Ania: prosilam o nawrocenie mojego chlopaka a to ja sie nawrocilam

O Nowennie Pompejanskaiej usłyszałam od taty ,bo często słuchał sobie kazan księdza Pawlukiewicza na youtubie itp. Powiedzial mi o tej nowennie i zaczelam szperac na necie aby uzyskac wiecej informacji na ten temat.
Przeczytaj całość

Świadectwo modlitwy o pracę

Witam, chciałam podzielić się moją historią. Przez długi czas nie miałam pracy ani żadnych widoków, aby cos mogło ulec zmianie. Mimo, że nieustannie wraz z mamą szukałyśmy pomocy dookoła. Wreszcie zaczełam odmawiać Nowennę Pompejańską (juz tyle o niej czytalam) i w drugiej połowie odmawiania stał się cud. Nagle po blisko...
Przeczytaj całość

Beata: łaska spokoju

Czuje tez ogromną opiekę nad sobą. Dziękuję Ci Matko Najświętsza, ze jesteś przy mnie, ze przytulasz mnie do Swego serca, ze ocierasz moje łzy i przynosisz ukojenie i radość. Wszystkich z całego serca zachęcam do odmawiania różańca.
Przeczytaj całość

Halina: Nawrócenie męźa

Kochani nie umie znaleźć słów co dobrego wniosła w moje życie ta cudowna nowenna .Spokój wytrwanie i wiarę nadzieję .Odmawianie tej modlitwy było dla mnie wyzwaniem ale nie mogę przestać .
Przeczytaj całość

Ufająca: Oddalajaca się miłość

Witam wszystkich. Chciałam złożyć swoje świadectwo i podziękować Matce Pompejańskiej za łaski, które otrzymałam podczas odmawiania nowenny. Zakochałm sie w chłopaku nasze uczucie zaczęło się rozwijać, ale pojawiła sie dodatkowa osoba i wszystko zaczęło sie psuć i oddalać. Załamałam sie i nie potrafiłam sobie poradzić i właśnie wtedy usłyszałam o...
Przeczytaj całość

Ina: Wiara czyni cuda

Witajcie, chciałam podzielić się z Wami moim świadectwem. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, trafiłam na nią zupełnie przypadkowo, szukając w sieci wsparcia w ciężkim dla mnie okresie. Po dwóch latach studiowania odważyłam się wziąć urlop dziekański i przygotowywać się do poprawy matury, aby po raz kolejny starać się o dostanie na wymarzoną farmację. Chociaż marzyłam o niej od zawsze, to ta decyzja nie była łatwa. Cały rok akademicki spędziłam nad książkami, solidnie i ciężko pracowałam i … modliłam się. Prosiłam Matkę Bożą o jak najlepsze poprawienie matury i dostanie się na studia farmaceutyczne. Już podczas trwania Nowenny doświadczałam wielu łask – nie brakowało mi samozaparcia i chęci do pracy. Nie musiałam się zmuszać, aby rozwiązywać zadania, nie narzekałam. Po prostu wstawałam rano i z zapałem uczyłam się i dążyłam do wyznaczonego celu. Po maturze wróciłam do domu ze łzami w oczach… Czułam, że poszło nie tak, zaczęłam obawiać się, że mój trud pójdzie na darmo. Wakacje były bardzo nerwowe, najpierw okazało się, że dostałabym się do miasta, do którego się nie zalogowałam… kolejne miasto również „wycięło mi numer” , byłam na 5 miejscu pod kreską, gdy okazało się, że rekrutacja została zakończona, bo przyjęli duży nadmiar osób … Nie traciłam jednak nadziei. Kilka dni temu dostałam wspaniałą informację – dostałam się do Poznania ( a tam właśnie studiowałam poprzedni kierunek i tam uczyłam się do poprawy matury). Nie sądziłam, że dostanę się do samego Poznania! Jestem bardzo szczęśliwa. Teraz jestem pewna – że nigdy nie wolno tracić nadziei . Z pomocą Matki Bożej wszystko jest możliwe, nawet rzeczy , które dla nas ludzi wydają się niemożliwe do osiągnięcia. „Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego.” Zachęcam wszystkich do odmawiania tej modlitwy .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ina: Wiara czyni cuda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Cudne świadectwo! Maryjo bądź z Nami, My ufamy Tobie. AVE MARYJA!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Bardzo się cieszę 🙂 Poznań to moje rejony 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Królowej Różańca!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!