzę i ufam że Maryja nas nie opuści, że będzie tak jak Bóg chce. Wszystkie sytuacje skończyły się dla nas szczęśliwie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Małgosia: Zamieszanie-prostowanie drogi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna0110
Gość
Anna0110

Czy jeśli modlicie się za kogoś znajomego to ta osoba o tym wie? Mowicie jej czy nie?

Marek (adm.)
Admin

ja by poczekał 🙂

weronika
Gość
weronika

Do Anna0110, jeżeli ktoś mnie prosi o modlitwę to odpowiadam, że się pomodlę i tak robię, czasem w rozmowie z kimś, uważam, że trzeba za tą osobę się modlić więc sama deklaruję modlitwę.W innym przypadku, widzę,że osoba jest niewierząca a potrzebuje modlitwy, to po prostu modlę się za nią nie mówiąc jej o tym.

daria
Gość

Chwala Maryji

weronika
Gość
weronika

Piękne świadectwo, pełne miłości i wiary do Matki Bożej, módlcie się z taką wiarą a napewno doczekacie się dzieciątka, powodzenia. Pozdrawiam serdecznie.

Obrazki z nowenną pompejańską?