Czytelniczka: W Niepokalane Poczęcie miałam sen, że trzymam w ramionach dziewczynkę …

przy ostatniej modlitwie 5.07.2015 nasunęła mi się reflekcja aby poprosić Matuchnę o to aby w jakiś sposób powiedziała mi o tym czy dziecątko narodziło się
Przeczytaj całość

Gosia: wierzę!

Informacje o Nowennie Pompejańskiej znalazłam przez przypadek po powrocie z wizyty u św. Antoniego w Padwie. To byl 1 lipca... Od 2 lipca zaczęłam odmawiać Nowennę... Czasami było bardzo ciężko, nawał pracy, zmęczenie... Odmawianie nowenny sprawiło że się odprężałam i często w trakcie zasypiałam i kończyłam rano... Wytrwałam... Powinnam skonczyć...
Przeczytaj całość

Kasia: Praca- Maryjo dziękuję :)

Szczęść Boże,pragnę wszystkich szukających pracy zachęcić do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Ja sama byłam w trudnej sytuacji, szukałam pracy ale w mojej sytuacji byłam na przegranej pozycji,tak na prawdę , to moje szanse na pracę o której marzyłam były żadne.Jednak dla Matki Bożej Pompejańskiej nie ma rzeczy niemożliwych.W tej właśnie intencji...
Przeczytaj całość

Krzysiek: przystąpiłem do Spowiedzi Generalnej

Otrzymałem jeszcze jeden ważny dar od Matki Przenajświętszej, nabożeństwo do Ducha Świętego, zrozumiałem (na tyle ile było mi dane) kim dla Kościoła i dla mnie jest Duch Święty. Wcześniej źle i niepoważnie traktowałem tę Trzecią Osobę Trójcy Świętej, a osoby, które miały nabożeństwo do Ducha Świętego uważałem za sekciarzy. Dziś każdy dzień rozpoczynam modlitwą do Ducha Świętego i proszę go o przebaczenie za moje postępowanie.
Przeczytaj całość

Ewa: modlitwa w intencji wyzwolenia od wszelkiego zła

Chciałabym złożyć świadectwo. W swoim życiu zmówiłam 3 nowenny. Jedna o nawrócenie dla mnie i rodziny, druga ogólnie za rodzinę, trzecia była w intencji zerwania wszelkich więzów zła, szczególnie tych spowodowanych moją głupotą oraz o głęboką przemianę serc dla mnie i dla rodziny. Do mojej intencji inspiracją były słowa Bartola Longa, że nie ma takich więzów grzechów, które Maryja by nie pokonała. Nowennę zakończyłam wczoraj – tj 8 września. Ostatni dzień był NAJGORSZY. Tak mi się ułożył dzień, że o mało brakowało a bym tej nowenny nie dokończyła: brak czasu, senność, trudności w koncentracji, zasypianie na modlitwie. Dwie poprzednie intencje się spełniły. Zauważyłam wielkie zmiany w relacjach w rodzinie, odnowienie zerwanych relacji, kiedy od paru lat w wyniku konfliktu nie utrzymywaliśmy ze sobą kontaktu, zawarłam związek małżeński, którego nie planowałam. Nie sposób wszystkiego wymienić. Natomiast, gdy chodzi o ostatnią nowennę, to 7 września myślę że dostałam odpowiedź. Znalazłam w sieci obraz Matki Bożej rozwiązującej węzły i nowennę do Niej. Jest zarówno obraz jak i ikona. Myślę, że to taki znak, jak mam się modlić, by otrzymać łaski, lub je zwiększyć. Polecam ten obraz. Przeczytałam, że jest to ulubiony obraz papieża Franciszka. Ta nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły jest na wiele naszych bolączek w rodzinie: alkoholizmu, zerwanych przez pychę relacji, rozejścia się małżonków, depresji, bólu po dokonanej aborcji, różnego rodzaju zranień, więzów spowodowanych naszymi grzechami. Tak więc będę się modlić i czekać, co nowego Maryja sprawi w moim życiu. Nowenny Pompejańskiej oczywiście nie opuszczę, bo to od niej wszystko się zaczęło. Mam nadzieję, że Matka Boża mnie i tym razem wysłucha, niezależnie, kiedy to będzie, to jednak pokładam w Niej nadzieję, że wyplewi całe zło będące w naszej rodzinie i otoczy płaszczem przemożnej opieki. W następnej nowennie zawierzę siebie i rodzinę Matce Bożej prosząc o opiekę dla każdego z nas do końca życia. Potem chyba nie będę układać konkretnych intencji, bo Matka Boża wie, co dla nas najlepsze. Chwała Maryi !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Ewa: modlitwa w intencji wyzwolenia od wszelkiego zła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Samotna
Gość
Samotna

właśnie się modlę Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, w dosyć trudnej sprawie, a modlitwę znalazłam przez „przypadek” w październiku zeszłego roku, wcześniej też w październiku dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej
jeden węzeł został rozwiązany, chociaż potrzeba jeszcze modlitwy, aby to co było nie tak nie powróciło
wierzę, że zostaniemy wysłuchane

Ewa
Gość

To wszystko niejednokrotnie jest trudne. W sumie człowiek nie ma innego wyboru, innej ucieczki jak zaufać Niepokalanej. Tylko, że z tym zaufaniem też bywa trudno. No ale próbować trzeba bo dopóki walczysz jesteś zwycięzcą ( św. Augustyn)- najgorzej jak się człowiek podda, machnie ręką…. i te myśli a po co to i tak nic nie da…. A nieprzyjaciel tylko na to liczy.

Ana
Gość

Dziekuje, wlasnie dowiedziala sie czegos nowego i jednoczesnie podzielilam sie natychmiast z bliskimi, sama zapewne skorzystam tez z tej modlitwy..
Dziekuje Ci serdecznie i pozdarwam

magda
Gość

Serdecznie dziękuję za to świadectwo. Własnie w dniu kiedy zakończyłam moją nowennę o uratowanie mojego małżeństwa, dzięki Tobie dowiedziałam się, o nowennie do Maryi rozwiązującej węzły. Wspaniale ,że o tym napisałaś 🙂 Już modlę się tą nowenną:)

Ewa
Gość

Bardzo się cieszę, że to co napisałam może komuś pomóc :-). Cieszę się, że Matka Boża będzie bardziej znana, także pod innym Swoim skutecznym wezwaniem. Chwała Maryi! Amen.

ela
Gość

pomóż mi stawić czoło wszystkim problemom.
niech odmieni sie los moj i moich corek pomoz blagam

Eliza
Gość

Kochani

w październiku będzie treść nowenny do Matko Bożej rozwiązującej węzły na YouTube:)

Bogusienka
Gość
Bogusienka
Ania
Gość

Dziękuję Ewa za to świadectwo:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!