M: Zauważyłam że przestałam przeklinać.

Wtedy znalazłam w internecie nowennę pompejańską.Otrzymałam wiele łask. Gdy zaczęłam pierwszą nowennę to zauważyłam że przestałam przeklinać. Zaczęłam zwracać uwagę na rzeczy, które kiedyś były mi obojętne.
Read More

Marta: I zdarzył się cud!

Warto odmawiać nowennę pompejańską!
Read More

Iza: cudowna nowenna

Nowennę zmówiłam 2 razy,dziś mam ostatni dzień drugiej,za pierwszym razem razem prośba może nie została tak wysłuchana jak ja bym chciała,ale tak,że nie ma już tego problemu.który był,druga prośba tak samo,w dodatku dziś,w ostatnim dniu dostałam pracę,której szukałam od roku,jestem spokojniejsza i patrzę z dużym optymizmem w przszyłość,nowenna weszła mi...
Read More

Angelika: Zmiana sytuacji życiowej

Szczęść Boże. Odmawiam trzecią Nowenne Pompejańską za zdrowie i opiekę Matki Bożej dla mojej córeczki Dominiki. Pierwszą Nowenne odmawiałam za zmianę miejsca zamieszkania, ponieważ mieszkamy z tesciami oraz bratem i rodziną brata mojego męża, która jest daleko od Kościoła i Boga, nie trzeba było długo czekać aby zaczęły się kłótnie i awantury zły działał na potęgę.
Read More

Małgorzata: Jesteś przy mnie pomimo mych zwątpień

Pragnę złożyć Maryi - Pani naszej i Królowej obiecane świadectwo. Chcę podziękować za otrzymane łaski, związane przede wszystkim z moją pracą, że wysłuchała moich próśb, mimo że modlitwy zanoszone do Jej tronu były czasem pospieszne, chaotyczne... Wiem, że zawdzięczam Maryi wiele. Czuję Jej opiekę i pomoc w trudnych chwilach. Maryjo, przyjmij moje podziękowanie. Przyjmij też moje przeprosiny za niestałość i chwile zwątpienia. Maryjo, proszę Cię o opiekę i pomoc.
Read More

Ewa: modlitwa w intencji wyzwolenia od wszelkiego zła

Chciałabym złożyć świadectwo. W swoim życiu zmówiłam 3 nowenny. Jedna o nawrócenie dla mnie i rodziny, druga ogólnie za rodzinę, trzecia była w intencji zerwania wszelkich więzów zła, szczególnie tych spowodowanych moją głupotą oraz o głęboką przemianę serc dla mnie i dla rodziny. Do mojej intencji inspiracją były słowa Bartola Longa, że nie ma takich więzów grzechów, które Maryja by nie pokonała. Nowennę zakończyłam wczoraj – tj 8 września. Ostatni dzień był NAJGORSZY. Tak mi się ułożył dzień, że o mało brakowało a bym tej nowenny nie dokończyła: brak czasu, senność, trudności w koncentracji, zasypianie na modlitwie. Dwie poprzednie intencje się spełniły. Zauważyłam wielkie zmiany w relacjach w rodzinie, odnowienie zerwanych relacji, kiedy od paru lat w wyniku konfliktu nie utrzymywaliśmy ze sobą kontaktu, zawarłam związek małżeński, którego nie planowałam. Nie sposób wszystkiego wymienić. Natomiast, gdy chodzi o ostatnią nowennę, to 7 września myślę że dostałam odpowiedź. Znalazłam w sieci obraz Matki Bożej rozwiązującej węzły i nowennę do Niej. Jest zarówno obraz jak i ikona. Myślę, że to taki znak, jak mam się modlić, by otrzymać łaski, lub je zwiększyć. Polecam ten obraz. Przeczytałam, że jest to ulubiony obraz papieża Franciszka. Ta nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły jest na wiele naszych bolączek w rodzinie: alkoholizmu, zerwanych przez pychę relacji, rozejścia się małżonków, depresji, bólu po dokonanej aborcji, różnego rodzaju zranień, więzów spowodowanych naszymi grzechami. Tak więc będę się modlić i czekać, co nowego Maryja sprawi w moim życiu. Nowenny Pompejańskiej oczywiście nie opuszczę, bo to od niej wszystko się zaczęło. Mam nadzieję, że Matka Boża mnie i tym razem wysłucha, niezależnie, kiedy to będzie, to jednak pokładam w Niej nadzieję, że wyplewi całe zło będące w naszej rodzinie i otoczy płaszczem przemożnej opieki. W następnej nowennie zawierzę siebie i rodzinę Matce Bożej prosząc o opiekę dla każdego z nas do końca życia. Potem chyba nie będę układać konkretnych intencji, bo Matka Boża wie, co dla nas najlepsze. Chwała Maryi !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
AniaBogusienkaElizaelaEwa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Samotna
Gość
Samotna

właśnie się modlę Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, w dosyć trudnej sprawie, a modlitwę znalazłam przez „przypadek” w październiku zeszłego roku, wcześniej też w październiku dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej
jeden węzeł został rozwiązany, chociaż potrzeba jeszcze modlitwy, aby to co było nie tak nie powróciło
wierzę, że zostaniemy wysłuchane

Ewa
Gość
Ewa

To wszystko niejednokrotnie jest trudne. W sumie człowiek nie ma innego wyboru, innej ucieczki jak zaufać Niepokalanej. Tylko, że z tym zaufaniem też bywa trudno. No ale próbować trzeba bo dopóki walczysz jesteś zwycięzcą ( św. Augustyn)- najgorzej jak się człowiek podda, machnie ręką…. i te myśli a po co to i tak nic nie da…. A nieprzyjaciel tylko na to liczy.

Ana
Gość

Dziekuje, wlasnie dowiedziala sie czegos nowego i jednoczesnie podzielilam sie natychmiast z bliskimi, sama zapewne skorzystam tez z tej modlitwy..
Dziekuje Ci serdecznie i pozdarwam

magda
Gość
magda

Serdecznie dziękuję za to świadectwo. Własnie w dniu kiedy zakończyłam moją nowennę o uratowanie mojego małżeństwa, dzięki Tobie dowiedziałam się, o nowennie do Maryi rozwiązującej węzły. Wspaniale ,że o tym napisałaś 🙂 Już modlę się tą nowenną:)

Ewa
Gość
Ewa

Bardzo się cieszę, że to co napisałam może komuś pomóc :-). Cieszę się, że Matka Boża będzie bardziej znana, także pod innym Swoim skutecznym wezwaniem. Chwała Maryi! Amen.

ela
Gość
ela

pomóż mi stawić czoło wszystkim problemom.
niech odmieni sie los moj i moich corek pomoz blagam

Eliza
Gość
Eliza

Kochani

w październiku będzie treść nowenny do Matko Bożej rozwiązującej węzły na YouTube:)

Bogusienka
Gość
Bogusienka
Ania
Gość
Ania

Dziękuję Ewa za to świadectwo:)