Ewa: Zostało mi ofjarowane nowe życie

Nie jestem w stanie opisać szczęścia jakie mnie przepełniało i przepełnia do teraz.
Read More

Asia: Zawierzam się Tobie z ufnością

Jestem kolejną osobą, która w końcu zebrała się w sobie by dać świadectwo. O nowennę pompejańskiej dowiedziałam się z mediów społecznościowych ponad rok temu. Byłam wtedy w wielkim smutku, miałam sobie dużo bólu. Chciałam tej modlitwy, czułam że to moja największa deska ratunku. Nie myliłam się. Nie pamiętam, którą już nowennę odmawiam, kończę jedną, zaczynam następną, zdarzyło mi się mówić 2 nowenny w jednym czasie.
Read More

Anna: tyle ile zrobiła dla mnie Matka Boża to cud choć byłam niegodna !

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Piszę świadectwo po mojej pierwszej nowennie pompejańskiej ktora rozpoczęłam 13 czerwca br.
Read More

Karolina: Pomoc Matki

Chcę powiedzieć wszystkim, że ta modlitwa jest naprawdę skuteczna. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w lutym tego roku. Prosiłam Maryję o trzeźwość dla mojego męża i o silę dla niego, by umiał walczyć z nałogiem. W chwili obecnej mamy czerwiec i mój mąż nie pije już czwarty miesiąc! Przeczytaj Karolina: Pomoc Matki
Read More

Bogumiła: Modlcie sie Kochani,bo w modlitwie jest ogromna moc

Nowenna rozpoczelam juz poraz trzeci. Bardzo duzo doznalam Lask od Matki Boskiej Pompejanskiej i bardzo wazne co stwierdilam polazylam z Koronka do Milosierdzia Bozego,ktora odmawiam prawie codziennie laczac sie internetowo z Kaplica Miłosierdzia Bozego w Lagiewnikach o godzinie 15,mamy za co dziekowac,za tyle wyproszonych lask,w tak ciezkich sprawach zdrowotnych,pracy. Modlcie sie...
Read More

Krystyna: Modlę się i czekam

Nie jestem w stanie policzyć ile od 2008roku Nowen odmówiłam. Były też przerywane, niedokończone. Były też takie odmawiane z niecierpliwością oczekiwania na konkretną pomoc. I nic, cisza, moje zdrowaśki uciekały niesione nie tym podmuchem wiatru Co z moją modlitwą jest nie tak. Wymuszam? ale przecież proście…, niecierpliwie? ale jak mogę inaczej skoro … itp.
Pojechałam na majowe rekolekcje do Czernej, chłonęłam to co było mi tam dane usłyszeć, zobaczyć i odczuć. Niby wszystko zwyczajne, bez nagłych olśnień i nowych, rewolucyjnych treści, a jednak był to początek innego podejścia do modlitwy, zmiany mojego „ja”. I choć od maja zrobiłam maleńki dopiero kroczek, w tej niełatwej modlitewnej relacji jest już inaczej. Pomimo, że jeszcze bardziej zawalił się mój świat we wszystkich jego wymiarach rodzinnych i zawodowych, doszły nowe trudne obowiązki opiekuńcze i związane z tym noce bez snu, dni bez przysłowiowych pięciu minut dla siebie, a kolejne odmawiane Nowenny nie zmieniły, nie usunęły tego o co prosiłam, wiem, że Matka Pompejańska jest przy mnie, jeszcze nie ingeruje, jeszcze uczy cierpliwości, pokory, wiele we mnie jest do wymiany czy naprawienia. Trwa przy mnie i nie opuści, bo matka nie opuszcza swojego dziecka i chwyci za rękę w konkretnej chwili. Czy my matki tak nie czynimy? Więc Ona ta Najlepsza i Najdoskonalsza przecież nie zagapi sie, nie zapomni, nie zniecierpliwi siię słuchając zmęczeniem podszytych zdrowasiek. Powtarzam, czekam z ufnością na pomoc w konkretnych bardzo trudnych sprawach, ale już otrzymałam: poczucie opieki (runęłabym ze schodów gdyby „coś” mnie parę centymetrów od niewidocznej przeszkody nie zatrzymało), jestem zdrowa, choć patrząc na to co przeżywam na co dzień , powinnam mieć z nim kłopoty, dzięki różnym wypowiedziom na tych stronach , poznałam też wspaniałą osobę i wiele się nawzajem od siebie uczymy i wspieramy modlitwą.Taki przyjaciel jakim okazała się Małgorzata to skarb mi dany. Napisałam o tym wszystkim by podkreślić, że ufna modlitwa nie pozostanie bez odpowiedzi, że od samego początku jej odmawiania dzieje się już w nas jakaś przemiana, którą przynoszą ręce Najśiwiętszej Maryi Panny ,naszej Matki Pompejańskiej. Trwajmy więc w ufnej modlitwie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ElaUfajMałgorzataJakubBeata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Podpisuje się pod tymi wnioskami. Ave Maria!

Beata
Gość
Beata

Myślę,że wiem co czujesz. Pomimo ciągłych kłopotów. Mąż alkoholik, czwórka dzieci zero wsparcia ze strony rodziny ja nadal wstaję codziennie rano i idę do przodu. Pomimo tego że jest mi tak bardzo ciężko już nie tracę wiary w to że Matka mi pomoże, Modliłam się żeby mój mąż się ogarnął, jest coraz gorzej. Doszłam do takiego etapu, że nie myśle już o nim jako o karze od losu. Może Matka Boska chce mi pokazać że dosyć upokorzeń. Ze jestem coś warta pomimo jego a nie dzięki jemu. Puki co sama utrzymuję rodzinę, pracuje zawodowo, choć czasem zorganizowanie opieki dla dzieci… Czytaj więcej »

Ufaj
Gość
Ufaj

Beato Twój los to także mój jeszcze z przed roku. Ja swoją pierwszą modlitwę odmawiałam w intencji, aby mój mąż szanował mnie i moją rodzinę. Mąż, który pił 10 lat staje się z przeciwnika, wroga – przyjacielem. Czwórka naszych dzieci ma w tej chwili dobry kontakt z ojcem. Trwaj w modlitwie, ufaj i kochaj.

Jakub
Gość
Jakub

Odmowie dziś część światła różańca prosząc Matkę Najswietrza o błogosławieństwo dla ciebie i twojej rodziny.Masz wielką wiarę Beato aż VI zazdroszczę tej laski.Pozdrawiam.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Ja też odmawiam nowennę Pompejańską bezustannie i też proszę o wysłuchanie i nic i cisza.

Ela
Gość
Ela

Obiecuje. Ci Beatko Ze bede. Modlić sie za twoja. Rodzine. Ela