Ania: Niespodziewana łaska zdrowia

Moje modlitwy, zanoszone w kierunku Opatrzności, maszerują koleinami, wyżłobionymi przez modlitewny upór i nieustępliwość. Pan Bóg nadstawia ucha na ludzkie modlitwy, jeśli są dostatecznie uporczywe, kołują i brzęczą nad Jego dobrotliwym obliczem, podobne do natrętnego owada. Podoba się Stwórcy nasza ludzka wytrwałość i silna wiara, nadzieja, czasami wbrew obiektywnym przesłankom.
Przeczytaj całość

Wojtek: Od jakichś już dwóch lat upijałem się

Czuję opiekę Matki Bożej nad sobą, wszystkie bieżące problemy traktuję dużo swobodniej, a nie ogromnie nerwowo i wulgarnie jak wcześniej. Mimo iż moja intencja nie została jeszcze spełniona to uważam ze naprawdę dużo otrzymałem, chociaż bywało ciężko to wiem, że nowennę skończę i ufam w dobroć i obietnice Królowej Różańca Świętego, że i ta prośba zostanie wysłuchana.
Przeczytaj całość

Małgosia: sama uwikłałam się w grzech

Ja swoje szczęście odnajduję powoli w Bożym Miłosierdziu i Sakramentach. Uczę się godzić z Wolą Bożą i mam nadzieję, że moje lęki i niepokoje niebawem ustąpią.
Przeczytaj całość

Basia: Liczne cuda Matki Bożej Pompejańskiej

Matko Boza Pompejanska pragne dzisiaj zlozyc swiadectwo Twej bezgranicznej mocy, lask i cudow ktore wypraszasz u Swojego Syna Jezusa Chrystusa.Piec lat temu Mama opowiedziala mi o Nowennie do Matki Bozej Pompejanskiej w intencjach niemozliwych. Od tamtego czasu odmowilam 11 Nowenn; kilka z nich bylo w intencji o nawrocenie, ale rowniez modlilam sie o czystosc serca, dary Ducha Swietego, uwolnienie od nalogu i o wlasne uleczenie
Przeczytaj całość

Dorota: moja kolejna nowenna- wciąż czekam

odlitwa dodała mi sił i cały czas walczę choć nie jest mi łatwo ale wierzę że Matka Pompejańska pomoże mi w końcu i zmieni moje życie na lepsze.Widzę światełko w tunelu i wierzę że będzie wreszcie dobrze.
Przeczytaj całość

Eliza: Nowenna pompejańska czyni cuda odpowiednim czasie wiadomym Bogu

Odmawiam nowennę 4 raz, nie zawsze w skupieniu, w biegu, w obowiązkach, czasem w płaczu. To nie magiczne zaklęcie, które ma odczarować problemy jak za dotknięciem różdżki. To nie koncert, zyczeń. Matka Święta pomogła mi dwa razy, czasem mijało pół roku po odmówieniu nowenny. Jednak to Bóg wie kiedy i jak nam pomóc. Nauczyłam się prosić o „łaski Bogu wiadome” a nie konkretnie o np. łaskę dobrej pracy tylko pracy, która wg Boga mi się należy, nie o łaskę powrotu na swoje stanowisko, tylko o pomoc w utrzymaniu pracy, bo tylko Bóg (choć to trudne) wie czego nam potrzeba. Wierze z miłością, ze Matka Moja Najświętsza nie obrazi się za nieskupiona modlitwę, samo wytrwanie w 54 dniach w trzech tajemnicach przy trudach dnia jest poświęceniem i ogromnym zawierzeniem Maryi, tak myśle, jest cudowna i nawet jak mi nie pomoże, to nic, będę płakać i wierzyć, że Bóg wie lepiej. Bez Boga, Jezusa najmilszego wszystko jest marnością.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Eliza: Nowenna pompejańska czyni cuda odpowiednim czasie wiadomym Bogu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jacek
Gość

dziękuje. Z Panem Bogiem

JANINA KOTERBA
Gość
JANINA KOTERBA

Piękne świadectwo i pokora!Pozdrawiam serdecznie

Urszula
Gość
Urszula

Piękne. Dziękuję. Duch Święty zawsze prowadzi mnie do czytania świadectw, które najbardziej w danym momencie mnie umacniają… Niech Pan Bóg i najświętsza Maryja Panna pobłogosławią Ci za Twoje świadectwo Elizo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!