Weronika: Związek bez przyszłości

Nowennę Pompejańską odmawiam juz po raz 5... Za pierwszym razem spotkałam się z tą Nowenna w internecie, byłam bardzo rozbita i juz od dłuższego czasu szukałam sposobu na poradzenie sobie z różnymi problemami , które krzyczały w moim sumieniu. Modlitwa była jedynym ratunkiem . I oto , któregoś dnia po prostu Nowenna ukazała się przed moimi oczami.. Trochę zwlekałam abym ją zacząć ... w końcu to aż cały różaniec ! Kiedy ja dam rade go odmówić przy codziennych obowiązkach ?! .
Read More

Sabina: Matka Boża jest ze mną cały czas

Jest to moje pierwsze świadectwo o Nowennie Pompejańskiej,choć odmawiam ją już chyba drugi rok.Bodźcem do odmawiania tej formy różańca był zdany egzamin na prawo jazdy przez siostrę,która w tej intencji odmówiła Nowennę Pompejańską.
Read More

Maria: Wiedz z niewzruszoną pewnością…, że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką

„Wiedz z niewzruszoną pewnością..., że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką, twoją i wszystkich ludzi..., którzy Mnie kochają, tych, którzy Mnie szukają, tych, którzy Mi ufają.
Read More

Natalia: Dziękuje za nieustającą opiekę Matki Boskiej.

Za wszystkie inne łaski bardzo dziękuje Bogu, Jezusowi Chrystusowi i Matce Boskiej :) Z Panem Bogiem :) Warto się modlić tą wspaniałą modlitwą.
Read More

Basia: Zostałam wysłuchana w 100 % a nawet lepiej!

Pragnę podzielić się z Wami moją wiedzą na temat niezwykłej skuteczności Różańca oraz Koronki do Bożego Miłosierdzia. Jestem kobietą w średnim wieku i moje dzieciństwo i młodość były ciężkim okresem z uwagi na poważne problemy w domu, które zdawały się być nie do rozwiązania. Wtedy jeszcze nie wierzyłam za bardzo w Boga.
Read More

Małgorzata: Upragniona ciąża

Szczęść Boże. Rozpoczęłam odmawianie nowenny 25 lipca 2014 roku na Św. Krzysztofa, ponieważ mój starszy brat właśnie tak ma na imię. Prosiłam Matkę o dar potomstwa, na który czekamy z mężem 11 lat i udało się!!! Okazało się, że jestem w ciąży już w połowie nowenny, dzisiaj mamy 8 tydzień ciąży. Jestem taka szczęśliwa. Dziękuję Ci Mateczko. Wczoraj zaczęłam odmawiać kolejną nowennę pompejańską do Matki Różańcowej prosząc Ją tym razem o łaskę zdrowia dla poczętego dziecka i jego prawidłowy rozwój.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Małgorzata: Upragniona ciąża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość

Chwala Matence na wieki wiekow !!!

Gosia
Gość

Dla Boga bowiem nie ma rzeczy niemozliwych…wspaniale swiadectwo…wszystkiego dobrego ;D

Teresa
Gość
Teresa

Piękne świadectwo.

Kasia
Gość

Dzięki to świadectwo w sam raz na moje zwątpienie…

Asia
Gość

Bogu niech bedą dzieki 🙂 po 11 latach… My 7 lat czekamy, modlitwa i prośmy i łzy przy nowym cyklu płyną do nieba … Dzieki za świadectwo , jak sobie radziłaś przez te lata… Ja sobie ostatnio przestaje radzić ….

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Dopiero dzisiaj dostrzegłam wasze komentarze. Jak sobie radziłam? Na początku dobrze, z natury jestem pogodna i wesoła, wierzyłam, że wcześniej, czy później będzie dobrze. Po 5 latach skrzydła zaczęły mi opadać, uśmiech gasł. Moje małżeństwo rozpadało się 3 razy, każde z nas żyło swoim życiem pod koniec. Ale mam cudownych rodziców, braci i przyjaciół. Siły dodawały mi moje pasje, malarstwo, smooth jazz, książki i zbyt rzadka modlitwa. Często płakałam. I nagle ta myśl – nowenna pompejańska, która uzdrowiła mnie całą. A jak u Ciebie? Napisz coś: czarnulka2008@gmail.com

Karina
Gość
Karina

Asiu jestem w podobnej sytuacji i tak jak ty o 7 lat prosze i blagam i powoli nie daje sobie rady
wiem ze musze sie z tym pogodzic bo mloda juz nie jestem 🙁 jest naprawde ciezko 🙁

Asia
Gość

Dziękuję za piękne świadectwo ! Ja również proszę Naszą Mateczkę o cud poczęcia i łaskę rodzicielstwa bo też już kilka lat się staramy i nadal maleństwa nie ma a bardzo pragniemy zostać rodzicami.. Mam nadzieję że mnie również Mateczka wysłucha i niedługo będę mogła podzielić się swoim świadectwem.. Wszystkiego dobrego Małgosiu !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!