Doli: DZIĘKUJĘ ZA MOJE NOWE ŻYCIE

Dowiedziałam się od mojej klientki, która rok temu bardzo żle wyglądała, a kiedy ją spotkałam była w bardzo dobrej formie.
Read More

Lukasz: Małżeństwo na zakręcie

Zacząłem się zbliżać do Boga grzechy które się ciągnęły przez całe życie zaczęły mi wyjątkowo dokuczac rozpocząłem z nimi walkę i się zaczęło ...
Read More

I: Dzięki nowennie odnalazłam w sobie miłość

Odmawiam właśnie 4 nowenne, a zaczęło się od mojej bezpłodności. Po wielu latach starań specjalista zdiagnozowal przedwczesne wygasanie jajników i jedyna szansą było invitro obarczone dodatkowo ryzykiem wad wrodzonych. 1 nowenne odmowilismy wspólnie z mężem w intencji zostania rodzicami.
Read More

Lola: wsparcie w chorobie

O Nowennie Pompejanskiej dowiedzialam sie z internetu gdy zachorowalam na raka. Wowczas niezwlocznie zaczelam ja odmawiac.Dzisiaj pragne podziekowac z calego serca Matce Bozej z Pompejow za to ze tak dobrze znioslam leczenie, bez zadnych skutkow ubocznych. W dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Przeczytaj Lola: wsparcie w chorobie
Read More

Hanna: Uzdrowienie z alkoholizmu

To już moje drugie świadectwo dotyczące wysłuchania intencji i otrzymania łaski za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny. Na początku tego roku, zupełnym przypadkiem odnowiłam starą znajomość z kolegą, którego bardzo miło wspominałam.
Read More

Inne obrazki ze świętymi (św. Rita, Juda Tadeusz, Michał Archanioł)

[m2i_category_slider qty=”12″ cats_ids=”16″ dom_id=”m2i-slider-16″ ]