Elzbieta: pokochałam różaniec

Zakończyłam właśnie Nowennę Pompejańską w wielki piątek. Dziękuję Ci Mateńko za łaski ,które otrzymałam spokój wyciszenie .
Read More

Marta: Prośba wysłuchana

Miałam poczucie, że Maryja jest blisko i sprawuje nade mną opiekę.
Read More

Edyta: Świadectwo uzdrowienia

Zgodnie z obietnicą, daną Najświętszej Maryi Pannie, chciałabym złożyć świadectwo uzdrowienia. Przed rozpoczęciem Nowenny byłam nastawiona na zabieg chirurgiczny. W mojej sprawie modlili się rodzice i siostra. W trakcie odmawiania różańca sprawy potoczyły się nie po mojej myśli –prowadzący lekarz poszedł na długoterminowy urlop, wyniki USG były niejednoznaczne. Po dłuższym oczekiwaniu otrzymałam finalny wynik, biopsja nie wykazała obecności komórek nowotworowych. Kolejne USG po 2 mieść. miało rewelacyjny wynik. Lekarz, który wrócił z urlopu powiedział, że „mój organizm sam się uleczył”.
Read More

Barbara: Świadectwo pojednania przed śmiercią

Od pierwszej nowenny minęło 4 lata.Ciągle mam jakieś prosby do Matki Pompejańskiej.Będąc w Gidlach dowiaduje się że mój brat umiera.Wiem że nie chciał spowiedzi bo ,czy wy mnie chcecie wysłać już w podróż bez powrotu?.Chce zacząc Nowenne ale mam jeszcze 2 dni na dokończenie tej którą się modle .Co robić?...
Read More

Katarzyna: Różaniec wciąga niesamowicie.

Witam wszystkich bardzo serdecznie A szczególnie odmawiajacych NP. O Nowennie Pompejanskiej dowiedzialam sie 1,5 roku temu z gazety religijnej. Nie od razu zaczęłam ja odmawiać, chociaż nie ukrywam ze bardzo mnie to zaciekawiło i odpisalam nawet sposób odmawiania.
Read More

Ela: zmiana zachowania córki

Dziś kończę część błagalną- 27 dzień Nowenny. Dzięki Bogu- trwam. A Maryja pomaga. Modlę się za moją córkę, aby jej butne zachowanie zmieniło się na lepsze, aby spotkała na drodze ludzi, którzy zaprowadzą ją do Boga, aby internet, komórka to nie był cały świat, aby testy poszły jej dobrze na koniec gimnazjum a najważniejsze- aby dobrze podeszłą do bierzmowania, które ma 12 maja. Kiedyś co niedziela się kłóciłyśmy o lekcje, komórkę – były łzy, złość i żal. Od momentu modlitwy jest spokój w moim domu i sercu. Dziecko zmienia się!!! Wierzę, że wytrwam dla dobra mego dziecka- które kocham z całego serca. Proszę Maryję jak matka- Matkę. Wysłuchuje…….a ja Jej dozgonnie dziękuję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SylwiaEwa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Podobno błogosławieństwo (tak jak i przekleństwo od rodziców) jest najsilniejsze. Dobrze, że się modlisz za swoją córkę to na pewno zaprocentuje w jej życiu. Takie wsparcie modlitewne przecież jest potrzebne każdemu człowiekowi a w Waszym przypadku jest również okraszone Twoją miłością do niej. Na pewno ta modlitwa nie zginie 😉

Sylwia
Gość

Pani Ewo ma pani w stu procentach racje ,ja mam 40lat i zawsze proszę moja najcudowniejsza mamę na świecie o blogoslawienstwo i ucieszyłam sie bardzo ze moja mama odmówiła za mnie NP i to dwa razy . A o potędze modlitwy naszych rodziców słyszałam na rekolekcjach ,pani Elu proszę niech pani wprowadzi do swojego życia post ,post plus modlitwa zobaczy pani jakie cuda bedą sie dziać w życiu córki i pani