Łukasz: Trudna droga w szukaniu miłości

Byłem szczęśliwy, że dałem radę jednocześnie czekając aż coś się zacznie dziać w moim życiu ale nic się nie zaczęło. Mijały miesiące i byłem już zrezygnowany, ze moja prośba nie będzie wysłuchana ale zawsze ufałem Maryi i nigdy się na Niej nie zawiodłem.
Read More

Wioletta: Modlitwa o nawrócenie

Nowenna ta moze ktos pomysli jest w dziwnej intencji bo o nawrocenia kochanki jego,by zostawila mojego meza. Mateczka daje mi jakis znak ,zebym jej zaufala a ona się tym juz zajmie.
Read More

Agata: czekam

.Teraz już wiem ,że Nowenna to moja modlitwa , będę poprzez nią prosiła Matkę Bożą o potrzebne łaski Teraz modlę się o swoje zdrowie i wierzę ,że wszystko zakończy się pomyślnie Dziękuję Ci Matko Boża
Read More

Kasia: Dziękuję Ci ukochana Maryjo, ze czuwasz nade mną.

Dziekuje Ci ukochana Maryjo, ze czuwasz nade mna. Kocham Cie i mam nadzieje, ze dzieki Tobie staje sie lepszym czlowiekiem.
Read More

M: Prośba o dar mowy dla dziecka

Witam wszystkich czytelników. Nowennę, już czwartą, odmawiałam w intencji mojego trzyletniego synka. Słabo mówił, praktycznie same końcówki wyrazów, ciężko było go zrozumieć. Cieszyliśmy się, że w ogóle mówi, bo do trzeciego roku życia mówił tylko podstawowe wyrazy i rozwój mowy stał w miejscu. Robiliśmy co w naszej mocy - logopeda, terapia integracji sensorycznej, terapia metodą krakowską i chociaż rozumienie było dobre mowa nie postępowała. Wcześniej odmówiłam trzy nowenny pompejańskie z prośbą o jego zdrowie.
Read More

Eliza: Nowenna pompejańska czyni cuda odpowiednim czasie wiadomym Bogu

Odmawiam nowennę 4 raz, nie zawsze w skupieniu, w biegu, w obowiązkach, czasem w płaczu. To nie magiczne zaklęcie, które ma odczarować problemy jak za dotknięciem różdżki. To nie koncert, zyczeń. Matka Święta pomogła mi dwa razy, czasem mijało pół roku po odmówieniu nowenny. Jednak to Bóg wie kiedy i jak nam pomóc. Nauczyłam się prosić o „łaski Bogu wiadome” a nie konkretnie o np. łaskę dobrej pracy tylko pracy, która wg Boga mi się należy, nie o łaskę powrotu na swoje stanowisko, tylko o pomoc w utrzymaniu pracy, bo tylko Bóg (choć to trudne) wie czego nam potrzeba. Wierze z miłością, ze Matka Moja Najświętsza nie obrazi się za nieskupiona modlitwę, samo wytrwanie w 54 dniach w trzech tajemnicach przy trudach dnia jest poświęceniem i ogromnym zawierzeniem Maryi, tak myśle, jest cudowna i nawet jak mi nie pomoże, to nic, będę płakać i wierzyć, że Bóg wie lepiej. Bez Boga, Jezusa najmilszego wszystko jest marnością.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Eliza: Nowenna pompejańska czyni cuda odpowiednim czasie wiadomym Bogu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jacek
Gość

dziękuje. Z Panem Bogiem

JANINA KOTERBA
Gość
JANINA KOTERBA

Piękne świadectwo i pokora!Pozdrawiam serdecznie

Urszula
Gość
Urszula

Piękne. Dziękuję. Duch Święty zawsze prowadzi mnie do czytania świadectw, które najbardziej w danym momencie mnie umacniają… Niech Pan Bóg i najświętsza Maryja Panna pobłogosławią Ci za Twoje świadectwo Elizo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!