Joanna: Cud poczęcia

Matka Boza chroniła mnie od myśli o in vitro które czasem przechodziły przez myśl. Dziękuję Bogu za tak wspaniałego męża, którego mi dał pełnego wiary i optymizmu.
Przeczytaj całość

Felicja: Świadectwo

Od pierwszego dnia miałam wrażenie, że wszystkie moje sprawy w dziwny sposób „nabrały przyspieszenia” – musiałam podejmować pewne decyzje związane z nowymi obowiązkami, nowy kurs (który od dawna był moim marzeniem, ale teraz dodatkowo „skurczył” mi czas na modlitwę). Pewne ważne sprawy rodzinne jakby „same” się rozwiązały i choć nie było spektakularnych cudów, miałam poczucie, że Matka Boża działa w niesamowity, delikatny, ale zarazem stanowczy sposób.
Przeczytaj całość

Paulina: Świadectwa otrzymanych łask

Witam, w najbliższą niedziele kończę pierwszą nowennę, chciałabym podzielić się ze wszystkimi łaskami jakie do tej pory otrzymałam. Zacznę od tego iż stałam się trochę bardziej spokojnym człowiekiem, nie irytują mnie już drobne nieporozumienia ze strony moich najbliższych, kolejnym świadectwem jest to iż Przeczytaj Paulina: Świadectwa otrzymanych łask
Przeczytaj całość

Ania: Nauczyć się latać

Trwam więc w modlitwie, rzucając się z Bogiem i Matką Bożą w przepaść, licząc, że nauczą mnie latać.
Przeczytaj całość

Karolina: Pozostanę w pracy

Niech będzie Bóg uwielbiony w swoich Aniołach i w swoich Świętych, a szczególnie przez Niepokalaną Dziewicę Maryję, Królową Różańcową.
Przeczytaj całość

Dziś święto św. Michała Archanioła

Święty Michał Archanioł – największy z aniołów – jak podaje Tradycja, pierwszy przeciwstawił się buntowi Lucyfera. Okrzykiem Mi-cha-El!, co znaczy: „Któż jak Bóg”, stanął na czele anielskich zastępów.

Ten Archanioł jest naszym szczególnym patronem i to z kilku powodów! Przede wszystkim pamiętamy, ze wszystkie wielkie rocznice sanktuarium pompejańskiego odnoszą się do 8 maja, dawnego święta św. Michała. Jego szczególnym wyznawcą był bł. Bartolo Longo, pierwszy apostoł nowenny pompejańskiej.

Św. Michał i bł. Bartolo są patronami naszej strony www.egzorcyzmy.katolik.pl, która ma już chyba 12 lat. I to właśnie dzięki bł. Bartolowi istnieje ta stroną, którą teraz oglądasz: 5 lat temu postanowiliśmy wydać książkę bł. Bartola, pt. „Cuda i łaski Królowej Różańca w Pompejach„. Tak powstało Wydawnictwo Rosemaria, a potem Fundacja Królowej Różańca, która podejmuje wiele inicjatyw różańcowych i społecznych, a także zarządza m.in. stroną www.pompejanska.rosemaria.pl.

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Dziś święto św. Michała Archanioła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lato
Gość

mój ukochany bratanek to Michał dziś ma 8 urodziny i ma super patrona, niech go zawsze strzeże ode złego

Janek
Gość

A mój syn ma tego wspaniałego Patrona. Któż jak Bóg …..

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!