Klaudia: Szczęśliwy poród

Zaszłam w drugą ciążę i bardzo się bałam porodu ponieważ pierwsza ciąża zakończyła się cc. Wtedy znalazłam nowenne i od razu zaczęłam się modlić o poród SN. Lekarze nie chcieli mi pozwolić rodzic naturalnie ale ja wiedzałem ze Maryja przyjdzie mi z pomocą i udało się urodziłam zdrowego synka. Miałam chwile zwątpienia gdyż nie było łatwo ale łaska naszej Paniennki jest tak wielka ze nigdy nie należy wątpić! Dziękuję Maryi całym swoim sercem!
Read More

Magdalena: Maryjo, dziękuję za cuda w mojej codzienności!

Maryjo, dziękuję Ci za niezliczone cuda, których dokonywałaś każdego dnia w moim życiu, czy to przez ludzi stawianych na mojej drodze, pozornie nic nie znaczące wydarzenia, zmianę sposobu postrzegania świata, przemianę serca, spokój i pogodę ducha.
Read More

Paulina: Poprawa relacji z teściową

Dzien dobry chcialabym sie podzielic swiadectwen nowenny pompejskiej.Zaczne od tego ze modlilam sie o wybranie drogi zyciowej.Mieszkam u tesciow nie za dobrze mu sie ukladalo z tesciowa .Modlilam sie o to zeby podjac dobra decyzje czy wrocic do rodzinnego domu czy zostac .Pare dni przed 2 czescia dziekczynna zmarla moja mama nagle .
Read More

Agnieszka: Upragniona ciąża

Dokładnie rok temu dowiedziałam się, że mam endometriozę - chorobę, która m.in. często prowadzi do niepłodności. Zostałam zapisana w kolejkę na operację, miałam czekać na telefon ze szpitala, który niestety nie nadchodził. W międzyczasie choroba się nasilała, odczuwałam silne bóle przed i w trakcie miesiączek, ale najbardziej bolało to, że w dalszym ciągu bezskutecznie staraliśmy się o upragnione dziecko.
Read More

Dziś święto św. Michała Archanioła

Święty Michał Archanioł – największy z aniołów – jak podaje Tradycja, pierwszy przeciwstawił się buntowi Lucyfera. Okrzykiem Mi-cha-El!, co znaczy: „Któż jak Bóg”, stanął na czele anielskich zastępów.

Ten Archanioł jest naszym szczególnym patronem i to z kilku powodów! Przede wszystkim pamiętamy, ze wszystkie wielkie rocznice sanktuarium pompejańskiego odnoszą się do 8 maja, dawnego święta św. Michała. Jego szczególnym wyznawcą był bł. Bartolo Longo, pierwszy apostoł nowenny pompejańskiej.

Św. Michał i bł. Bartolo są patronami naszej strony www.egzorcyzmy.katolik.pl, która ma już chyba 12 lat. I to właśnie dzięki bł. Bartolowi istnieje ta stroną, którą teraz oglądasz: 5 lat temu postanowiliśmy wydać książkę bł. Bartola, pt. „Cuda i łaski Królowej Różańca w Pompejach„. Tak powstało Wydawnictwo Rosemaria, a potem Fundacja Królowej Różańca, która podejmuje wiele inicjatyw różańcowych i społecznych, a także zarządza m.in. stroną www.pompejanska.rosemaria.pl.

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Dziś święto św. Michała Archanioła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lato
Gość

mój ukochany bratanek to Michał dziś ma 8 urodziny i ma super patrona, niech go zawsze strzeże ode złego

Janek
Gość

A mój syn ma tego wspaniałego Patrona. Któż jak Bóg …..

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!