Agnieszka: Maryja pomaga mojemu bratu

Pragnę złożyć pierwsze moje świadectwo o skuteczności nowenny pompejańskiej. Jeszcze jestem w trakcie jej odmawiania, ale Maryja już udzieliła potrzebnych łask mojemu bratu.
Read More

Anna: 7 nowenn

Zaczęłam odmawiać nowennę od początku wielkiego postu w zeszłym roku ...i okazało się, że nie mogę bez niej żyć i właśnie skończyłam siódmą. Pisałam już raz świadectwo, dziś zrobię podsumowanie. Obok mnie leży dzidziuś, o którego się modliłam w pierwszej nowennie. Jest zdrowy i ja jestem zdrowa, o co też...
Read More

Tamara: Pan jest wielki!

Pierwszą nowennę odmówiłam 4 lata temu, w przedostatnim dniu przyszło rozwiązanie. Potem odmawiałam w intencji męża i dwóch synów. I jeszcze raz za siebie. Na łaskę jednej z nich  musiałam czekać parę miesięcy, ale przedwczoraj przyszło rozwiązanie!!! Maryja działa! Pan jest wielki! Alleluja!!!
Read More

Iwona: wysłuchana nowenna

Lekarz stwierdzil okolo 2 lat bedzie trwalo gojenie sie rany bardzo glebkiej.Ani leki nie pomagaly lekarze rozkladali rece.
Read More

Świadectwo łask dzięki nowennie

O nowennie usłyszałam zupełnie przypadkowo,zaintrygowało mnie to ,iż jest modlitwą,, nie do odparcia ”.Dużo jednak dowiedziałam się z internetu,dużo czytałam na temat tej nowenny,historii Matki Bożej Pompejańskiej,bł.Bartola Longo.To było około7-8 miesięcy temu.Gdzieś tam za mną chodziło by rozpocząć tę modlitwę ,jednak bałam się ,że nie poradzę sobie.Dziś jest 15 dzień...
Read More

Kasia: Wiara naprawdę czyni cuda

Niech będzie pozdrowiona Najświętsza Panienka
do tej pory czytałam o świadectwach i zbierałam się do napisania swojego. o Nowennie usłyszałam czekając na lekarza w warszawskim szpitalu. Pojechałam na kwartalną wizytę i po lekarstwa jestem chora na stwardnienie rozsiane. Tego dnia wyjątkowo długo czekałam na panią doktor. Czas upływał mi na miłej pogawędce z panią zbliżoną do mnie wiekowo. Nawet nie wiem kiedy rozmowa zeszła na temat modlitwy. Wtedy właśnie po raz pierwszy usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej nie wiedząc zupełnie nic na ten temat. Może tydzień nie myślałam o modlitwie ale nagle zupełnie niespodziewanie w głowie słyszałam tylko Nowenna Pompejańska i sprawdziłam, czytałam świadectwa i coraz bardziej chciałam zacząć odmawiać. Trzy dni myślałam czy dam radę, czy wytrwam. Wiedząc, że mam o co prosić Panienkę bo tylko Ona pomóc mi może zaczęłam modlitwę. Łaski spływać zaczęły niemal natychmiast bo takiej siły spokoju i ciszy w sobie to już dawno nie miałam.W niedzielę 15,09, zakończyłam pierwszą Nowennę, podczas której miałam bardzo miłe zaskoczenie bo rozmawiałam z mężem spokojnie, patrząc się na siebie co przez ostatnie 5 lat nie było możliwe. Wierzę naprawdę wierzę, że coś takiego sprawić mogła tylko Mateńka. Podczas trwania pierwszej Nowenny rozpoczęłam drugą, jestem już na części Dziękczynnej i myślę już o następnej. Mam się o co modlić i prosić a że bardzo ale to bardzo odnalazłam się w tej modlitwie to będę trwać w niej nadal głęboko wierząc, że Mateńka te moje modlitwy o odbudowanie mojego małżeństwa wysłucha, przecież tylko Ona wie jak bardzo kocham męża i nie pozwoli aby człowiek rozłączył to co Bóg połączył. Mimo wszystkich przeciwności losu jestem spokojna i głęboko wierzę, że Mateńka mnie wysłucha a ja już do końca swoich dni pozostanę z Nowenną…..

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
E.Baranekagata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
agata
Gość
agata

Nowenna „uzależnia” pozytywnie oczywiście Sama odmawiam od listopada 2013r nieustannie i ciągle , ciągle jest o co się modlić. zastanawiam się jak ja wcześniej mogłam funkcjonować bez Nowenny choć zastanawiam się na ile moja modlitwa jest „ważna” bo odmawiam ją automatycznie podczas domowych czynności,z pewnością nieraz moje myśli odlatują hen daleko od modlitwy ale zaraz powracają do Maryi, Jezusa i ciągle w ciągu dnia towarzyszy mi obecność Boża. Różaniec od niemal roku ciągle mam przy sobie,jest moją ostoją,bronią i pociechą

Baranek
Gość
Baranek

Kasiu, na pewno są jakieś naturalne leki na stwardnienie rozsiane. Nawet na stwardnienie zanikowe boczne jest – o czym mało kto wie – olej kokosowy, który umożliwia wyjście z choroby.

E.
Gość
E.

Baranku bardzo mnie interesuje temat tego oleju. Czy masz może jakies źródła, gdzie moge dowiedziec sie o tym więcej? Słyszałam, że on pomaga również w chorobie Alzheimera.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!