Weronika: Wyjaśnienie sprawy

Spotkałam miłość swojego życia, jednak nie wszystko potoczyło się tak jakbym chciała pomimo przeczytania wielu poradników jak stworzyć szczęśliwy związek i wielu moich starań wyszło jak zwykle. To była tak niepewna sytuacja, która strasznie mnie meczyla psychicznie. W pewnym momencie usłyszałam o nowennie pompejanskiej. Zaczęłam się modlić i od tego czasu dzialy się niesamowite rzeczy. W końcu wyjaśniła się cała sytuacja i odzyskalam spokój wewnętrzny.
Read More

Dawid: 2 ważne dla mnie sprawy

Kiedy już jednak zacząłem ją odmawiać wyczuwałem taki wewnętrzny spokój, w głębi duszy słyszałem jak ktoś do mnie przemawiał "spokojnie nie denerwuj się.
Read More

W: moje życie zmienia się na lepsze, na życie w zgodzie z Bogiem

Zawsze uważałem się za człowieka wierzącego. Pochodzę z katolickiej rodziny, wiarę zaszczepili we mnie rodzice oraz babcia. Przez ostatni rok odwróciłem się od Boga. Na początku zaniedbywałem modlitwę codzienną, później opuszczałem również niedzielne msze święte, co wcześniej dla mnie było nie do pomyślenia. Jednocześnie moje życie zaczęło się kręcić wokół...
Read More

Wdzięczna: Matka Boska wyciągneła do mnie rękę

Pewnej nocy kiedy moim życiem zawładneła totalna rozpacz przyśniła mi się Matka Boska. Po tym śnie na youtube wyświetlało mi się świadectwo z Nowenny Pompejańskiej a to dziwne bo tematyka religijna była mi raczej daleka.
Read More

Magda: Upragniona praca cd.

Witajcie! Ta historia jest dopełnieniem, złożonego wcześniej przez moją mamę, świadectwa o wysłuchanej nowennie w sprawie mojej pracy. Po studiach nauczycielskich nie mogłam znaleźć pracy w szkole, a zawsze pragnęłam uczyć. Zatrudniłam się w sklepie i był to dla mnie czas bardzo trudny. Z jednej strony ciężka praca fizyczna, odbijająca...
Read More

Magdalena: Dziękuję Maryjo za Twoją opiekę

Szczęść Boże.
Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Długo zabierałam się do tego, zawsze miałam trudności w dzieleniu się słowem, moje świadectwo powinnam złożyć już dawno temu, jednak nie zrobiłam tego, czekając, …bo wydawać by się mogło, że moje prośby nie zostały wysłuchane.
W różańcu zakochałam się dzięki mojej mamie od dzieciństwa różaniec był, na co dzień w naszej rodzinie, o nowennie też usłyszałam od mamy.
Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji nawrócenia męża, mimo że jeszcze nie zostałam wysłuchana (a jest nawet gorzej, niż było) nie tracę wiary, zaczęłam odmawiać drugą nowennę, którą nie dawno ukończyłam w intencji o dar macierzyństwa, ale nadal czekam. Wiem, że uproszę kiedyś dla nas dziecko, że zdarzy się Cud, na który tak czekamy. Nowenna Pompejańska to modlitwa, która przyniosła mi spokój duszy wiem, że nie trafia w próżnię, Mateńka wie, co jest nam potrzebne, mimo niewysłuchanej intencji otrzymałam wiele innych łask i wiele cudów nastąpiło w moim życiu dzięki wstawiennictwu Matki Przenajświętszej. Wiele razy czułam jak Maryja ociera moje łzy i tuli mnie do matczynego serca. Moja dusza jest coraz bliżej Boga, każdego dnia przepraszam za popełnione grzechy i szczerze za nie żałuję.
Zaufajmy i dajmy się Jej prowadzić. Nowenna stała się moją codzienną modlitwą. Czas na modlitwę jakby się sam znajdywał, Matka Boża mi go dawałabym mogła odmawiać Różaniec.
Warto się modlić, warto oddać sprawę w ręce Matki Przenajświętszej. Wierzę, że inni potrzebują tej pomocy bardziej, a Maryja pomoże w odpowiednim czasie każdemu, kto z wiarą prosi w modlitwie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
EdytaEliszka32miriamKarina Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Karina
Gość
Karina

Magda bardzo piekne swiadectwo, ja rowniez prosze matuchne ukochana o cud poczecia i wierze bardzo mocno ze nam pomoze, tak jak napisalas wszystko w odpowiednim czasie.
Tylko Bog zna dzien i godzine on wie co jest najlepsze dla nas, zaufajmy mu on nam pomoze i zawsze jest z nami.
Krolowo Rozanca swietego modl sie za nami

miriam
Gość
miriam

Na różańcu modliłam się od zawsze jak to określam „jestem uczepiona do różańca”.Uprosiłam Matkę Bożą o tyle łask,że pewnie nie potrafię zliczyć.Starszy syn był alergikiem ,miał 22 razy zapalenia płuc ,.umierał,miał astmę – jest zdrowym człowiekiem,nie ma żadnych pozostałości po przechorowanym dzieciństwie.Drugi syn owinięty był pępowiną i podczas porodu -dusił się,uratowano go cięciem cesarskim,był na bezdechu-mógł nie żyć,być niepełnosprawnym- jest zdrowy. W czasie każdej trudnej sytuacji nie wypuszczałam różańca z ręki.I przyszedł trudny moment ,młodszy syn zakochał się w adwentystce dnia siódmego -szaleńczo,bez pamięci- ze wzajemnością.Dziewczyna byłą bardzo wartościową osobą.I wtedy zaczęłam pierwszy raz zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską,ale prosiłam nie… Czytaj więcej »

Edyta
Gość
Edyta

Miriam polecam Ci książkę Moc Uwielbienia

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Podziwiam. Ja bym chciała mieć taką wiarę, też mam wiele rzeczy do wymodlenia.