Marzena: Szczęśliwe rozwiązanie ciąży

Szczęść Boże. Pragnę opisać łaskę, jaką otrzymałam od Matki Bożej dzięki Nowennie. Pisząc to płaczę- są to łzy szczęścia. Mianowicie po wielu miesiącach starań o dziecko, zaszłam w ciążę, która wg lekarza przebiegała książkowo. Ja jednak jestem osobą przezorną i dużo czytałam o ciąży.
Read More

J.M.: Moja nowenna o czystość serca

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Tak jak obiecałam w modlitwie dziękczynnej: ,,wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem się do Ciebie udawali”. To była moja druga nowenna pompejańska. Odmawiałam ją od 15.VIII do 7.X tego roku. Modliłam się o czystość serca.
Read More

Mariola: Ta Nowenna calkowicie odmienila moje zycie

Kiedys uslyszalam , ze dziala ona jak najlepszy antybiotyk na zlo i naprawde tak jest. Ciesze sie , ze doznalam laski poznania tej Nowenny i odmawiania jej i goraco wszystkich do tegho zachecam.
Read More

Beata: Świadectwo

To moja druga nowenna pompejańska. Pierwszą odmówiłam zaraz po świętach Wielkanocnych, a kolejną 23.08-15.10.2016 r. w tej samej intencji, co poprzednio, a mianowicie w intencji mojego wzroku.
Read More

Marianna: Wiele łask bożych

Szczęść Boże wszystkim odwiedzającym tę stronę! Odmawiam już czwartą Nowennę i po raz drugi pragnę złożyć świadectwo o otrzymanych łaskach. Potrzebę modlitwy odczuwam od dawna, ale teraz czasy są szczególnie uciążliwe i mam wrażenie, iż bardziej niepewne. Przeczytaj Marianna: Wiele łask bożych
Read More

Ewa: Modlitwa w intencji byłego ukochanego

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus.
Po 5 latach zostawił mnie chłopak. Historia, jakich wiele na tej stronie. Bardzo to przezywałam. Nie umiałam sobie z tym poradzic i najgorsze, zapomniec. Wydawało mi się, że to ten jeden jedyny na całe zycie, nigdy więcej już nikogo nie pokocham i zostanę sama do końca zycia. Wczesniej modliłam się Nowenną Pompejańską w innych intencjach. Z uwagi na to, że mijał czas, a ja nadal nie potrafiłam zapomniec, a nie chciałam modlic się konkretnie o nasz powrót do siebie. Wymysliłam sobie intencję, o wypełnienie woli Bożej w jego zyciu. Pomyślałam, że jesli jest wolą Boga, żebysmy do siebie wrócili, to tak się stanie. Jeżeli jednak jest inaczej, to przyjmę to wtedy również jako Jego wolę. W wyniku Nowenny odzyskałam nie chłopaka, ale wolnośc w sercu. Przestałam myslec o nim, jako o tym jedynym na całe życie, wspomnienia o nim pielęgnowane dotychczas, wyblakły i usunęły się w cień. On sam stał mi się jakby obcy i obojętny. Odzyskałam spokój i nadzieję na przyszłośc. Wierzę i ufam, że Pan Bóg ma dla mnie coś lub też kogoś wspanialszego. Co do tego chłopaka, to nie wiem, czy ta Nowenna wpłynęła jakoś na jego zycie. Nie mamy kontaktu, więc pod tym względem nie jestem w stanie złozyc swiadectwa. Życzę mu jednak wszystkiego najlepszego i z serca mu błogosławię. Chwała Panu 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Ewa: Modlitwa w intencji byłego ukochanego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kirkor
Gość
Kirkor

AMEN SUPER DZIĘKI ZA ŚWIADECTWO

Agnieszka
Gość
Agnieszka

To dziwne, ale takie przeżycia przykre, mogą ubogacić duchowo a wtedy zmienia się perspektywa… Najważniejsze, że nasz Pan dał Ci nadzieję i spokój i łaskę przyjęcia Jego woli. Dzięki Ci Królowo Różańca Świętego!

g
Gość

Dziekuje Ewuniu za to piekne i dojrzale swiadectwo.
Doskonale wiem, co przezywalas.
Podziwiam Cie, ze znalazlas tyle odwagi i sily w sobie.

Jakub
Gość

Zwykle dzieje się tak , że jeżeli ktoś zdaje się na wolę Boga to On zmienia całkowicie pogląd na daną sprawę. Czy ktoś się z tym zgodzi?

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Częściowo chyba tak. Choć w moim przypadku za przyjęciem woli Pana idzie totalna pewność, że wszystko będzie dobrze, że sprawy się pozytywnie rozwiążą. Ja po prostu o tym wiem za przyczyną Ducha Św. Do tego dochodzi łaska wewnętrznego pokoju serca i pragnienie dzielenia się Miłością Bożą i Dobrocią Pana. To wszystko jest spójne i jakoś się przeplata i rzeczywiście zmienia ocenę spraw, ale u mnie jednak nie do końca.

Teresa
Gość
Teresa

Piękne świadectwo, dziękuje ci za nie, ja miałam podobną sytuacje i na pewno Ci było ciężko ale wola Boża może jest inna ja 2 lata temu to przeżyłam od tej pory nie mam nikogo, ale postawienie tej osoby na mojej drodze wiele mnie nauczyło, właśnie przez cierpienie i ból w moim sercu jaki miałam przez odejście tej osoby, jestem teraz silniejsza dostałam dużą siłę, teraz powierzam moje życie osobiste Bogu, dziękuje Bogu za tą osobę na mojej drodze bo przez nią również się dużo nauczyłam, życzę ci abyś spotkała wspaniałą osobę na swojej drodze. Pozdrawiam

joanna
Gość
joanna
” Przestałam myśleć o nim, jako o tym jedynym na całe życie, wspomnienia o nim pielęgnowane dotychczas, wyblakły i usunęły się w cień”. Zapomnienie tego, co było piękne i dawało nadzieję na różową przyszłość – nie jest łatwe. Ale, tak naprawdę, nikt nie ma gwarancji, że szczęście będzie trwało wiecznie, poza tym które zapewnia nam Chrystus. To w jaki sposób przeżyjemy życie, które jest zlepkiem epizodów i małym wycinkiem w czasie, nie jest warte, by nie podążać za głosem Boga, poprzez dobre uczynki, myśli, słowa, modlitwy – życie zgodnie z wolą Bożą i na Bożą chwałę. To jest gwarancja na… Czytaj więcej »
weronika
Gość
weronika
Ja teraz też odmawiam NP w intencji powrotu ale jezeli jest to zgodnie z wola Boza, mnie chlopak zostawił po 4 latach, wszystkim mówił, że jestem tą jedyną, nagle w walacje jemu wszystko odmieniło sie, ciagle mial pretensje do mnie, nikt go nie poznawal, powiedzial ze mnie kocha, ale to nie wystarcza, ze wszystko inne przewyzsza, ale zostawi wszystkie zdjecia, nie usunie mnie, ale kogos innego poznal, a mnie chce traktowac jako kolezanke, tylko ja tak nie potrafie, dzieki nowennie az tak czesto nie placze, dala mi przetrwac najtrudniejsze chwili, ale zapomniec o nim nie moge:( gdyz ciagle mi mowi… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!