Karolina: siła modlitwy

Mam na imię Karolina .O modlitwie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej koleżanki z klasy.Postanowiłam więc,że zacznę modlić się do Matki Bożej.
Read More

Irena: Zdane egzaminy i poprawa zdrowia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Odmawiam Nowennę Pompejańską od lutego 2012 bez dnia przerwy w różnych intencjach potrzebnych w rodzinie. Niektóre z nich były wysłuchane i składałam tu świadectwa.Przeczytaj Irena: Zdane egzaminy i poprawa zdrowia
Read More

Marta: Wielkie łaski

Zastanawiałam się przez bardzo długi czas czy mam tu napisać moje świadectwo, ponieważ moja intencja Nowenny Pompejańskiej nie została jeszcze do końca wysłuchana aczkolwiek ciągle doświadczam wielu łask. O nowennie pompejańskiej jak większość dowiedziałam się przez przypadek, na początku nie chciałam wierzyć, że taka modlitwa może cokolwiek zdziałać (modliłam się...
Read More

Małgorzata: myślałam, że zawalił mi się świat !

W momencie,kiedy myślałam, że zawalił mi się świat, koleżanka powiedziała mi o nowennie pompejańskiej. Podarowała mi książeczkę z modlitwą i kazała odmawiać różaniec.
Read More

Maria: Zaręczyny- „wspólnymi siłami”

Pragnę złożyć świadectwo jak Matka Boża wysłuchała nowenny pompejańskiej, którą odmawiałam poniekąd razem z moją koleżanką z pracy. Moja koleżanka jest pielęgniarką. Bardzo często pracuje ciężko na dwóch etatach. Ma też swoje problemy zarówno rodzinne jak i sercowe.
Read More

Dorota: Wymodlona praca w swoim zawodzie

Pragnę złożyć świadectwo wysłuchanej modlitwy zanoszonej do Matki Bożej przez różaniec pompejański. Również ja modliłam się o znalezienie pracy,ponieważ wykonywałam inną poniżej swoich kwalifikacji zawodowych. Nowennę pompejańską rozpoczęłam w czerwcu,tuż po jej ukończeniu zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną ,a za kilka dni dostałam pozytywną odpowiedź i już od 1 września uczę w szkole ,tak jak chciałam.Mateczka dała mi prezent o jaki ją prosiłam. Wiem,że zawsze będę modilić się na różańcu i nigdy się z Nowenną nie rozstanę. Jest jakaś siła w tej prostej modlitwie,że gdy ją się rozpocznie,to pojawiają się następne pragnienia odmawiana różańca. Już planuję modlić się w kolejnej intencji i rozpocznę ją już za kilka dni. Chcę powiedzieć ,że w mojej rodzinie są osoby,które modliły się różańcem pompejańskim i każda z nich otrzymała te łaski ,o które Maryję prosiła. Z wdzięczności za wysłuchaną prośbę obiecałam Matce Bożej,że będę mówić o niej wszystkim. Jedna z mich koleżanek już ją odmawia i druga też postanowiła się na niej modlić.
Maryjo dziękuje Ci za Nowennę Pompejańską.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
nieznajomaMonikaTomek P. Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Tomek P.
Gość
Tomek P.

Doroto, wszystko co piszesz jest bardzo piękne i potwierdza moje spostrzeżenia i wielu ludzi aktywnych na forum. Różaniec i Nowenna Pompejańska są jakimś absolutnie niezwykłym, magicznym wręcz środkiem komunikacji z Matką Bożą! Spektrum ludzkich oczekiwań jest ogromne – to sprawy finansowe, problemy rodzinne, z małżonkiem, dziećmi, kłopoty ze zdrowiem, uzależnieniami etc. Łączy je to że zaniesione z wiarą Najświętszej Maryi Pannie przestają być beznadziejne, a często bywają rozwiązane nawet gdy „na ludzki rozum” nie ma łatwego ratunku. To jak Matka Boża pomaga jest dla mnie czymś absolutnie niesamowitym i niezwykłym, wręcz boskim!!! Kiedy potrzeba pieniędzy, nagle dzwonią jacyś ludzie i… Czytaj więcej »

Monika
Gość
Monika

Wspaniałe świadectwo dziękuje Ci za nie,gratuluje pracy, ja też jestem nauczycielką i szukam pracy, odmówiłam już parę NP ale na razie nie znalazłam pracy, boje się że nie wierze zbytnio w jej otrzymanie i dlatego może ktoś u góry się waha mi ją dać, przeszłam wiele rozmów, wiele sytuacji w których to inni byli przyjmowani bo rodzina, bo znajomy, a ja czekam i tracę ta nadzieje, Matko Boża pomóż bo brak mi już sił

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Chwała Maryi 🙂 🙂 🙂 !!!

PS: Parę dni mnie nie było (z powodu natłoku zajęć), a tu co widzę? Zero lub co najwyżej po dwa wpisy pod świadectwami? Co tak Wam słabo idzie, nieskromnie dodam, że beze mnie?? 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!