Edyta: Uzdrowienie z depresji

Matka Boża pozwoliła mi odnależć dawną siebie,optymistkę,empatyczną,kochającą świat i życie.Myślę,że ta Nowenna,miała mnie przygotować na coś,trudniejszego,co wydarzyło się trzy m-ce po moim wyzdrowieniu
Przeczytaj całość

Ania: Chyba jeszcze nigdy nie czułam się tak kochana…

Chciałabym się podzielić świadectwem dotyczącym wysłuchania Nowenny pompejańskiej jaką odmówiłam w dniach 15.08 - 7.10. 2013 w intencji ułożenia się mojego życia osobistego i znalezienia dobrego męża. Ale od początku... Jestem już sporo po 30-stce i choć prawdę powiedziawszy nigdy nie mogłam narzekać na powodzenie wśród płci przeciwnej to moje...
Przeczytaj całość

Bogumiła: Maryjo bądź ze mna abym nauczyła swoje dzieci różańca by poznały jego wielką moc

Dzięki Ci Maryjo za wielką nadzieję jaką dałaś mojemu synowi. Sprawa którą nigdy nie powinna się już wydarzyć a tu proszę sam trener kadry narodowej u 21 zadzwonił do Maksa w sprawie jego powołania. Maks coraz bardziej wierzy w moć modlitwy różańcowej. jego radość jest nieopisana. Chwała Bogu.
Przeczytaj całość

Ewa: Prosba zostala wysluchana

.Dziekuje Ci Matko za te laski, Blogoslaw mojemu synkowi.
Przeczytaj całość

Lena: Świadectwo 26 odmówionych nowenn!

Moje świadectwo piszę po 3 latach ciągłego odmawiania nowenny pompejańskiej. Odmówiłam ich łącznie 26. Zawsze uważałam, że jeszcze za wcześnie na moje świadectwo, a teraz poczułam silne przynaglenie, by je napisać, wręcz nie mogłam spokojnie odmówić modlitwy końcowej w części dziękczynnej, gdzie obiecuję, że „wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze...
Przeczytaj całość

Iza: Mateńko ratuj. Jak nie ty to nikt inny już nie pomoże

Po raz kolejny piszę swoje świadectwo na tej stronie. Będę się nim dzielić żeby wszyscy wiedzieli, że Mateńka wysłuchuje nawet największych grzeszników takich jak ja.
Nowenna stała się moją codzienną modlitwą, odmawiałam ją już więcej niż 5 razy a będzie więcej. Jak dotąd intencje się spełniają choć nie zawsze tak jak proszę, ale Matka wie lepiej czego potrzebuję ja i moi bliscy.
Dzisiejsze świadectwo będzie dotyczyło spraw zdrowotnych. Kiedyś moja kuzynka poprosiła mnie o modlitwę w intencji jej nienarodzonego jeszcze dziecka, któremu lekarze wykryli kilka wad genetycznych oraz chorobę serca. Niezwłocznie zaczęłam błagać Mateńkę o zdrowie dla maleństwa poprzez Nowennę Pompejańską. Pojechałyśmy również w tej intencji do Częstochowy. Dziś już wiem, że mamy za co dziękować Matce Bożej. Dzieciaczek jest zdrowy, wykluczono wszelkie wady a serduszko ma jak dzwon. Kiedy zaczynałam tą nowennę poprosiłam Matkę słowami : Mateńko ratuj. Jak nie ty to nikt inny już nie pomoże.
Warto się modlić, warto oddać sprawę w ręce Matki Przenajświętszej.
Kolejne Nowenny już płyną do Nieba, a będzie ich więcej bo mam o co prosić. Ostatnio nawet odmawiałam 2 na raz, obawiałam się, że nie podołam ale intencje były mi bardzo drogie więc prosiłam Anioła Stróża by mi dopomógł… Uwierzcie da się. Czas na modlitwę jakby się sam znajdywał, Matka Boża mi go dawała bym mogła odmawiać Różaniec. Nie ustawajmy w modlitwie i głośmy wszędzie jakie cuda działa Matka Boża poprzez Różaniec i Nowennę Pompejańską.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Iza: Mateńko ratuj. Jak nie ty to nikt inny już nie pomoże"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Maryja!

daria
Gość

chwala Panu

Teresa
Gość
Teresa

Chwała Panu.

paula
Gość

Proszę wspomnij o mnie w swej modlitwie, dwa lata staramy się o maleństwo,lekarze nie dają nam szans-tylko in vitro,na co się nie zgadzamy. Wciąż wierzę i ufam,że zostaniemy rodzicami,tak bardzo w to wierzę choć jest tak trudno ehh….

Magda
Gość

My czekaliśmy 5 lat na dziecko, lekarze nie dawali szans, namawiali nas na in-vitro.Koronka do Miłosierdzia Bożego stała się najlepszym rozwiązaniem dla naszego problemu, dziś mamy 2 i myślimy o 3 dziecku;-)

mamunia
Gość
mamunia

paula, długo modliliśmy się o dzieciątko. Pan miał dla nas inny plan…adoptowaliśmy wspaniałą córeczkę. Jesteśmy przeszczęśliwymi rodzicami, a w ślad za nami poszło jeszcze kilka małżeństw 😉

Maria
Gość

To wspaniałe, że potraficie odmówić in vitro. Wielu ludzi, nawet tych związanych z Kościołem uważa to za dobrą praktykę. Wynika to z ich niewiedzy. Wielu ludzi nie ma pojęcia, co to jest za metoda, jak się ją przeprowadza, nie ma pojęcia o tym, że tak naprawdę zapłodnionych zostaje kilka komórek (więc są to już dzieci), a wybiera się tylko jedno, z resztą nie wiadomo, co się dzieje. Może wyrzuca po prostu do kosza. Trzeba o tym mówić, uświadamiać ludzi, trzeba świadectwa. Niech Maryja wyprosi u Boga Ojca łaskę macierzyństwa dla Was.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!