Jolanta: Pomoc w walce z chorobą

Cały czas czułam że Ktos czuwa nade mna i dodaje mi siły .Po kilku dniach nowenny i otrzymanej chemii moj guz zaczoł sie zmniejszać
Przeczytaj całość

Karol: Obecność i pomoc Maryi

To moje pierwsze swiadectwo wiec moze nie bedzie napisane najpiekniej, lecz chciałbym podzielić się z wami wielkim cudem jaki uczyniła Maryja w moim życiu. Odmówiłem kilka nowenn pompejanskich w tej intencji.
Przeczytaj całość

Róża: Ci najweselsi ludzie najwięcej cierpią i nikt o tym nie wie

Zaczęłam odmawiać drugą już nowennę pompejańską. Zaczęłam dlatego , że w moim życiu nic się nie układa. Same straty. Nie jestem w niczym wytrwała. Nie wiem co chce w życiu robić i mam wrażenie, że moje życie to jakiś żart, a ja muszę się w nim męczyć.Przeczytaj Róża: Ci najweselsi...
Przeczytaj całość

Ola: Szczęśliwe narodziny

Będąc w upragnionej ciąży poważnie chorowałam. Wówczas razem z Mężem zaczęliśmy odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji pomyślnego przebiegu ciąży i szczęśliwego rozwiązania. Matka Boża wysłuchała naszych próśb i pomimo mojej choroby nasza Córeczka urodziła się zdrowa, czyniąc nas najszczęśliwszymi Rodzicami na świecie.
Przeczytaj całość

Magdalena: Dzięki Bogu nic się mojemu ojcu nie stało.

Szczęść Boże, zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej chciałabym złożyć kolejne świadectwo. Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji osób zmarłych z mojej rodziny, niedawno ją skończyłam i na drugi dzień zaczęłam kolejną.
Przeczytaj całość

Cecylia: Podziękowanie za zdany egzamin

Witam serdecznie! Minęło już kilka lat, od czasu wysłuchania mojej prośby przez Maryję Królową Różańca Świętego. Wierzę, że to tylko dzięki modlitwie różańcowej zdałam egzamin na prawo jazdy. Bardzo ciężko szła mi nauka jazdy i kiedy po raz pierwszy nie zdałam egzaminu, postanowiłam szukać pomocy w Niebie, bo wiedziałam, że sama jestem zbyt tępa, aby nauczyć się jeździć i zdać egzamin. Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską i stał się cud – zdałam za trzecim razem! To co działo się na moim egzaminie uważam za wielką łaskę i Boże prowadzenie, bo jeździło mi się bardzo lekko i nie miałam żadnych trudnych i skomplikowanych tras, których się obawiałam. To Maryja wymodliła mi ten egzamin! I nie tylko egzamin, bo zawsze kiedy prowadzę samochód czuję na sobie Bożą pomoc i ochronę. Z wielu już ust słyszałam, że jestem bardzo dobrym kierowcą, ale to nie moja zasługa – to tylko i wyłącznie łaska Boża! Nie bójcie się zawierzyć Maryi swoich lęków i obaw – bo jeśli się Jej zaufa – potrafi z największego mięczaka uczynić herkulesa! Bogu i Maryi niech będą wielkie dzięki!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!