Regina: Trzeba UFAĆ

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus :) ! Bardzo dziekuje , jestem szczesliwa ze moge odmawiac Ta Cudowna Nowenne POMPEJANSKA :)
Read More

Honorata: Cudowna modlitwa

Nie powiem teraz mi glupio bo nawet nie podziękowałam
Read More

Janina Helena: Cierpliwie czekam i wciąż się modlę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja Panna! Pragnę złożyć świadectwo odmawiania nieodpartej nowenny do Matki Bożej Różańcowej Pompejańskiej. Jest to moja 9 nowenna. Poznałam ją dzięki mojej córce. Przeczytaj Janina Helena: Cierpliwie czekam i wciąż się modlę
Read More

Asia: Czuję że jest Ktoś kto czuwa nad moim życiem

Chociaż nie spełniła się żadna z moich intencji nie ustaję w modlitwie i wierzę, że jeżeli przyjdzie pora to Maryja pomoże.
Read More

Alicja: Zmiana życia

Szczęść Boże piszę to świadectwo o wiele za późno. O Modlitwie Różańcowej dowiedziałam się 2 lata temu, w chwili gdy moje życie rodzinne było koszmarem. Pierwszą NP odmawiałam z prośbą o uzdrowienie relacji z mężem, z którym rozwiedliśmy się 3 lata wcześniej. Zależało mi na naszym porozumieniu, bo mamy dwóch synów i zawsze marzyłam o szczęśliwej rodzinie. Było ciężko, ale nasze relacje poprawiły się. Gdy myślałam, że to co najtrudniejsze minęło zły uderzył, moja mama (nietolerowana przez byłego męża) załamała się nerwowo.
Read More

Ina: Wiara czyni cuda

Witajcie, chciałam podzielić się z Wami moim świadectwem. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, trafiłam na nią zupełnie przypadkowo, szukając w sieci wsparcia w ciężkim dla mnie okresie. Po dwóch latach studiowania odważyłam się wziąć urlop dziekański i przygotowywać się do poprawy matury, aby po raz kolejny starać się o dostanie na wymarzoną farmację. Chociaż marzyłam o niej od zawsze, to ta decyzja nie była łatwa. Cały rok akademicki spędziłam nad książkami, solidnie i ciężko pracowałam i … modliłam się. Prosiłam Matkę Bożą o jak najlepsze poprawienie matury i dostanie się na studia farmaceutyczne. Już podczas trwania Nowenny doświadczałam wielu łask – nie brakowało mi samozaparcia i chęci do pracy. Nie musiałam się zmuszać, aby rozwiązywać zadania, nie narzekałam. Po prostu wstawałam rano i z zapałem uczyłam się i dążyłam do wyznaczonego celu. Po maturze wróciłam do domu ze łzami w oczach… Czułam, że poszło nie tak, zaczęłam obawiać się, że mój trud pójdzie na darmo. Wakacje były bardzo nerwowe, najpierw okazało się, że dostałabym się do miasta, do którego się nie zalogowałam… kolejne miasto również „wycięło mi numer” , byłam na 5 miejscu pod kreską, gdy okazało się, że rekrutacja została zakończona, bo przyjęli duży nadmiar osób … Nie traciłam jednak nadziei. Kilka dni temu dostałam wspaniałą informację – dostałam się do Poznania ( a tam właśnie studiowałam poprzedni kierunek i tam uczyłam się do poprawy matury). Nie sądziłam, że dostanę się do samego Poznania! Jestem bardzo szczęśliwa. Teraz jestem pewna – że nigdy nie wolno tracić nadziei . Z pomocą Matki Bożej wszystko jest możliwe, nawet rzeczy , które dla nas ludzi wydają się niemożliwe do osiągnięcia. „Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego.” Zachęcam wszystkich do odmawiania tej modlitwy .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ina: Wiara czyni cuda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Cudne świadectwo! Maryjo bądź z Nami, My ufamy Tobie. AVE MARYJA!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Bardzo się cieszę 🙂 Poznań to moje rejony 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Królowej Różańca!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!